Top 10 Desk Lamp Wireless Charger – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EYOCEAN

#ad

Ochrana očí, 24 W, EYOCEAN Stolní lampa LED, lampa pro architekty, 80 cm, pro čtenáře, stolní lampa s ovládáním gestem, architekty, do kanceláře, stmívatelná lampa na denní světlo, lampa na monitor

#ad
EYOCEAN #ad - Co obdržítetříletá záruka bez starostí. Má také funkci časovače 10/40 min. Nastavitelný husí krk a teleskopická tyčvysoká a stabilní teleskopická tyč nastavitelná výška: 80 cm – 105 cm z kovu ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení.

Naše hlava lampy z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s dobrou tepelnou vodivostí, 80 teplých světel; 5 barevných teplot × 5 stupňů jasu dokáže realizovat celou řadu režimů kombinace světla. Silná kovová svorka podporuje desku stolu až 6, 8 cm a šetří cenné místo na vašem psacím stole. Kromě toho má čtyři přednastavené režimy, dlouhá životnost. Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte jakékoliv dotazy. Asymetrický optický design naše led stolní lampa má asymetrický optický design, snižuje odrazy obrazovky, žádné oslnění a měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou.

Paměťová funkce si pamatuje vaše poslední nastavení, žádné modré světlo, reset není nutný. Díky teleskopické tyči výškově nastavitelné se ideálně hodí pro velké monitory nebo více monitorů atd. 80 cm ultra široký skrytý světelný zdroj 160 zabudovaných led čipů šetrných pro oči 80 studené bílé, aby vyhovovaly vašim různým požadavkům na osvětlení. Abyste mohli při práci, videokonferencích atd.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška31.5
Délka2.17
Šířka32.28
Číslo díluCLED-3927C
ModelkaCLED-3927C

2. WILIT

#ad

Lampa Wilit T3

#ad
WILIT #ad - Lampa na noční stolek s dotykovým stmívačem je stmívatelná: pomocí dotykového stmívače můžete zcela pohodlně nastavit normální světlo pod 3 stupně svícení, resp. Naše výhody ve zkratce: stmívatelné ve 3 stupních jasu, barevné ve 2 režimech, stabilní noha lampy, nastavitelný úhel osvětlení, až 80 % energeticky úsporné a s dlouhou životností až 30 000 hodin.

Stolní lampa s proměnlivou barvou rgb: dotykem spínače barevného světla můžete měnit barevné světlo mezi dvěma režimy, svítící požadovanou barvou nebo automatickou změnou barvy. Stolní lampa pro chlapce dívky: stolní lampa s teplotou barvy 5000 – 6000 K je k dispozici v bílém a černém provedení, aby vyhovovala vkusu vašich milovaných dívek a chlapců.

Stolní lampa led pro děti: rameno lampy resp. Barevné světlo do 256 barev a 2 režimů. Hlava je nastavitelné do různých úhlů a stolní lampa je vybavena 34 vysoce kvalitními LED diodami, takže je lampa velmi příjemná pro oči a je optimálně vhodná pro děti.
ZnačkaWILIT #ad
VýrobceWILIT #ad
Výška4.45
Délka4.53
Hmotnost1.72
Šířka21.26
Číslo dílu951006
Modelka951006

3. tomons

#ad

LED stolní lampa v klasickém dřevěném designu, lampa s nastavitelným ramenem, stolní lampa do obývacího pokoje do kanceláře, lampa na noční stolek, tomons Lampa na psací stůl, bílá

#ad
tomons #ad - Klasický styl: klasické pevné dřevo se setkává s kovem, jednoduché a přesto elegantní. Jednoduché ovládání a skladování: lampa je nastavitelná a na mnoha místech, čímž můžete libovolně nastavit výšku a úhel.

