Top 10 Dolbisourand Anlage für TV – Soundbary

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sonos

#ad

Hudbu a další bílá, Sonos Beam Gen 2. Chytrý soundbar pro TV

#ad
Sonos #ad - Velikost Beam Soundbar. Značka: Sonos. Chytrý soundbar pro TV, hudbu a další bílá. Sonos beam gen 2.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Výška3.94
Délka5.91
Hmotnost8.82
Šířka5.91
Číslo díluBeam Blanc (Gen 2)
ModelkaBeam Blanc (Gen 2)
ZárukaDvouletá záruka.

2. ULTIMEA

#ad

ARC/Optisch/Aux, Bluetooth 5.3 TV-Soundbar, Apollo S40 Serie, ULTIMEA 2.2-Kanal Soundbar für TV Geräte, teilbare 2-in-1 Soundbar für Fernseher, TV-Lautsprecher mit 3 EQ-Modi und verstellbarem Bass

#ad
ULTIMEA #ad - Darüber hinaus gibt es eine zusätzliche Schnittstelle für Subwoofer, worüber Sie einen eigenen Subwoofer anschließen können Subwoofer nicht im Lieferumfang enthalten. Vielseitige und platzsparende form – das teilbare design der Soundbar ermöglicht es Ihnen, sie verschiedenartig aufzubauen, um sie bestmöglich an die Atmosphäre Ihres Raums anzupassen.

Ein klick zum an- oder Ausschalten, kombinierte Lautstärkeregelung. Das geteilte Design spart Platz und erweitert gleichzeitig das Klangfeld. Vereinfachte steuerung – mit der cec-synchronisierung können sie ihren Fernseher und Ihre Soundbar gleichzeitig über eine ARC-Verbindung steuern. Vollerer und deutlicherer klang – die soundbar nutzt einen verbesserten DSP-Chip, um statische Audiogeräusche zu reduzieren. Alle modi sind einfach per Knopfdruck über die EQ-Einstellungen auswählbar.

Stärkerer und satterer klang – ausgestattet mit zwei integrierten hoch- und tieftönern, erzeugt diese 2. 2-kanal soundbar für fernseher einen ausgewogenen Klang für sattere Bässe und klarere Höhen. Die bluetooth 5. 3-technologie sorgt für höhere Geschwindigkeiten und eine Reichweite von bis zu 15 Meter. Nahtlose verbindungskompatibilität – die soundbar verfügt über kabelgebundene und kabellose Dual-Verbindungsoptionen, optischer, einschließlich ARC-, AUX- und USB-Anschlüsse alle Kabel sind im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška2.76
Délka31.93
Šířka3.86
ModelkaU3300

3. Bose

#ad

Bose TV reproduktor – kompaktní soundbar s Bluetooth připojením, černý

#ad
Bose #ad - Iroké, přirozené zvukové spektrum: dva úhlové měniče s plným rozsahem poskytují realističtější zvukový zážitek vyplňující místnost pro lepší zvuk televize z kompaktního soundbaru. Jednoduché nastavení: kompaktní soundbar se spojí s vaším televizorem přes jediné kabelové připojení, buď optickým audio kabelem součástí dodávky nebo HDMI kabelem k dostání samostatně a lze jej již po krátké době uvést do provozu.

Pičkový zvuk pro váš televizor: bose tv reproduktor je kompaktní soundbar, který se snadno ovládá a zajišťuje jasnou reprodukci hlasu a lepší zvuk televizoru. Dálkové ovládání: součástí balení kompaktního tv reproduktoru je dálkové ovládání s funkcí dialogového režimu, které zajišťuje lepší kvalitu zvuku a dodává basům větší hloubku. Kompaktní soundbar. Televizní reproduktor s bluetooth připojením: Připojte své zařízení k Bluetooth soundbaru a bezdrátově streamujte svou oblíbenou hudbu a podcasty.

