Top 10 Diamond Painting Aufkleber – Sady mozaiky pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BiBeGoi

#ad

BiBeGoi DIY diamantová malba umění pro dospělé, lebka růže dívka, Gem Art Craft domácí hra pro děti, štras plně kulatý diamantový vrták malba sada 15,8 x 11,8 palců

#ad
BiBeGoi #ad - Perfektní pro dekoraci vašeho obývacího pokoje, kanceláře, kde upřednostňujete jiný dekorační styl. P> diy malerei, děti, perfektní dárek perfektní umělecká sada s drahokamy pro děti, starší osoby a děti.

Všechny malířské nástroje jsou součástí dodávky: 1 + 3 perlové vrtáky diamantové tužky, 2 x lepidlo, 1 x diamantová plastická miska, 10 x transparentní sáček a 32 x nálepky na etikety. P> snadné diamantové zboží také jako proces hry pro umělecké řemeslo a puzzle. Je to snadné začít začít. P>. P> Úsporný diamantový nástřik 26 faset akrylových štrasových kamínků jsou lesklé a realističtější.

Velikost plátna 12 × 16 palců. P>. P> mnoho různých sad dodatečné 25% diamantové perly, další nástroje. P>. Použijte barevný a číselný potisk, kulaté štrasové nálepky, vodotěsné a strukturované HD plátno, plným lakem a ekologickým lepidlem se silným lepidlem. Vhodné jako dekorace na obývací stěnu. P>.
ZnačkaBiBeGoi #ad
VýrobceBiBeGoi #ad
Číslo díluDX198

2. Creativity for Kids

#ad

Kreativita pro děti Big Gem Diamond Painting Set, Vytvořte si vlastní kouzelné nálepky a lapače slunce – diamantové umění pro děti

#ad
Creativity for Kids #ad - Ozdobte své batohy a časopisy 12 diamantovými uměleckými nálepkami a ukaž 2 diamantově malované lapače slunce duhových jednorožců. Dné lepidlo, žádný nepořádek! samolepicí nálepky a lapače slunce usnadňují připevnění drahokamů. Bez lepidla, snadno se nanáší velké drahokamy a okouzlující magické designy dělají z této jednoduché a zábavné kutilské činnosti pro děti a začátečníky.

Vytvořte si nálepky a suncatchers – dvě diamantové umělecké aktivity v jedné kompletní sadě! 12 holografických nálepek obsahuje tištěné body pro umístění drahokamu s průvodcem a 2 lapače slunce nabízejí otevřený designový zážitek. Umění a řemeslo pro děti – budujte s uměleckým řemeslem creativity for kids pro dívky a chlapce kreativní důvěru ve své dítě.

Jednoduché a zábavné umění – diamantová malba je snadná. 1000+ diamantových kamínků s diamantovými puntíky – dejte své kreativitě volný průběh díky pestrým, třpytivým diamantovým bodům. Roveň schopností: Všechny. Od roku 1976 jsme dnes s hrdostí vytvářeli veselé a kreativní zážitky, abychom zvýšili sebevědomí dětí v život. Diamantové provedení – vytvořte si vlastní diamantový umělecký design! toto dětské řemeslo kombinuje dvě diamantové malířské aktivity v jednom.
ZnačkaCreativity for Kids #ad
Výška9.75
Délka2
Hmotnost0.09
Šířka9.75
Číslo dílu6246000
Modelka6246000

3. ZKSM

#ad

Cup, telefon Malování podle čísel, ZKSM 5D Diamond Painting Set pro děti s 9 kusy motivů puzzle Hero vzor Diamant Dotz Kits Nálepky na notebook

#ad
ZKSM #ad - Každá barva má přiřazené písmeno, které je na motivu kromě vizuální barvy také vyobrazeno. Dekorace: můžete použít jako dekorace, které se lepí na prvky, jako je telefon, lednička, které chcete ozdobit, kniha atd.

Materiál: malé diamantové nálepky z ekologické pryskyřice, vhodné pro děti, chuťově neutrální a netoxické, které se denně baví. Balení obsahuje: 9 kusů diamantových nálepek pro děti – také sada obsahuje 9 balení kamínků, 1× lepidlo a 1 × diamantovou desku, 1 × diamantový kolík, vhodné nástroje a pohodlné na malování a čísla. Vhodné: sada diamantových maleb je vhodná nejen pro malé, ale také pro velké děti.

