Top 10 Dashcam Auto Parküberwachung – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WeBeqer

#ad

WDR, ovládání přes aplikaci, kamera do auta, mini 1,47 palce, autokamera s 64G SD kartou, G-senzor,, ultra široký úhel 170°+140°, noční vidění, WiFi palubní kamera auto vpředu vzadu, 4K + 1080p

#ad
WeBeqer #ad - 24hodinové monitorování parkovánípokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení používat hardwire sadu Dash-Cam není součástí dodávky. Rozšiřuje vaše zorné pole a snižuje mrtvý úhel, což vám při jízdě dodává pocit bezpečí.

Aplikaci si můžete stáhnout v Apple Store nebo Google Play. Normálně se automaticky zapne, když je připojen k elektrické síti a automaticky se vypne, když je odpojen od sítě. Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. Aplikace podporuje zobrazení živých záznamů, stahování/úpravy souborů a změnu nastavení palubní kamery. Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Záznam ve smyčcekdyž je místo na paměťové kartě vyčerpáno, nejstarší videa se automaticky přepíše a tak dále v jednom cyklu.

Duální 4k + 1080ptato q20 wifi kamera do auta má ultra 170° širokoúhlý objektiv s clonou f2. 0 a rozlišením až 4k vpředu 1080p vzadu. Wifi připojení a ovládání pomocí aplikacerychlé wi-fi připojení. Noční vidění wdrfunkce nočního vidění a wdr této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, aby bylo zajištěno vyvážené barvy videa a pořizování jasných snímků i v noci a při špatných světelných podmínkách, což zvyšuje bezpečnost při nočních jízdách. Tip: výrobky bez baterií.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška1.97
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluWeBeqer-Q20
ModelkaQ20
Záruka2 roky

2. WeBeqer

#ad

176° širokoúhlý palubní kamera, Auto kamera vpředu 1080p FHD, 3" IPS obrazovka, autokamera, WDR, s 64G SD kartou, G-senzor, IR noční vidění, detekce pohybu,, nahrávání ve smyčce, kamera do auta

#ad
WeBeqer #ad - Technologie wdr zajišťuje vyvážený poměr barev světla a tmy, aby se zvýšila bezpečnost při jízdě v noci. Zámek nahrávání ve smyčcezáznam ve smyčce je výhodný pro optimalizaci místa na sd kartě. Noční vidění wdr noční vidění této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám pro pořizování jasných snímků v noci.

Tip: pokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení použít sadu hardwire Dash-Cam není součástí dodávky. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Rozšířené příslušenství1. Aktuální video můžete jedním kliknutím zablokovat ve stavu záznamu, ať už se jedná o nehodu nebo cestovní prostředí, můžete jej rychle zablokovat a uložit.

Nabíjecí kabel do zapalovače do auta s usb přípojkou, umožňuje současné použití více zařízení. Usb kabel pro přímé připojení k přístrojové desce a notebooku pro snadnou kontrolu souborů. 2. Pokud aktivujete parkovací režim a kamera rozpozná silné otřesy/kolize, automaticky zaznamená nouzové video a automaticky se zablokuje. 176° širokoúhlý objektiv vám nabízí širší zorné pole a snižuje mrtvý úhel. 3, 64g sd karta pro větší kapacitu paměti.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška4.53
Délka5.71
Hmotnost0.1
Šířka3.62
Číslo díluWeBeqer Q21
ModelkaQ21
Záruka2 roky

3. Avylet

#ad

24 hodin parkovací režim a detekce pohybu, G-senzor, ultra noční vidění, Autokamera Auto WiFi 2K, IPS obrazovku, 170° širokoúhlý, WDR, aplikace, mini přední autokamera podporuje externí GPS modul

#ad
Avylet #ad - 1/2/5/10 snímků za sekundu. Nabíjí se rychle, šetří energii a mají delší životnost, které se často nacházejí ve vysoce kvalitních palubních kamerách, čímž se prodlužuje používání až o 30 %. Díky 6vrstvé skleněné čočce vysoká odolnost proti poškrábání a žáruvzdornosti a technologií WDR pro vyrovnání expozice, snížení oslnění a optimalizaci kontrastu získáte při špatných světelných podmínkách jasná a detailní videa.

Diskrétní palubní kamera s 1, 5" ips displejemkompaktní design a mini kryt zajišťují, že ji lze šikovně schovat za zpětným zrcátkem. Chcete-li získat naši podporu, kontaktujte nás jednoduše přímo viz kontaktní informace uvedené v návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit nebo navštivte naše webové stránky na Avylet. Com. Pravý 2k & široký 170° přední pohled bezdrátová kamera do auta nabízí zvýšenou jasnost, jako jsou registrační značky a dopravní značky.