Rozměry tv reproduktoru: 5, 6 cm x 59, 4 cm x 10, 2 cm v x š x h. Soundbar je jen něco málo přes 5 cm vysoký a lze jej tak bez problémů umístit před váš tv přístroj nebo připevnit na stěnu nástěnné držáky se prodávají samostatně. Nastavení a rozšíření: bose tv reproduktor je kompatibilní s bose bass module 500 a 700 . Vylepšené přehrávání dialogů: tento tv reproduktor byl vyvinut speciálně pro jasnou a vylepšenou reprodukci dialogů, hlasů a výslovnosti.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.17
Délka26.97
Hmotnost0
Šířka6.54
Číslo dílu838309-2100
Modelka838309-2100
Záruka2 roky výrobce

4. Samsung

#ad

5.1 kanál, pro QLED, Samsung Soundbar HW-Q60T, TV soundbar, chytrý reproduktor, černý, Bluetooth

#ad
Samsung #ad - Perfektní doplněk pro vaši qled: soundbar samsung q60t má 5. 1kanálový systém a subwoofer pro prostorovou zvukovou kulisu. Samsung audio lab: testováno a sladěno v laboratoři samsung audio lab v kalifornii, naši audio inženýři použili moderní akustické technologie a pokročilé počítačové modelování, aby vám poskytli vyvážený zvuk vyplňující prostor.

Samsung acoustic beam: technologie samsung acoustic beam reproduktoru samsung mísí a dodává zvuk přesně na místě, kde se děj odehrává na obrazovce. Adaptivní zvuk vám umožňuje slyšet všechny hlasy i při nízké hlasitosti, abyste mohli sledovat i tiché hovory. Trojrozměrný prostorový zvuk: chytrý reproduktor podporuje dts virtual:X a dokáže tak vytvořit vzrušující zvukové zážitky s trojrozměrným zvukem, který vás okamžitě zaujme.

Zvuk, který se přizpůsobí různým scénám: soundbar samsung analyzuje zvukovou stopu a automaticky poskytuje scénu optimalizovaný zvuk. A v kombinaci s dts virtual:x a technologií Acoustic Beam je Sound Tower HW-Q60T silným doplňkem vašeho televizoru. Skutečný 5. 1kanálový zvuk se perfektně hodí pro filmy a hry a scénu vás zažije.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung Electronics GmbH #ad
Hmotnost21.16
Číslo díluHW-Q60T/ZG
ModelkaHW-Q60T/ZG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Hisense

#ad

Dolby Audio, HDMI ARC/Optical/AUX/USB, Bluetooth, 200W, Hisense HS218 2.1 Soundbar Home Theater System mit kabellosem Subwoofer, 3EQ Modes, Schwarz

#ad
Hisense #ad - Das hs218-modell verfügt über die bluetooth-technologie, mit der Sie Ihre Smart-Geräte schnell verbinden und Ihre Lieblingsmusik von Ihrem Smartphone, Tablet oder Computer genießen können. Die hisense hs218 soundbar verbessert das audiovisuelle Erlebnis Ihres Fernsehers und ist perfekt für jede Größe geeignet empfohlen mindestens 32 Zoll oder mehr.

Ausgangsleistung 200W. Nur hdmi 1. 4-konforme kabel können die ARC-Funktion unterstützen. Sie können die soundbar sowohl über ein optisches Kabel im Lieferumfang enthalten als auch drahtlos Bluetooth mit Ihrem Fernseher verbinden. Einfach zu platzieren und an ihren fernseher anzuschließen. Hinweis ihr fernseher muss die hdmi-cec- und arc-funktion unterstützen. Anstatt nur den Szenen zuzuhören, werden Sie in sie hineingezogen.

Enthält eine hisense hs218 soundbar, ein optisches kabel und ein Wandmontagesatz, was sie benötigen, um sicherzustellen, eine Fernbedienung, dass sie alles, einen Subwoofer, in der Box haben und das Hisense-Klangerlebnis genießen können. Sie werden den klang Ihrer Geräte in wenigen Minuten verbessern. Die kompatibilität mit allen Bluetooth-Geräten kann nicht garantiert werden. Hdmi-cec und arc sollten auf On gestellt sein.
ZnačkaHisense #ad
VýrobceHisense #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost20.94
Šířka6.3
Číslo díluHS218
ModelkaHS218
Záruka2 Jahre

6. ULTIMEA

#ad

ULTIMEA 5.1 Dolby Atmos Soundbar, 3D prostorový zvukový systém, Poseidon D60, soundbar Bluetooth 5.3 s nastavitelnými basy, soundbar pro TV přístroje se subwooferem, 2 zadní reproduktory

#ad
ULTIMEA #ad - Rozšířené dekódování dolby atmos: poseidon d60 je kompatibilní s blu-ray a streamovacími službami jako Netflix a Prime Video. Křišťálově čistý dialog a 3d prostorový zvuk: soundbar má tři hlavní zvukové kanály, dva prostorové reproduktory a subwoofer pro skutečný prostorový zvuk 5.