Hezký nápad a skvělé zaměstnání pro malé. Nadšené oči zaručeně. Snadné malování: malé perly musíte natáhnout vzduchem pomocí tužky a pak je nalepit na nálepky. Motivy jsou velmi pěkné a ani příliš velké, takže děti neztratí motivaci a mohou je včas dokončit. Skvěle se hodí také jako dárek.
ZnačkaZKSM #ad
VýrobceZKSM #ad
Číslo dílu767311956685
Modelka767311956685

4. VIYAAN

#ad

Roztomilá umělecká řemesla, VIYAAN Sada 5D diamantových malebních nálepek, DIY štrasová malba nálepky pro děti, diamantové malování mozaiky, 12 kusů Cartoon Diamanty Mozaikové nálepky

#ad
VIYAAN #ad - Jednoduchá diamantová malba pro dětina každé diamantové umělecké nálepce jsou odpovídající číslice, na kterých lepíte diamanty, které označují místa, takže pro začátečníky je snadné položit světlý drahokam na nálepku a užívat si jeho kutilské práce.

Perfektní diy aktivitaroztomilá diamantová malířská sada nabízí spoustu zábavy pro umělecké aktivity rodičů a dětí. Hledejte značkový obchod VIYAAN. Jedinečné a nádherné mozaikové samolepkypoužijte naše diamantové umělecké nálepky pro vložení požadovaných dekorací, mobilní telefony, laptopy, prasátka, jako jsou šálky, držáky na tužky, dveře chladničky, klobouky a další. Tyto štrasové kamínky jsme vyrobili přísným procesem a po několika krocích zajistíme, světlé a silné. Kompletní kreslený motiv diamantového malířského nástroje pro dětitato 5d diamantová malířská sada obsahuje 12 různých vzorů nálepek, odpovídající vícebarevné diamanty, 1 diamantovou misku, 1 lepicí tyčinku a 1 lepicí modelínu.

V případě problémů s kvalitou se na nás můžete obrátit. Rozvíjejte vnímání barev, koordinaci ruka-oko, trpělivost a umělecký výkon dětí. Bezpečné materiálynaše diamantové nálepky obsahují netoxická lepidla na bázi vody, že budou lesklé, jsou bez zápachu.
ZnačkaVIYAAN #ad
VýrobceVIYAAN #ad

5. ZALIAFEI

#ad

Geschenke für Mädchen und Jungen, ZALIAFEI Diamant-Malerei für Kinder mit Rahmen, 9, Alter 6, 8, 12, 11, Mosaik-Edelstein-Aufkleber-Kunst-Projekt-Kits, 10, 7, Urlaubs-Bastelbedarf

#ad
ZALIAFEI #ad - Schöne diamantkunst: das diamant-kunst-set ist ein tolles diy-handwerk für kinder. Holen sie sich es, die die stellen markieren, als sie erhalten die wunderbarste eltern-Kind-Interaktionszeit ohne Handystörungen! Einfach zu bedienen auf jedem aufkleber befinden sich entsprechende Zahlen, so dass es für Anfänger leicht ist, an denen Sie die Diamanten aufkleben, den hellen Edelstein auf den Aufkleber zu setzen und ihre Bastelarbeiten zu genießen.

Sie werden sich freuen, ob sie sie auf den kinderschreibtisch stellen oder an die Wand des Kinderzimmers hängen, ein ziemlich süßes Edelsteingemälde nach einer interessanten Handarbeit zu erhalten. Egal, sie werden schön sein. Und vielleicht sogar spaß für erwachsene! Ob es schneereich oder regnerisch ist, Ihr kleines Mädchen kann dieses wunderbare Diamantkunstspielzeug drinnen genießen. Lieferumfang: das malset enthält eine aufkleber-leinwand, diamant-Kunststift.

Perfektes geschenk: steht der geburtstag ihres kleinen mädchens vor der tür und sie möchten sie mit einem schönen Geschenk überraschen? Diamant-Kunst-Set ist das perfekte Geschenk für den Liebhaber von funkelnden Perlen. Unser diy diamond art kit enthält alles, was Sie brauchen, Klebeton, Diamant-Tablett, ein buntes Diamant-Set, um Kreativität auszudrücken. Kinder werden die hand-augen-Koordination und die Feinmotorik verbessern, während sie dieses Diamantkunst-Kit spielen. Pädagogisch in spaß dies ist ein lustiges und einfaches basteln für kinder.
ZnačkaZALIAFEI #ad
VýrobceZALIAFEI #ad
Výška0.75
Délka10
Šířka8
Číslo díludiamond painting kits for kids
Modelkadiamond painting kits for kids

6. Moltby

#ad

8, diamantový malířský set pro začátečníky, dětská sada pro děti, dárek pro dívky 6, 12 let, 7, kutilství, 9, 11, děti, 10, Moltby Diamantová malba jednorožce pro děti dívky – 5D diamantové malování

#ad
Moltby #ad - Je to skvělá aktivita pro děti a dospělé nebo lépe společně. Dodává se také v krásném stabilním boxu, který je skvělý, aby vše držel pohromadě, dokud nebudete mít sadu připravenou. Jednoduché a velmi terapeutické. Kompletní sada diamantových maleb obsahuje vše, včetně 5 roztomilých diamantových nálepek, co potřebujete, 3 třpytivých diamantových přívěsků na klíče a 1 diamantové malování jednorožce s rámem.

