Top 10 Chesterfield Bett 140×200 – Sady postelí a matrací

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zinus

#ad

ZINUS Rám postele Alexia 30 cm ze dřeva s čelem | lamelové rošty z masivního dřeva | podpěra dřevěných latí | snadná montáž | úložný prostor pod postelí | 140 × 200 cm | rustikální borovice

#ad
Zinus #ad - Bez hluku – těsně vedle sebe umístěné dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace. Design s dlouhou životností – silný a stabilní rám z masivního dřeva s ocelovým rámem pro dlouhou životnost; 90 × 200 cm unese až 159 kg, zatímco všechny ostatní velikosti jsou vhodné do 318 kg.

Snadná montáž – pro jednoduchou montáž, jsou všechny díly, která by s pomocí přítele neměla trvat déle než hodinu, nástroje a návody dodávány v chytře zabaleném boxu přímo k vašim domovním dveřím.

Zcela bez starostí – včetně 5leté záruky; matrace je k dostání samostatně. Podpůrný a stylový spánek – platforma alexia ze dřeva s čelem postele je perfektním výchozím bodem a ukončení vašeho dne a zkrášlí každé zařízení rustikálním, nadčasovým šarmem a vynikajícím lamelovým roštem.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška12.01
Délka78.74
Hmotnost53.02
Šířka55.12
Číslo díluEU-PWPBHO-12C
ModelkaEU-PWPBHO-12C

2. PM

#ad

2 úložné prostory s dekorativními knoflíky v čele postele | prošívaná opěrka hlavy | 160 x 200 cm |, PM Designová postel s úložným prostorem od PamiR-Möbel Cleo | boxspring postel s Bonell matrací

#ad
PM #ad - DodÁnÍ zdarma speciálně pro vás – postel se dodává přímo do vaší ložnice. Důležité! náklady na případné vrácení produktu nese kupující. Pravé boxspring lůžko s vysoce kvalitní dvoulůžko s pružinovou matrací bonell a integrovaným komfortním pěnovým potahem.

Výrobek je vyzvednut z naší přepravy. Chcete, jedná se o další placený servis. Vše v jednom: vaši boxspring postel obdržíte s: 5zónovou taštičkovou pružinovou matrací + vrchní matraci z vysoce elastické pěnové hmoty T30 + dvěma bednami + čelem. Při nákupu u nás si nemusíte dělat starosti s nošením postele, aby vám řidič navíc pomohl při sestavování? Prosím kontaktujte nás předem, my to uděláme za vás. Snadné čištění speciální tkanina s nanočásticemi umožňuje čištění výrobku bez chemie.

Všechny materiály pocházejí z EU. Potah v elegantní bílé barvě je odnímatelný a pratelný. Konstrukce z masivního dřeva a lepeného dřeva | Stabilní podstavec stimuluje cirkulaci vzduchu a reguluje vlhkost vzduchu, což pozitivně ovlivňuje životnost postele. Pro výrobu používáme pouze certifikované zboží od osvědčených dodavatelů. Zdravý a hygienický spánek systém pružin odlehčuje ramena a boky a podporuje tak zdravý a příjemný spánek.
ZnačkaPM #ad
Výrobcepawmirmobel #ad
Výška40.16
Délka78.74
Šířka62.99
Číslo dílu1
ModelkaCleo

3. Moebella

#ad

200 × 200, postel pro mládež,, Moebella Postel Elsa, 160 × 200, různé velikosti postel 140 × 200, 180 × 200, bez matrace, polstrovaná postel, rám postele s lamelovým roštem a úložným prostorem

#ad
Moebella #ad - Kromě čalouněných postelí nabízíme také velký počet boxspring postelí s matrací a úložným prostorem. Dbáme silně na optimální poměr ceny a výkonu. Perfektní spánek – komfortní polstrovaná postel 180 × 200 cm s lamelovým roštem, úložný prostor pro zotavující spánek.