Upozornění: vážení zákazníci, díky jednoduchému a nadčasovému designu lampy je dodatečné nastavení lampy možné pouze uvolněním křídlových šroubů. Materiál, kterému můžete důvěřovat: lampa je většinou kompletně vyrobena ze dřeva, bez chemických přísad. Samozřejmě můžete lampu pro uložení také kompletně demontovat. Rovka obsažena: 110 v – 220 v u žárovky e27, závit k zašroubování. Kabel je potažen nylonem a tím nejen robustní, ale také velmi flexibilní. Led žárovka e27 v teplé bílé barvě je součástí dodávky 3000 k/4 W.
Značkatomons #ad
Výrobcetomons #ad
Výška18.5
Délka6.3
Hmotnost4.23
Šířka6.3
Číslo díluDL1001EUW
ModelkaDL1001EUW

4. LASTAR

#ad

5 stupňů jasu, 1 časovač, noční světlo, 5 barevných režimů, paměťová funkce, stmívatelná 12W LED lampa na noční stolek s USB nabíjecí přípojkou, stolní lampa síťový zdroj, Lampa na psací stůl Lastar

#ad
LASTAR #ad - Víceúhlové nastavení: pro přizpůsobení světelného úhlu vašim potřebám je k dispozici objímka lampy otočná o 90 stupňů a stožár nastavitelný o 180 stupňů. Stolní lampa lastar led je perfektní do ložnice, obývacího pokoje a domácí kanceláře.

Tak můžete najít ideální světlo pro čtení, učení, relaxaci a spaní. Ochrana očí led: led světelný zdroj bez stroboskopického světla vysoké kvality, jasný a rovnoměrný, bez blikání nebo oslnění. Noční světlo a časovač automatického vypnutí: noční světlo může stimulovat produkci melatoninu a usnadnit tak usínání. Tato led stolní lampa má 5 barevných režimů a 5 stupňů jasu, které lze ovládat jednoduchým dotykovým ovládacím panelem. Nemá žádné škodlivé záření pro oči a zabraňuje únavě očí blikajícím a oslňujícím světlem.

Nastavte časovač a noční světlo se automaticky vypne, když usnete. Více režimů osvětlení: více možností osvětlení pro různé potřeby osvětlení. Usb nabíjecí přípojka: má zabudované usb nabíjecí přípojky, které usnadňují nabíjení malých zařízení. Moderní, minimalistický design a sklopné rameno a hlava zajišťují, že toto svítidlo nezabere příliš mnoho místa.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLASTAR #ad
Výška11.93
Délka4.72
Hmotnost1.68
Šířka11.34
Číslo díluMA-XI-93
ModelkaLS-DL023
ZárukaPůl roku záruční doba.

5. K-Bright

#ad

Designová stolní lampa s USB nabíjecí stanicí bronzová., teplá barva světla pro vnitřní i venkovní použití, dobíjecí, K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED bateriemi pro vnitřní i venkovní použití

#ad
K-Bright #ad - Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem. Váží pouze 800 gramů. Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky.

Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla. Vhodné pro rodinné večeře, pláž a outdoorové pikniky, čtení v noci na balkóně. Světelný tok 240 lumenů. Dobíjecí stolní lampa z lakovaného hliníku. Lampa k-bright ukládá naposledy nastavenou intenzitu světla. Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %. Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení.

Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru. Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání. 20 led at 3000 k, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 k, přírodní a relaxační světlo, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška17.32
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka5.71
Číslo díluYX-GT-001-Bronze
ModelkaGT-001-3000K

6. Lepro

#ad

Stolní lampa, 15 W, 3000 K-6500 K, Lepro Stolní lampa, ochrana očí, LED stolní lampa, stmívatelná s USB přípojkou, stolní lampa, světlo na čtení do pokoje kanceláře,, 655 lm, 3 barvy a 5 stupňů jasu

#ad
Lepro #ad - Led korálky jsou o 75 % energeticky účinnější než žárovky se stejným jasem, 3 barvy a 5 stmívatelných světelných režimů, prodloužená životnost. Přizpůsobte si své světlo: tato stolní lampa má 655 lumenů jasné led světlo, učení, jako např.

1× led lampa na psací stůl, 5 metru, 1× 10 v/2 a ce síťový zdroj délka síťového kabelu 1, větší bezpečnost a stabilní extrémně nízké teplo, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. S usb přípojkou: tato lampa na noční stolek má funkci usb nabíjení a používá usb nabíjení 5 v/1 a. Bezpečnost a servis: provozní napětí činí 12 v, perfektní pro dospělé a děti. Práce, které mohou splnit celou řadu potřeb a scénářů využití, čtení, spaní atd. Pomocí paměťové funkce se nastavený jas a barevný režim automaticky vyvolají při příštím zapnutí stolní lampy, a je zde také funkce časování.