Jedná se o skvělou aktivitu na podporu trpělivosti a koncentrace malých dětí. Vaši malí milují věci, které se třpytí, takže je to určitě sada pro ně. Super pro začátečníky na každé sadě diamantového umění se nacházejí odpovídající čísla, na kterých lepíte diamanty, takže začátečníci mohou snadno nalepit třpytivý drahokam na nálepku/přívěsek na klíče/rám a užívat si své ruční práce.

100% záruka spokojenosti nakupujte s důvěrou. Pokud máte problémy s hračkou do 12 měsíců, kontaktujte nás a my vám rádi nabídneme vrácení peněz nebo náhradu. Zábavné a snadné dělat! je to pro vás velký úspěch a motivuje děti, která označují místa, aby vyzkoušely něco většího. Vynikající ruční práce děti milují věci, které si mohou sami vyrobit a vystavit. Také jako album s posií nebo pohlednicemi, dopisy pro zkrášlení. Zábava pro dívky jako dárek k narozeninám a Vánocům.
ZnačkaMoltby #ad
VýrobceMoltby #ad
Výška1.97
Délka7.87
Šířka7.72
Číslo díluMoltby
ModelkaG346-8

7. YISKY

#ad

Diamantové malování, YISKY Sada 5D diamantových malebních nálepek, pro začátečníky, 16 kusů Cartoon Diamantové nálepky, DIY diamantové malování, mozaikové nálepky, pro děti a dospělé

#ad
YISKY #ad - Netoxické lepidlo je pevné a nespadne snadno, je netoxická, které se chtějí naučit diamantové malby. Kreslené vzory se snadno používají, přitahují pozornost dětí a pomáhají podporovat vytrvalost dětí. Iroké využití po dokončení malby diamantů s kresleným motivem pro děti je možné jej použít také jako dekoraci.

Nálepky můžete umístit jako dekoraci na svá oblíbená místa, držáky na tužky, mobilní telefony, například sklenice na vodu, dveře chladničky atd. Vysoce kvalitní materiál tato sada 5d diamantových malířských nálepek je vyrobena z ekologických pryskyřičných materiálů, pro dospělé, začátečníky nebo děti, bez chuti, zářivé barvy a nevybledne. Jednoduché a zábavné jednoduché použití. Ať už děti nebudou závislé na elektronických produktech.

Dospělí si mohou také hrát s dětmi a sdílet čas rodičů a dětí. Snadné nošení diamantová malba je dostatečně malá, aniž by zabírala příliš mnoho místa, aby se dala nosit kolem, a můžete si ji kdykoliv a kdekoliv vyrobit sami. Balení obsahuje tato 5d diamantová sada pro malování diamantů je vytvořena v kresleném motivu a obsahuje 16 různých vzorů nálepek, odpovídající vícebarevné diamanty, 1 diamantový podnos, 1 lepicí tyčinku a 1 lepicí hnětačku.
ZnačkaYISKY #ad
VýrobceLOKISS #ad
Výška0.79
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluLOKISS-0030
ModelkaLOKISS-0030

8. VATOS

#ad

4, Spielzeug für Kinder und Kleinkinder, 12 Packungen mit Prinzessin und Tiere, 5, VATOS Mosaik-Set für Kinder, Geschenke für Mädchen, lustige Aktivitäten, 3, Bastelset für Mädchen, 6 Jahre

#ad
VATOS #ad - Sinn der erfüllung und stressreduzieren: wenn kinder ein paket selbst erledigen können, um sie zu hause zu beschäftigen. 6 farben verstärken: kinder sollen die schaumstoff-Aufkleber beim Spielen auf den richtigen Farbbereich kleben. Eltern müssen sich keine sorgen mehr machen, während Sie dieses Mosaik-Aufkleber-Set spielen, einfach und sicher: Kein Kleber oder Schere erforderlich, wenn Kleinkinder sie mit der Schere verletzen oder ihre Finger zusammenkleben.