Silné tlumiče umožňují jednoduché otevření úložného prostoru bez námahy. Naše látky jsou vybírány osobně a díky síle materiálů mají obzvlášť dlouhou životnost – Made in EU. Nadčasový design – naše postel potažená sametem čelo a rám 180 × 200 cm – konstrukce postele bez matrace – se perfektně hodí do každé ložnice. Kvalita – naše postel je vyrobena z nejlepších materiálů.

Různé velikosti a modely – naše postele jsou k dispozici v různých velikostech postel 140 × 200, postel 160 × 200, postel 200 × 200 Ložný prostor díky posteli – naše čalouněná postel je perfektní alternativou ke boxspring posteli, s velkým úložným prostorem pro optimální využití úložného prostoru. Také perfektně vhodné jako postel pro mládež.
ZnačkaMoebella #ad
VýrobceESCOBA GMBH #ad
Výška42.52
Délka78.74
Hmotnost286.6
Šířka70.87
Číslo dílu66329285
Modelka66329285
Záruka24 měsíců.

4. Merax

#ad

Jednolůžko, příjemný k pokožce, zádová opěrka, šedá, postel pro mládež bez matrace, Čalouněné postele 140 × 200 cm s lamelovým roštem, lněný materiál

#ad
Merax #ad - Vysoce kvalitní čalouněná postel lamelové rošty jsou vyrobeny ze dřeva. Vnitřní část rámu postele je kromě toho vybavena ocelovým rámem, aby vaše tělo a matrace ideálně podporovaly. Pouze montáž je ve většině případů nutná sama. Tato postel je účelná, praktický úložný prostor udrží vaši ložnici řádně a nebudete trápeni nepořádkem.

Skladování pod postelísvětlá výška 11, oblečení, 5 cm vytváří rozsáhlý úložný prostor pro prádlo, dětské hračky nebo jiné předměty. Součástí dodávky jsou rám postele a lamelový rošt. Snadná instalace – postel lze jednoduše sestavit podle přiloženého montážního návodu. Spolehlivé dřevěné lamely jsou koncipovány tak, aby prodloužily životnost vaší matrace, aniž by bylo nutné boxspring postel.

Edé čalouněné lůžkodesign polstrovaná postel s černými nohami a vysokým čelem, v elegantním vedení linií, včetně lamelového roštu. I po náročném dni tak přijdete k odpočinku a zažijete zotavující spánek. Opřete se o měkké čelo, abyste si mohli odpočinout a přečíst si svou oblíbenou knihu. Dekorace, noční stolky a matrace nejsou součástí dodávky. Elastické dřevěné lamely rovnoměrně rozdělují nosnost a přídavné opěrné nohy zajišťují stabilní stání.
ZnačkaMerax #ad
VýrobceMerax #ad
Výška43.7
Délka81.89
Hmotnost63.93
Šířka57.48
Číslo díluWF283604AAH
ModelkaWF283604AAH

5. FEZTOY

#ad

čalouněná postel s úložným prostorem, hydraulická postel s úložným prostorem, rám postele s lamelovým roštem a úložným prostorem a čelem, dvoulůžko, FEZTOY LED postel, bílá, bez matrace, PU povrch

#ad
FEZTOY #ad - Před testováním hydraulické páky položte matraci na postel. Komfortní zážitek ze spaní. Lůžka postele je vyrobena z vysoce kvalitních elastických lamel z borového dřeva, takže lze dosáhnout jedinečného komfortu ležení a elastické lamely mohou lépe prodloužit používání matrace.

Ložný prostor: v úložném prostoru máte dostatek místa pro uložení oblečení, ložního prádla a jiných předmětů chráněných před prachem. Led osvětlení dodá vaší ložnici moderní styl, s dálkovým ovládáním můžete pro pohodlné ležení měnit různé barvy a jas. Vámi objednaný produkt bude odeslán z Germany Warehouse. Design: zatímco potah čela je díky elegantnímu prošívání krásně rozdělený, nášlapná deska a čelo jsou potaženy kvalitní luxusní umělou kůží. Pokud se během spánku velmi silně potíte, volba této kožené postele je velmi vhodná.