Ochrana očí: s 96 led žárovkovými perlami ve dvou řadách je světlo rovnoměrnější a bez blikání, osvětluje každý roh, je šetrnější k očím a snižuje únavu. Další funkce: citlivý dotykový senzor zlepšuje pocit při používání. Může nabíjet i chytré telefony, zatímco používáte stolní lampu, což dokonale řeší problém s nedostatečnými zásuvkami.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Výška1.97
Délka16.93
Hmotnost1.9
Šířka5.12

7. VGAzer

#ad

Noční světlo, dekorace prostoru, dekorace psacího stolu Tech Toys, VGAzer Magneticky vznášející se bezdrátová LED žárovka stolní lampa pro jedinečné dárky, domácí kancelář

#ad
VGAzer #ad - Energetická účinnost – používáme energeticky úsporné LED s životností cca 50 000 hodin. Magnetické oživení světla – použijte magnetickou levitaci, nepotřebujete kabely, vznášejte se a spinning automaticky volně ve vzduchu bez jakékoli podpory nebo kontaktu, baterie.

Bezdrátový přenos proudu – žárovka je poháněna vzduchem přes indukci, světla jsou řízena dotykovým tlačítkem: zapnutí/vypnutí. Perfektní dárek – velký dárek pro milence, jubileu a k obchodu, když obdržíte a otevřete krabičku, děti k vánocům, svatbě, narozeninám, rodiče, svátkům, do nákupního košíku – obrázek, přátele, přinese vám mnoho překvapení!.

Velmi nápaditá a jedinečná dekorace pro váš domov, konferenční místnost, kantýnu a penzion, hlediště, kancelář, mají jedinečné vizuální efekty. To je 12 hodin denně po dobu 11 let! Atraktivní a dekorativní lampa – skvělý koncept.
ZnačkaVGAzer #ad
Výrobcehui ying #ad
Výška3.94
Délka4.72
Hmotnost1.98
Šířka9.84
Číslo díluB07926F64D01
ModelkaB07926F64D01

8. AmazLit

#ad

AmazLit LED lampa na psací stůl, lampa pro péči o oči, pracovní lampa, nastavitelný jas a teploty barev, ovládání gestem, bez oslnění obrazovky, 12 W, kancelářská lampa s paměťovou funkcí

#ad
AmazLit #ad - Vysoký a robustní držák z hliníkové slitiny ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení. 180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční bezstarostný zákaznický servis AmazLit. Snímání gest a nastavitelný světelný režim pohybujte rukou a lampu na psací stůl zapínejte a vypínejte, aniž byste se jí dotýkali.

Ochrana očí, vynikající světelný zdroj naše stolní lampa používá nejnovější led technologii, žádné modré světlo a žádné oslnění, měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou. Teplé světlo může přispět k tomu, chladné světlo umožňuje lidem pracovat koncentrovaněji a efektivněji. Prostorově úsporný a nastavitelný husí krk silná kovová svorka podporuje desku stolu až 5, 3 cm / 2, 1 palce a šetří tak cenné místo na vašem psacím stole. Asymetrický optický design asymetrický optický design pro práci v domácí kanceláři nebo profesionálové na více obrazovkách, které vytvářejí většinu běžných stolních lamp, světelný zdroj vyzařovaný 45° po stranách je skrytý v hlavě lampy, eliminuje odrazy obrazovky, a osvětluje pouze pracovní prostor.

Tato led světelná lišta nabízí nejen vynikající světelný zdroj pro vaše pracoviště, ale lze ji také jednoduše použít k osvětlení vašeho obličeje při videokonferencích. Paměťová funkce si zapamatuje vaše poslední nastavení, že se lidé uvolní a cítí se dobře, není nutné žádné resetování. Co obdržíte a garantu 1 x stolní lampa se svorkou materiál: hliníková slitina, kov, silikon; 1 x adaptér gs délka: 71" / 180 cm; 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaAmazLit #ad
VýrobceAmazLit #ad
Výška31.5
Délka1.57
Hmotnost2.36
Šířka16.14

9. KableRika

#ad

Moderní kancelářská, ochrana očí, svorkovatelná pro domácí kancelář, KableRika Stolní lampa s dvojitou hlavou, lampa s husím krkem se 4 barevnými režimy a jasem, světlá stolní lampa, LED stmívatelná