Entwickeln sie hand-augen-koordination und konzentration: nehmen sie einen und einen Schaumstoffaufkleber vom DIY-Set und kleben Sie sie dann auf den richtigen Bereich, was sie brauchen, um die entsprechenden Räume zu bedecken, könnte die Hand-Augen-Koordination von ihnen, sich voll und ganz auf das Spiel zu konzentrieren. Mädchen können über 12 muster mit diesem lustigen Bastelset lernen, Ufo, wie Einhörner, Krokodil und so weiter.

Auch erwachsene können damit spaß haben, dass die leeren Räume einzeln abgedeckt werden, werden sie voller Sinn für Erfüllung fühlen. Sie können die 6 gängigsten Farben kennenlernen und auseinanderschneiden, wodurch ihre Welt bunter wird. 12 musterwahrnehmung: es gibt 3 serien in den sticky mosaics arts & crafts kits: prinzessin im Schloss, Tiere im Zoo und Fahrzeuge auf der Erde. Umweltfreundlich, das aus papier und ungiftigen schaumstoff-aufklebern besteht. Es ist eine lustige aktivität, denn wenn Sie sehen, werden Sie sich wirklich wohl fühlen und ruhig fühlen.
ZnačkaVATOS #ad
VýrobceVATOS #ad
Výška7
Délka10
Hmotnost0.11
Šířka1
Číslo díluVL-5180
ModelkaVL-5180

9. ARTDOT

#ad

Sada hraček, 12 let, 11, dárky pro dívky, 8, 10, 38 kusů diamantových malebních nálepek, 7, 9, ARTDOT Diamond Painting DIY sada pro děti od 6 let, chlapce 6

#ad
ARTDOT #ad - Veselé a kreativní kutilstvídiamantová malba je zábavná a poutavá ruční práce, která může pomoci rozvíjet jemné motorické schopnosti, koordinaci rukou a očí a zaměření u dětí. Velký výběr barev dětská sada diamantových barev na výběr je z řady diamantových barev, takže můžete vytvořit skutečně individuální mistrovské dílo, ať už upřednostňujete odvážné a světlé barevné odstíny nebo spíše tlumené tóny.

Nekonečné možnosti nalepte hotové diamantové malování nálepky na své notebooky, tašky na mobil, laptopy, lahve na vodu, trička, udělejte své předměty jedinečné a lesklé jako diamanty. Vytvoření jedinečné artdot diamond painting nálepky osvoboďte se od omezení daných barev, uvolněte svou kreativitu a vytvořte jedinečnou DIY sadu pro děti na světě.

Promyšlené dárky pro děti každý vzor v sadě nálepek má jen stovky bodů, každá nálepka je vyrobena individuálně, které usnadňují děti nebo začátečníky v umění s drahokamy, což nabízí příležitost pro sociální interakci a spolupráci mezi dětmi.
ZnačkaARTDOT #ad
VýrobceARTDOT #ad
Výška3.54
Délka5.91
Šířka3.54
Číslo díluAD-DPK-FDS38
ModelkaAD-DPK-FDS38

10. OSNIE

#ad

Umění, ruční práce, škola, řemeslo, mozaika, ruční práce, ONSIE 12 ks lama alpaka kaktus 5D DIY diamantová malba ruční práce pro děti kreativní pryskyřice, umělecký projekt, štrasový kámen, dárek k

#ad
OSNIE #ad - Za druhé: přidejte do lepicí tyčinky lepidlo. Tyto nálepky lze také použít k vložení na prvky, které chcete dekorovat, jako je lednička, lahve na vodu, telefon pouzdro, notebooky a tak dále.2. S těmito pouštními prvky budou určitě oblíbené u dětí, alpaka a kaktus, zanecháte pro vás zábavu a nezapomenutelné vzpomínky.

**. Pak můžete nálepky nalepit na předměty, které chcete ozdobit. 3. Tento produkt není jedlý! děti do 6 let by měly být v doprovodu rodičů, která je bez zápachu, aby se zabránilo náhodnému požití. Dostatečné množství pro splnění vašich různých požadavků. 1. 5. Nakonec použijte lepicí tyčinku, abyste diamanty nalepili do příslušných barevných kódů.

Jak se používá nejprve použijte nástroje na malování diamantů a nalepte diamanty na příslušná místa. Kreativní a bezpečná vyrobeno z ekologické a kvalitní pryskyřice, dlouhá životnost a je bezpečná pro děti i dospělé. 4. Obsah balení obdržíte 12 kusů nálepek a diamantů v odpovídajících barvách, 1 lepicí tyčinku, 1 diamantovou misku a 1 lepicí pastu.
ZnačkaOSNIE #ad
VýrobceOSNIE #ad
Výška0.39
Délka3.94
Hmotnost0.26
Šířka3.94
Číslo díluLlama Cactus Diamond Painting-OS
Modelka12 Pcs Diamond Painting-OS