Doporučujeme však nechat bednu pravidelně vyvětrávat. Komplexní a jednoduchý návod: postel je dodávána zabalená naplocho pro snadné dodání a máme užitečné pokyny krok za krokem pro jednoduchou vlastní montáž. Konstrukce ocelového rámu je testována na nosnost a úložný prostor je stabilní, pokud je rám postele správně namontován. Prosím otevřete vliesovou látku na zadní straně postele, latě a další díly se nacházejí uvnitř. Kvalita: materiál je vodotěsný a snadno se čistí.
ZnačkaFEZTOY #ad
VýrobceFEZTOY #ad
Výška42.13
Délka79.92
Hmotnost659.18
Šířka64.96
Číslo díluBETT228S3BNAB
ModelkaFR2328S36D

6. Moebella

#ad

Dvoulůžko, polstrovaná postel, bez matrace, 160 × 200, rám postele s lamelovým roštem a úložným prostorem, různé velikosti postel 140 × 200, 200 × 200, Moebella Postel Nelly 180 × 200, postel pro mládež

#ad
Moebella #ad - Naše látky jsou vybrány osobně a díky síle materiálů mají obzvlášť dlouhou životnost – Made in EU. Kromě čalouněných postelí nabízíme také velký počet boxspring postelí s matrací a úložným prostorem. Silné tlumiče umožňují jednoduché otevírání postele bez námahy.

Také perfektně se hodí jako postel pro mládež. Ložný prostor díky bedně na postel – naše čalouněná postel je perfektní alternativou k pružinové posteli, s velkým úložným prostorem pro optimální využití úložného prostoru. Důrazně dbáme na optimální poměr cena-výkon. Kvalita – naše postel je vyrobena z nejlepších materiálů. Nadčasový design – naše postel potažená sametem čelo a rám 180 × 200 – konstrukce postele bez matrace – perfektně se hodí do každé ložnice.

Perfektní spánek – komfortní čalouněná postel 180 x 200 cm s lamelovým roštem, úložný prostor pro klidný spánek. Různé velikosti a modely – naše postele jsou k dispozici v různých velikostech postel 140 x 200, postel 160 x 200, postel 180 x 200, postel 200 x 200.
ZnačkaMoebella #ad
VýrobceESCOBA GMBH #ad
Výška46.06
Délka85.43
Šířka78.35
Číslo dílu66290887
Modelka66290887

7. HESHU

#ad

Polstrovaná postel s výškově nastavitelným čelem a úložným prostorem, úložná postel se 4 zásuvkami, pro dospělé a mládež, HESHU Čalouněná postel 140 × 200 cm

#ad
HESHU #ad - Instalace tohoto nábytku dvou dospělých trvá asi dvě hodiny. Otázka: jednoduchá montáž? a: součástí výrobku je návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, uživatel může produkt nainstalovat podle návodu. Otázka: rychlé dodání? a: zasíláme z de skladu a obdržíte svůj produkt zpravidla do 3–7 dnů, někdy dříve.

Můžete také vyjmout zásuvku a uložit velké předměty pod postel. Aby se zabránilo sklouznutí matrace, jsou na přechodech latí umístěny protiskluzové proužky. Ložné boxy lze díky kolečkům na spodní straně snadno rozvinout a srolovat. Elo a nožní část postele jsou vyplněny pěnovou vatou. Dvě strany postele jsou vybaveny přezkami na zásuvky, které umožňují pevné upevnění zásuvky na postel, když ji nepoužíváte, takže je vaše ložnice uklizená. Nastavitelné strany postele umožňují použití matrací různých tloušťek.

