Top 10 ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI – Robotické vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ECOVACS

#ad

Alexa, černý, robotický vysavač na podlahy ovládání aplikací, ECOVACS Robotický vysavač DEEBOT OZMO T8 AIVI s funkcí vytírání 2 v 1, inteligentní navigace s detekcí objektů

#ad
ECOVACS #ad - On-demand live video butler je jednoduchý způsob, jak ještě přesněji kontrolovat proces čištění na cestách, komunikovat s DEEBOT a mít přehled o vlastním domově. Vysokofrekvenční vibrační stírací deska ozmo pro odstraňuje i odolné skvrny na tvrdých podlahách a uklízí tak domov ještě profesionálněji a důkladněji.

Přes aplikaci ecovacs home app lze pomocí mobilního telefonu na mapě vymezit virtuální hranice a upřednostnit nebo vynechat oblasti – robotický čistič čistí tam, kde je potřeba, a v požadovaném pořadí pokojů. Vysoce výkonný robotický vysavač s funkcí vytírání s umělou inteligencí, navigační technologií TrueMapping a ještě důkladnější stírací funkcí OZMO Pro, robotický mop díky technologii bez problémů nasává i zvířecí chlupy. Díky umělé inteligenci aivi jsou nejrůznější překážky ve srovnání s předchozími modely rozpoznány dvakrát rychleji a spolehlivě objížděny.

Navigace s laserovým senzorem dtof true mapping zajišťuje ještě přesnější a rychlejší skenování, mapování a plánování čištění podlahy. Rozsah dodávky: 1 x robotický vysavač ecovacs deebot ozmo t8 aivi s funkcí vytírání, 4 x boční kartáče, 1x nádrž na vodu s ozmo pro, 2 x filtr jemného prachu, 10 x jednorázové ručníky, 1 x utěrky z mikrovlákna, 1 x nabíjecí stanice, 1 x nádrž na vodu, 1x čisticí nástroj.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceEcovacs #ad
Výška3.66
Délka13.9
Hmotnost14.77
Šířka13.9
Číslo díluT8AIVI
ModelkaDEEBOT OZMO T8 AIVI
Záruka24 měsíců.

2. Chuancheng

#ad

20 Stück Verbessert Reinigungstuch Wischtücher für Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI T8 Max/ N8, N8 Pro, N8 Plus N8+, N8 Pro+ / T9 T9+ T9 AIVI, T9 Plus Staubsauger Teile

#ad
Chuancheng #ad - Waschbarwaschbar und wiederverwendbar. Materialhergestellt aus hochwertigen Mikrofasermaterialien, kann effektiv gereinigt werden und hält mehr als 100 Waschzyklen.

Holzböden, keramikfliesen, Laminatböden, Marmorböden etc. Einfach zu ersetzen durch starken, klebrigen Klettverschluss. Gute leistungideal für den einsatz auf allen versiegelten Hartböden. Anwendbare modelleverbessert reinigungstuch wischtücher für ecovacs deebot ozmo t8 aiVI T8 Max/ N8, N8 Plus N8+, N8 Pro+ / T9 T9+ T9 AIVI, N8 Pro, T9 Plus Staubsauger Teile. Packungsinhalt--20 stück staubsaugerbeutel für ecovacs deebot ozmo t8, n8 pro, t9 plus, T8 Plus /T8+, n8 plus / n8+, T9, t9 aivi, T8 Max, t8 AIVI, n8, N8 Pro Plus / N8 Pro +. Halten sie ihr haus für Ihre Kinder und Haustiere sauber.
ZnačkaChuancheng #ad
VýrobceChuancheng #ad
Číslo díluitjj-7-11-6182

3. Ginesker

#ad

10 kusů sáčků do vysavače kompatibilní s ECOVACS DEEBOT OZMO T8 T8+ T8 AIVI T8 AIVI+ T8 MAX N8+ N8 Pro+ T9+ DX93 DDX96 Yeedi Vac Station Sáčky na prach Náhradní díly Náhradní díly Příslušenství Sáčky

#ad
Ginesker #ad - Tipy pro údržbu: abyste dosáhli nejlepšího výkonu vašeho ecovacs, vyčistěte a vyměňte sáčky na prach t8 kompatibilní s deebot ozmo včas. Snadná obsluha a snadná likvidace. Podle četnosti používání je nejlepší vyměnit spotřební materiál sáčky do vysavače t8 kompatibilní s DEEBOT každé 2 až 3 týdny.

Odpovězte do 24 hodin, pokud máte dotazy k náhradě. Iroká kompatibilita: prachový sáček kompatibilní s ecovacs deebot ozmo t8, ddx96, T8 AIVI+, t8max, n8+, dx93, n8 pro+, t8+, t8 aivi, t9+, yeedi vac Station vysavač. Tento sáček do vysavače t8 kompatibilní s DEEBOT lze jednoduše použít ve vysavači. Před nákupem prosím potvrďte model vašeho robota! Efektivní čištění: dobrý sací výkon s těmito sáčky t8, i když je sáček t8 kompatibilní s deebot naplněn.