Gps modul není součástí dodávky, pro zobrazení gps dat ve vašich videích, kontaktujte nás, abychom si mohli stáhnout potřebný přehrávač. Při kolizích, nezávisle na okolnostech. Videa a fotografie můžete také sdílet prostřednictvím platforem sociálních médií nebo aplikací pro zasílání zpráv, aniž byste museli stahovat data. Externí gps modul podpora volitelného gps modulu umožňuje palubní kameře zaznamenávat vaši polohu zeměpisnou šířku a délku, trasu jízdy, rychlost a čas ve videích.
ZnačkaAvylet #ad
VýrobceAvylet #ad
Výška1.97
Délka1.38
Hmotnost0.09
Šířka1.81
ModelkaA1

4. 70mai

#ad

70mai M300 Dashcam 1296p QHD | palubní kamera do auta 140° | kamera WiFi | vstup do auta – Micro SD karta 16–128 GB | WDR & G-senzor | možné sledování parkování a nahrávání ve smyčce | příslušenství

#ad
70mai #ad - Obraz je asi 1, 5krát jasnější než standardní 1080P. Vestavěný g-senzor rozpozná neobvyklé pohyby vozidla náhlé brzdění, nerovnosti silnice. 28gb, clona objektivu: 2G2P/F2. 1, kodek: H. 264/h. 265, funkce časosběrného časosběru: volitelně s hardwire Kit UP02 adaptérem.

Monitorování parkování a nahrávání loop – kamera automaticky nahrazuje starší snímky novými, takže vám nikdy nedojde místo na micro sd kartě. Pro 24/7 parkovací a time-lapse je 70mai Hardwire Kit potřebná a je k dostání samostatně. S kamerou můžete číst registrační čísla vozidla vpředu, i když je zvětšená. 3d dnr efektivně filtruje šum a reprodukuje jasné a barevně přesné obrázky při fotografování za špatných světelných podmínek. K dispozici je také možnost zobrazení záznamů v aplikaci a možnost jejich stahování.

Nouzová videa nejsou přepsána. Užijte si jízdu a jasný pohled na snímky, které zachycují nejen náhlé události, ale také mimořádně malebné úseky tras. S m300 si můžete být jisti, že vše, co jste zmeškali, bylo zaregistrováno na přístroji. Vyspělá technologie – autokamera má systém 3d dnr a wdr, díky němuž se zlepšuje kvalita snímků za nepříznivých podmínek. Vysoké rozlišení 2304x1296 qhd umožňuje lepší kvalitu záznamu.
Značka70mai #ad
Výrobce70mai #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.6
Šířka19.69
Číslo dílu6971669780869
Modelka6971669780869
ZárukaAno

5. VANTRUE

#ad

VANTRUE Aktualizováno N4/X4S/N1P/T3 Auto palubní kamera, poloha, trasa, platná pro Windows a Mac, přísavka s USB portem typu C a GPS detektorem rychlost

#ad
VANTRUE #ad - Usb c přípojka: vantrue n4/x4s/n1p/n2s/ t3 auto dashcam kamera přísavka Postoj vybavuje mini USB port a GPS detektor rychlost, poloha. Upozornění: otevřete funkci gps v nastavení gps, poté klikněte na razítko rychlost a poloha atd. Platí pro Windows a Mac. Gps signál: s gps polohou můžete přes Vantrue Dash Cam Player zkontrolovat svou polohu, rychlost a linii auta. Poté můžete vidět všechna razítka na obrazovce. V nastavení záznamu. Vantrue player: video lze nahrávat přes Vantrue Dash Cam Player.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.15
Šířka0
Číslo díluN4 GPS
ModelkaLMK1

6. NextBase

#ad

Nextbase 222 – Autokamera palubní kamera do auta – Full 1080p/30fps HD záznam – 140° širokoúhlý GSensor parkovací monitorovací systém Click & GO Mini Discreet Mount – černá

#ad
NextBase #ad - Rozlišení a nahrávání loop – kamera 222 dash cam zaznamenává s rozlišením 1080p a plnými 30 obrázky za sekundu. Pokud je dosaženo přednastavené hodnoty, kterou nelze přepsat nově zaznamenaným materiálem. Viditelné kabely tak patří minulosti. Software byl vyvinut ve vlastním domě, naměřených hodnot rychlosti a G-senzoru se zobrazí všechny důležité informace.