Q: dobrá kvalita? a: lamelové rošty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových lamel, které lépe chrání matraci a prodlužují životnost matrace. Otázka: jaká zvláštní konstrukce? a: postel je vybavena 4 zásuvkami s velkým objemem. Tento produkt je zasílán ve 2 balících, nedělejte si žádné starosti. Otázka: Šetrné k pokožce? a: materiál je šetrný k pokožce. Díky vysokému čelu můžete pohodlně sedět v posteli – jednoduše položte pár polštářů za záda a máte pohodlné místo pro čtení nebo sledování televize.
ZnačkaHESHU #ad
VýrobceHESHU #ad
Výška44.09
Délka82.68
Šířka57.48
Číslo dílu6665DAAA

8. CARO-Möbel

#ad

Designová postel včetně lamelového roštu, 120 × 200 cm, CARO-Möbel Čalouněná postel Nebraska, rám postele, textilní potah v šedé barvě, jednolůžko

#ad
CARO-Möbel #ad - Designovou postel s prošíváním v oblasti hlavy a nohy lze integrovat do mnoha stylů zařízení. Relaxační noci budete mít v naší polstrované posteli, plocha na ležení 120 x 200 cm Š x D vám to umožní. Stabilní rám postele byl vyroben ze dřeva, polstrovaný a potažen látkou v šedé barvě. Po montáži potřebujete pouze vhodnou matraci, lamelový rošt a středovou příčku jsou součástí dodávky. Montážní rozměry: 128 x 87 x 215 cm šířka x výška x délka.
ZnačkaCARO-Möbel #ad
VýrobceCARO-Möbel #ad
Výška34.25
Délka84.65
Hmotnost61.88
Šířka50.39
Číslo dílu95254

9. Sofnet

#ad

Ložnice černá Inari 100, rám postele, dvoulůžko s Bonell matrací a topperem, stylová, 140 x 200 cm, Pružinová postel Best se 2 úložnými boxy, postel, polstrovaná postel

#ad
Sofnet #ad - Topper je obsažen v ceně – vysoce elastická pěnová hmota 3 – 4. Obsahuje dva přihrádky na ložní prádlo na obou stranách postele. Spací plocha 140/160/180 x 200 cm, výběr barev, stylová polstrovaná postel. Automatické zvedání – pružinový mechanismus zvedá druhou vrstvu nad úložným prostorem. S luxusní bonelovou matrací středně tvrdá.
ZnačkaSofnet #ad
VýrobceSofnet #ad
Výška40.94
Délka83.07
Hmotnost319.67
Šířka55.12
Číslo díluBest
ModelkaBVM-003-BES

10. Juskys

#ad

Konstrukce postele, dvoulůžko – černá, lamelový rošt, Juskys Polstrovaná postel Valencia 180 × 200 cm s LED osvětlením, čelo a umělá kůže – postel pro mládež

#ad
Juskys #ad - Trendy dvoulůžko: komfortní polstrovaná postel černá s plochou ležení 180 × 200 cm, ideální pro páry. Elo postele s led osvětlením: ideální pro příjemné večery s televizí a čtením v posteli.

Led světelnou lištu lze pomocí dálkového ovládání nastavit v 16 barvách. Měkké polstrování: konstrukce je potažena silným polstrováním a potahem z umělé kůže. Polstrovaná konstrukce ze dřeva s potahem z umělé kůže: Manželská postel stojí stabilně a bezpečně. Klidný spánek: stabilní lamelový rošt s volně nosnou středovou vzpěrou vytváří základ pro relaxační noci a sladké sny. To propůjčuje jednolůžku útulný ráz. Absolutní poutač pozornosti pro vaši ložnici.
ZnačkaJuskys #ad
VýrobceJuskys Gruppe GmbH #ad
Výška27.95
Délka87.8
Hmotnost99.21
Šířka74.8
Číslo dílu28944
Modelka28944