Rozsah dodávky: 10 kusů t9 sáčků do vysavače kompatibilní s DEEBOT. Sáček na prach kompatibilní s ecovacs deebot ozmo t8 více než 99 % všech jemných prachových částic. Uzavírací mechanismus dirtlock zajišťuje, že prach zůstane při likvidaci prachového sáčku kompatibilního s ECOVACS v sáčku. Vysoce účinný sáček na prach t8: vyrobeno z vysoce intenzivního, ekologického materiálu a 3 filtračních vrstev.
ZnačkaGinesker #ad
VýrobceGinesker #ad
Výška3.15
Délka5.91
Hmotnost0.66
Šířka5.91
Číslo díluG-T8-10P
ModelkaG-T8-10P
ZárukaN/a.

4. ECOVACS

#ad

Robotický vysavač na zvířecí chlupy, Alexa/Google,, sací výkon 2300 Pa, inteligentní navigace dToF laserový senzor, ECOVACS Robotický vysavač DEEBOT N8 Black novinka 2022 s funkcí vytírání OZMO

#ad
ECOVACS #ad - Silný proti nečistotám, prachu a zvířecím chlupům: robotický vysavač pro zvířecí chlupy – také pro majitele domácích zvířat je robotický vysavač DEEBOT N8 ideální pro odsávání zvířecích chlupů psů nebo koček.

Výkonné individuální čištění – zpracování několika podlaží: pomocí aplikace ECOVACS robotického vysavače můžete rozdělit oblasti, popisovat místnosti a nastavit zóny No-Go nebo No-Mop. Souběžné vysávání a stírání: robotický vysavač a mop – díky inovativnímu elektronickému čerpadlu a nádržce na vodu robotický vysavač v jednom pracovním kroku dokonale vytírá a vysává.

Vylepšený sací výkon 2300 pa: robotický vysavač pro zvířecí chlupy – sací výkon v režimu max+ byl zvýšen na 2300 Pa, což odpovídá nárůstu o 53 %* ve srovnání s DEEBOT OZMO 950 Automatické rozpoznání koberců – přesné zpracování a navigace: Technologie rozpoznání koberců umožňuje roboti vysávání a inteligentně rozpoznat koberce a reagovat na ně.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Výška3.7
Délka13.9
Hmotnost7.94
Šířka13.9
Číslo díluDLN26-21
ModelkaDLN26-21
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. HALIEVE

#ad

Filtrační kartáč náhradní díly sada příslušenství pro robotický vysavač Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI T8 AIVI+ T8+T9 T9+

#ad
HALIEVE #ad - Kvalitní servis: v případě problémů se na nás obraťte e-mailem. Nabízíme vám produkty nejvyšší kvality a vysoce kvalitní zákaznický servis. Frekvence nahrazení: zacvaknutí pro rychlou a snadnou výměnu, není nutné žádné nářadí.

Inné čištění: hepa filtrační materiál a účinnost filtrace nečistot, vlasů, prachu atd. Kompatibilní model: tato sada příslušenství je kompatibilní pouze s robotickými vysavači Ecovacs DEEBOT OZMO T8, T9, T8+, T8 AIVI+, T8 AIVI, T9+ před nákupem potvrďte model robota. Balíček obsahuje: 10 kusů filtračních kartáčů sada příslušenství pro ecovacs deebot ozmo t8, t8 aivI, t8 aivi plus, t9, t8 plus, T9 Plus náhradní díly vysavače 1 hlavní kartáč + 3 filtry + 6 bočních kartáčů.

Udržujte svého robota v nejvyšším výkonu tím, že vyměníte sadu na výměnu spotřebního materiálu každé 2 ~ 3 měsíce, podle četnosti používání. Dosahuje 99 %.
ZnačkaHALIEVE #ad
VýrobceXINXI #ad

6. Vinknde

#ad

Náhradními díly hlavním kartáčem, filtrem, 13 kusů příslušenství pro Ecovacs Deebot Ozmo 950/920/N8/T8/T8+/T8 AIVI+/T9/T5 kompatibilní s vysavačem, bočními kartáčky

#ad
Vinknde #ad - Stav hlavního kartáče můžete obnovit tak, ale to po chvíli zmizí. Podpora kvalitypřed nákupem potvrďte model vysavače a neváhejte a nabízíme dobrý poprodejní servis, pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím Amazon Station e-mail, nabízíme 24/7 zákaznickou podporu a bezplatnou doživotní technickou podporu.

Před objednáním prosím potvrďte model Vašeho přístroje. Kompatibilní modelynáhradní díly hepa filtr a hlavní kartáč jsou kompatibilní s robotem vysavače ecovacs deebot 920/950/T8/T8+/T8 AIVI/T8 AIVI+ /T9/T9+/T8 MAX/T8 PRO+/N8/N7. Pokud hlavní kartáč používáte poprvé, který jste obdrželi, ohnutý. Výrobavšechny díly nejsou originálními díly, z OEM továrny jsou použité materiály stejné jako originály.