#ad
KableRika #ad - Kovová svorka zabírá málo místa a podporuje maximální šířku psacího stolu 4, 5 cm, 5 cm. Prostorově úsporná samostatná svorka a vysoce flexibilní husí krk s oddělenou c svorkou lze vysokou stolní lampu namontovat v libovolném směru. Super energeticky úsporné a pohodlné osvětlení stolní lampa s ochranou očí se svorkou poskytuje rovnoměrně měkké, rozptýlené světlo bez oslnění nebo blikání, CRI>90 a chrání vaše oči před únavou.

Jasný, dva monitory nebo psací stůl ve tvaru l. Vybaveno kvalitními žárovkovými kuličkami, spotřebuje o 85 % méně energie než běžné žárovky. V případě dotazů nebo obav neváhejte kontaktovat zákaznický servis. Pokud složíte tyče lampy jako boční lampu, které lze plně vysunout až na 68 cm a nabízí dostatek světla pro velké pracoviště, široký rozsah osvětlení a ideální pro více úloh LED lampa na psací stůl pro domácí kancelář má dvě tyče, ideální pro široké zakřivené monitory, můžete se více soustředit na příslušnou oblast práce/práce.116 kombinovaných režimů osvětlení a funkce časovače na 30 minut led stolní lampa nabízí jemné přepínání 4 barevných teplot 3000 k – 6000 k a 4 stupně jasu 25 % – 100 %, abyste si mohli přizpůsobit požadované kombinované režimy.

Odolný silikonový husí krk podporuje nastavitelnou pracovní výšku 39 cm – 62, aby vyhovoval vašim různým potřebám ve výškách nebo úhlech. Díky citlivému ovládacímu panelu na předním dotyku jsou tlačítka viditelná a snadno ovladatelná, perfektní pro práci, studium atd. Dné nepořádné kabely a snadno se dotýkají předních tlačítek stolní lampa kablerika s dvojitou hlavou led má minimalistický, když sedíte na monitoru, kompletně černý design se skrytými kabely, čtení, který je stylovým doplňkem pro pracovní prostor.
ZnačkaKableRika #ad
VýrobceKableRika #ad
Výška24.8
Délka1.97
Hmotnost1.98
Šířka26.77
Číslo díluEP-24V-670
ModelkaEP-24V-670

10. brightower

#ad

LED stmívatelná, pro domácí kancelář, stolní lampa, ochrana očí, husí krk, kancelářská stolní, 80 cm, 24 W, brightower Stolní lampa s dvojitou hlavou, svorkovná, denní světlo s dálkovým ovládáním

#ad
brightower #ad - Dálkové ovládání a dotykové ovládání stolní lampa brightower led se dodává s bezdrátovým dálkovým ovládáním a dotykovými tlačítky, takže si můžete vybrat nejvhodnější režim rychleji a přenosněji. Ochrana očí, úspora energie, dlouhá životnost tato lampa pro denní světlo disponuje pokrokovou technologií soft-light.

Flexibilní design husího krku o 360° husí krk této stolní lampy lze otáčet o 360°. Ultra široká, malování, ideální pro kancelářské práce, velká a světlá 80 cm dotyková kancelářská stolní lampa nabízí o 300 % širší oblast osvětlení než běžné lampy a osvětluje celou vaši pracovní oblast. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Můžete flexibilně nastavit požadovanou výšku a zvolit různé úhly osvětlení, abyste dosáhli nejlepšího světelného efektu.

Robustní stojan podporuje stolní desky o tloušťce až 6, kterou lze vysunout až o 180 stupňů, 5 cm. Design s dvojitou hlavou a úspora místa: stolní lampa je vybavena dvojitou hlavou, úhel světla můžete volně nastavit. Stolní led lampy jsou energeticky účinnější než běžné osvětlení a mají normální životnost 50 000 hodin. Podržte obě horní tlačítka dálkového ovládání současně po dobu 2 sekund, aby se spojení uzavřelo. Brightower zaručuje, že vám odpovíme do 24 hodin.
Značkabrightower #ad
Výrobcebrightower #ad
Výška17.52
Délka13.03
Hmotnost2.87
Šířka2.52