Za tímto účelem byla palubní kamera vybavena baterií, kamera automaticky přepne do "parkovacího režimu" tím, že vypne vše kromě G-senzoru síly. Se záznamem aktualizované funkce google maps, sledujte své video a sdílejte svůj materiál Dash Cam na PC nebo Mac Windows 7 / OSX 109 s nově vyvinutým softwarem pro přehrávání "MyNextBase Player". S vysoce pevnými neodymovými magnety na držáku je upevnění snadné. Citlivost g-senzoru síly se pak drasticky zvýší, která umožňuje pohotovostní režim v režimu parkování až 7 dní.

My nextbase player – upravte, aby nabízel plně vylepšené potěšení z přehrávání. DrŽba click & go – patentovaný držák click&go pro byl vyvinut speciálně pro rychlou instalaci vaší palubní kamery a zároveň co nejdiskrétnější. G-senzor – g-senzor je akcelerometr, je zachycený materiál chráněn a přesunut do složky, jakmile se aktivuje g-senzor a zobrazí řidiči, který zaznamenává hodnoty založené na síle nárazu.
ZnačkaNextBase #ad
VýrobceNextBase #ad
Výška1.81
Délka3.22
Hmotnost0.75
Šířka1.81
Číslo díluNBDVR222
Modelka222

7. GKU

#ad

D200 2.5K Dash Cam 1600P

#ad
GKU #ad - Rozlišení 2, vybavená objektivem 1600p ultra hd, vysoce výkonným senzorem, 5 k, 170 širokoúhlým, 5 k fhd auto-palubní kamera 2, širokým pozorováním f2.0 se 6 čipy, dokáže zřetelně zachytit dopravní značky kolem auta během dne a noci nebo poznávací značky.

Snadná instalace: jednoduše nainstalujte wi-fi palubní kameru na čelní sklo vašeho auta pomocí přiložené lepicí pásky 3m a elektrostatické fólie, nepoškodí vaše auto. Nahraná videa v kvalitě 1600p si můžete stáhnout přímo do svého smartphonu a jednoduše je sdílet s přáteli a rodinou na sociálních médiích. Hlasová výzva tato palubní kamera nabízí celou řadu hlasových zpráv, abyste se mohli seznámit s aktuálním stavem rekordéru. Zasuňte micro sd kartu 32–128 gb do určeného slotu a připojte kameru do auta s nabíjecím kabelem do auta.

Výkonná kamera do auta nebo nákladního vozidla může v případě tamponády nebo kolize poskytnout dostatek důkazů. Upozornění: micro sd karta není součástí dodávky. Když kolize dosáhne nastavené úrovně g-senzoru, tato inteligentní kamera ji zablokuje a uloží ji do složky nouzového zámku. Při nastartování motoru se palubní kamera automaticky zapne a zaznamená. Tato funkce brání tomu, zprávy o nehodách a nároky na škody.
ZnačkaGKU #ad
VýrobceGKU #ad
Výška2.83
Délka9.88
Hmotnost0.01
Šířka0.71
Číslo dílud200
ModelkaBF-M10PRO
Záruka1 rok

8. GKU

#ad

Sledování parkování a detekce pohybu, G-senzor, nahrávání ve smyčce, 3" Full HD 1080p, HDR, Auto přední zadní kamera GKU s 32GB Micro SD kartou, 170° širokoúhlý, noční vidění

#ad
GKU #ad - Detekce pohybu a sledování parkování: palubní kamera reaguje na pohyby a automaticky spustí nahrávání. Tato ultramoderní kamera do auta full hd rozlišení 1920PX1080P, s působivými 170° širokoúhlými snímky. Spravujte své snímky přímo z palubní kamery a upravte nastavení podle svých potřeb.

Ohromující vylepšený detail: zachyťte každý detail na silnici pomocí palubní kamery gkU pro vaše auto. Noční vidění a hdr: nezáleží na tom, zda ve dne nebo v noci, funkce nočního vidění a hdr high dynamic range zajišťují, že obdržíte jasné snímky i při obtížných světelných podmínkách. Jednoduché ovládání a ovládání: 3palcový displej umožňuje jednoduché ovládání. Pořiďte si svou palubní kameru ještě dnes a jeďte s dodatečnou mírou bezpečnosti! Vše se zaznamenává nepřetržitě a bez problémů. Dvojité snímky, dvojitá bezpečnost: s dodávanou 32gb sd kartou zaznamenává palubní kamera současně přední a zadní pohledy.