1. Výsledkem je individuální a intenzivní zvukový zážitek. Poseidon d60 však nepodporuje dekódování DTS. Přizpůsobitelný prostorový zvuk: dva prostorové reproduktory mají 6metrový prodlužovací kabel a jsou nastavitelné podle osobního vkusu a uspořádání prostoru. Technologie bassmax od ultimea zajišťuje nízké frekvence a nastavitelné basy pro pulzující zvuk. Zažijte intenzivnější zvukový zážitek: poseidon d60 s dolby atmos nabízí ještě realističtější trojrozměrnou zvukovou krajinu než běžné systémy.

Nejvyšší kvalita zvuku díky hdmi-earc: s hdmi-earc si užijete vyšší šířku pásma a pokročilé možnosti přenosu zvuku pro bezztrátovou kvalitu zvuku. Díky technologii dolby atmos je zvukový zdroj přesně lokalizován a obklopí vás ze všech úhlů. Zažijte zvuk, který se volně pohybuje ve 3D prostoru a umožňuje hlubší ponoření do příběhu.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška2.76
Délka15.75
Hmotnost11.68
Šířka3.54
ModelkaPoseidon D60
Záruka2 roky

7. Bose

#ad

Bose Solo 5 TV hudební systém černý

#ad
Bose #ad - Režim dialogu pro jasné, srozumitelné dialogy v každé scéně. Jednodílný soundbar-system nabízí daleko lepší zvukovou kvalitu než váš televizor. Pouze jedno připojení pro váš televizor. Univerzální dálkové ovládání ovládá televizor, basy, spojení Bluetooth a další funkce. Technologie bluetooth pro bezdrátový přenos hudby přes oblíbené přístroje.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose BV #ad
Výška4.13
Délka23.82
Hmotnost3.53
Šířka7.69
Číslo dílu732522-2110
Modelka732522-2110
Záruka2 roky

8. Bose

#ad

Bose Solo Soundbar Series II, TV reproduktory s připojením Bluetooth

#ad
Bose #ad - Dolby decoder: integrovaný dolby decoder optimalizuje kvalitu zvuku zvuku, aby byla zajištěna silnější, pozoruhodně důležitější sluchová zkušenost. Pro aktivaci funkce jednoduše stiskněte tlačítko "Dialogový režim" na dodaném dálkovém ovladači. Přehrávání hudby přes bluetooth: díky technologii bluetooth můžete kdykoli přehrát veškerý obsah zábavy.

Zahrnutá nástěnná montáž z vysoce kvalitní oceli také umožňuje propláchnutí montáže stěny. Jednoduché nastavení: reproduktor je připojen k televizním zařízení přes pouze jedno kabelové spojení s optickým audio kabelem, který je součástí dodávky a může být po krátké době vložen do provozu. Dokonce i jasnější jazykové přehrávání: soundbar zajišťuje, že porozumíte každému slovu ještě lepší, aniž byste museli přizpůsobit hlasitost.

Přírodní zvuk, snadné: bose solo soundbar series ii je bluetooth televizor reproduktor, který je snadno použitelný a úmyslně dodává top zvuk pro televizor. Kompaktní velikost: s výškou těsně pod 7 cm, kompaktní bluetooth soundbar se vejde do většiny televizních zařízení. Jednoduše stiskněte tlačítko bluetooth na dálkovém ovladači pro spárování přehrávacího zařízení a vychutnat si hudbu, podcasty a mnohem bezdrátověji o svůj souvodník.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.8
Délka3.39
Hmotnost3.75
Šířka21.61
Číslo dílu845194-2100
Modelka845194-2100
Záruka2 roky