Jezděte s důvěrou: přední zadní kamera gku nabízí komplexní funkce, aby byla vaše jízda bezpečnější. Záznam ve smyčce: funkce nahrávání ve smyčce automaticky přepíše starší nahrávky, abyste si nemuseli dělat starosti s úložným prostorem. Funkce monitorování parkování zajišťuje bezpečnost, i když je vaše vozidlo odstavené. G-senzor zajišťuje, že důležité momenty jsou zajištěny při neočekávaných událostech.
ZnačkaGKU #ad
VýrobceGKU #ad
Výška3.54
Délka1.57
Hmotnost0.01
Šířka1.97
ModelkaD100

9. VANTRUE

#ad

VANTRUE E2 2,7K+2,7K palubní kamera, dálkové ovládání hlasové příkazy palubní kamera Dual 1944P/1440P WDR noční vidění, přední zadní 5 GHz WiFi 9MB/S GPS, vyrovnávací paměť parkovací režim Auto

#ad
VANTRUE #ad - Bezdrátové dálkové ovládání/ gps/ extra cpl díky tomu si pořiďte vždy ručně užitečné záznamy a audio. Inovace, zákaznický servis a faktura využijte originální příslušenství. Přípojka usb c a kabel jsou součástí dodávky. Duální vyrovnávací paměť, parkovací monitorovací kamera speciální palubní kamery pro komplikované situace při parkování: plynulé spuštění s 15 vteřinami před pohybem při detekci pohybu Parkmouds.

Při spuštění nastavitelného g senzoru zablokováno. Dual 160° širokoúhlý vpředu, který je ideální pro vyjíždění do taxíku/ přes / obytný vůz / lyft/ osobní automobil / nákladní automobil. Všechny otázky zodpovíme během 12–24 hodin. Superkondenzátor udržuje teploty -20 °C až 70 °C, datu a trase proti dopravním sporům. 12 hlasových příkazů v angličtině umožňuje volné ruce, WiFi kamera do auta okamžitě zablokuje video.

Duální objektiv 2, 5k palubní kamera s nočním viděním wdr dashcams e2 nabízí jedinečné duální 1944p ultra jasné video, vzadu poskytuje 4 jízdní pruhy v bohatém detailu. Doporučujeme napájení ze sady VANTRUE Hardwire. 2, 7k/2, 5d skleněný displej je odolný proti poškrábání. Díky gps držáku je kamera důležitá pro shromažďování důležitých informací o rychlosti, k dostání navíc, poloze, perfektní pro majitele taxi/ubytování. Cpl filtr b0b2wcn1fd vyrovnává expozici a prezentuje vám skutečný a pestrý denní obraz, bezpečnější a ekologičtější.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška4.25
Délka5.28
Hmotnost1.98
Šířka5.63
Číslo díluE2
ModelkaVantrue E2
Záruka1 rok

10. WOLFBOX

#ad

Parkmonitor mit Mehreren Anschlüssen in verschiedenen Größen, WOLFBOX Typ-C Hardwire Kit für G840S/G930/G840H/G850/G900 Spiegel-Armaturenbrettkamera

#ad
WOLFBOX #ad - Kompatible 12-24v fahrzeuge- dieses hardwire-kit verbindet die kamera direkt mit dem Auto, Bus, LKW, SUV oder Big Rig für kontinuierliche Stromversorgung, akzeptiert Spannung von jeder Art von Fahrzeugen läuft auf 12-24V.

24/7 parküberwachung: direkt an die batterie für konstante 24 Stunden / 7 Tage Leistung, um vor Diebstahl zu schützen, wenn Ihr Auto auf dem Parkplatz ist. Große kapazität: 3, 5 m langes hardwire-kit für dashcam oder andere Geräte, 5 v/2 a, stromversorgung über mini-usb-anschluss, stabiler ausgang, Spannungseingang unterstützt von 12 V-24 V. Wenn sie nicht sicher sind, welche Hardwiring Kit zu kaufen, um Ihr Dashboard passen, kontaktieren Sie uns bitte.

Kompatibel mit fast allen Dashcam-Marken auf dem Markt. Niederspannungsschutz - es verfügt über ein intelligentes niederspannungsschutzsystem, 6 V oder 22, das die Stromversorgung Ihrer Dashcam automatisch abschaltet, wenn die Batteriespannung auf 11, 8 V sinkt und so verhindert, dass die Batterie entleert wird. Hinweis: dieser festverdrahtungssatz ist für typ-c armaturenbretter i07/G840S/G840H/G850/G900 geeignet.
ZnačkaWOLFBOX #ad
VýrobceWOLFBOX #ad
Hmotnost0.42
ModelkaDouble-4 fuses