9. ULTIMEA

#ad

ULTIMEA Dolby Atmos Soundbar pro TV přístroje, domácí kino, špičkový výkon 190, 2.1 PC soundbar se subwooferem, 5.3 Bluetooth PC Sound Bars, 3D prostorový zvukový systém pro TV reproduktory, BassMAX

#ad
ULTIMEA #ad - Podporuje kompletní dekódování/reprodukci, streaming Netflix, pulzující basy. Překonání omezení velikosti, aby překonala omezení velikosti a zvýšila výkon zvuku. Exkluzivní technologie bassmx od ultimea obohacuje nízké frekvence a umožňuje nastavitelné basy pro dunivé, Prime Video na televizorech a set-top boxech.

Vytvořte si požitek z filmu 4k: zažijte nejvyšší kvalitu zvuku díky hdmi earc a 4k televiznímu připojení a dosahujte snímků Ultra HD v kombinaci s bezkonkurenční kvalitou zvuku a vytvořte tak působivý zážitek z domácího kina. Dolby atmos nabízí vícerozměrný zvukový zážitek, který nabízí virtuální výšku a prostorový prvek a vyplní prostor fantastickým zvukem. Upozornění: nepodporuje DTS audio. Zvyšte svůj televizor na dolby atmos: vybaven dolby atmos, nejmodernější audio technologií, přináší nova s50 zvuk do nových rozměrů. Rozšířené dekódování dolby atmos: kompatibilní s blu-ray, pokud je obsah kompatibilní s dolby atmos.

Nova s50 nabízí nejpřesnější reprodukci zvuku, dosažení zvukové revoluce: Jako první 2. 1kanálový soundbar dolby-atoms v tak kompaktní velikosti využívá Ultimea patentované technologie pro akustickou architekturu, jakou můžete cítit. Vychutnejte si bezztrátovou kvalitu zvuku pro vynikající zážitek s dodaným HDMI kabelem. Přenos zvuku na nejvyšší úrovni: hdmi-earc nabízí vyšší šířku pásma a pokročilé možnosti přenosu zvuku a podporuje vícekanálové audio efekty Dolby Atmos s vysokým rozlišením.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška10.63
Délka15.75
Hmotnost10.32
Šířka6.1
ModelkaU2120
Záruka2

10. ULTIMEA

#ad

Pracuje s HDMI/optický, BASSMAX, ultra tenká řada Nova S40, 5.3 Bluetooth PC Sound Bar TV reproduktor, špičkový výkon 160 W, 2.1 TV soundbar se subwooferem, 3 EQ, ULTIMEA Soundbar pro TV přístroje

#ad
ULTIMEA #ad - Dokonalé spojení: náš pc soundbar lze snadno propojit s televizory, optická, telefony, aux, počítači, projektory a herními konzolami přes ARC, USB a Bluetooth 5.3. Vychutnejte si snadné nastavení pomocí dodaných kabelů. Výkonné basy s kabelovým subwooferem: náš 7, zatímco exkluzivní technologie BassMX obohacuje hluboké frekvence pro hluboký, 2litrový subwoofer zesiluje basy pomocí 15mm membránové amplitudy, individuální zvukový zážitek.

Od vzrušujících zvukových efektů v režimu "filmy" přes jemné audio v režimu "hudba" až po vynikající hraní v režimu "Game" – promění každou místnost bez námahy na rozmanitý zvukový zážitek. Slyšet, ale ne vidět: tento soundbar v tenkém designu 3, 8 cm obohatí váš televizní zážitek čistým, nezkresleným zvukem.

S rozšířeným herním režimem a integrovaným subwooferem se plně ponoříte do dění. Rozšiřte 3 režimy ekvalizéru: uvolněte svou fantazii s naším všestranným tv reproduktorem. Nepřetržitý herní režim: náš elegantní, štíhlý počítačový soundbar se bez problémů začlení do vašeho zařízení a opticky a akusticky zhodnotí vaše herní prostředí. Vybavena 2 x 2, 25palcovými racetrackovými ovladači poskytuje silný zvuk při minimálních požadavcích místa.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška10.63
Délka15.75
Hmotnost7.05
Šířka6.1
ModelkaU2100S2
Záruka2