Tip kvůli problémům s odesláním může být hlavní kartáč deebot n8, že jej vložíte do teplé vody, necháte na chvíli stát, může vydávat hluk, poté vyjměte a nechte zcela uschnout na vzduchu. Kvalitní materiál náhradní dílypříslušenství pro ecovacs deebot ozmo 950 z kvalitního materiálu, s dlouhou životností při používání. Obsahuje jeden kus hlavních kartáčků, čtyři páry párů, čtyři kusy filtračních sítek.
ZnačkaVinknde #ad
VýrobceVinknde-kws-n8 #ad
Výška2.36
Délka7.09
Hmotnost0.2
Šířka3.94

7. ECOVACS

#ad

Inteligentní navigace, bílý, ECOVACS Robotický vysavač DEEBOT OZMO T8 s funkcí vytírání 2 v 1, Alexa, robotický vysavač ovládání aplikací, robotický mop mokré čištění

#ad
ECOVACS #ad - Přes aplikaci ecovacs home app lze pomocí mobilního telefonu na mapě vymezit virtuální hranice a upřednostnit nebo vynechat oblasti – robotický čistič čistí tam, kde je potřeba, a v požadovaném pořadí pokojů. Vysoce výkonný robotický vysavač s funkcí vytírání s umělou inteligencí, inovativní navigační technologií TrueMapping a ještě důkladnější stírací funkcí OZMO Pro.

Vysokofrekvenční vibrační stírací deska ozmo pro odstraňuje i odolné skvrny na tvrdých podlahách a uklízí tak domov ještě profesionálněji a důkladněji. Ultramoderní 3d technologie truedetect pro rozpoznání objektů a překážek tenké nohy židlí, vysoké prahy dveří atd. Zabrání se kolizím, uvíznutí nebo zachycení. Robotický mop díky nejnovější technologii bez problémů nasává i zvířecí chlupy.

Rozsah dodávky: 1 x robotický vysavač s funkcí vytírání deebot ozmo t8, 1 x nádrž na vodu s ozmo pro, 1 x čisticí příslušenství, 10 x jednorázové utěrky, 1 x nabíjecí stanice, 4 x boční kartáče, 2 x vysoce účinný prachový filtr, 1 x uživatelská příručka. Nová inovativní navigace s laserovým senzorem dtof true mapping zajišťuje ještě přesnější a rychlejší skenování, mapování a plánování čištění podlahy.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceEcovacs #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost12.35
Šířka9.7
Číslo díluDLX11-44
ModelkaT8
Záruka24 měsíců.

8. ECOVACS

#ad

ECOVACS Robotický vysavač DEEBOT T9 AIVI s funkcí vytírání 3000 Pa AIVI lidí/vyhýbání se překážkám, OZMO Pro – Vítěz testu –, nezamotává se zamotání AeroForce® Multi Surface gumový dvojitý kartáč

#ad
ECOVACS #ad - S průlomovým laserovým modulem dtof se robotický vysavač může přizpůsobit celé řadě komplexních prostředí jak ve světle, tak i v úplné tmě, abyste mohli svůj domov kdykoli a bez přerušení důkladně vyčistit. Truemapping přesné mapování a navigacerevoluční navigace truemaping rozpozná malé objekty čtyřikrát přesněji než lds.

Kromě toho pracuje váš deebot díky nové sadě ozmo pro kit ještě tišší od 73 dB u OZMO Pro na 70 dB u OZMO Pro 2. 0 Baterie 5200 mah s vysokou kapacitou podporuje čištění až 200 minut, vhodná pro domy s několika patry nebo velké byty. Půdorys svého domu si můžete prohlédnout v aplikaci a dokonce jej upravit. 2. 6. 3. Díky 4stupňovému přizpůsobení sací síle je váš DEEBOT vhodný pro všechny druhy potřeby čištění.

Kromě toho má robotický vysavač vylepšený obousměrný systém hlasové komunikace, takže můžete kdykoli a kdekoli komunikovat s dětmi nebo domácími zvířaty přes DEEBOT T9 AIVI, což vaší rodině umožní nový způsob komunikace. Výkonné čištění 3000 pa a doba provozu 200 minmaximální sací výkon deebot t9 aivi činí 3000 pa a je tak o 100% vyšší než u deebot t8 aivi. 4.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Číslo díluT9AIVI
ModelkaT9AIVI
ZárukaKaždý deebot má záruku 2 roky a lokální hotline-supporügt über 2 Jahre Garantie und lokalen hotline-suppor.

9. CHAIN PEAK

#ad

2 Stück Walzenbürsten Hauptbürste Ersatzteile für Saugroboter Ecovacs DEEBOT OZMO 920 950 T8 AIVI Max T9 T5 N5 N7 N8+ N8 Pro DX55 DX93 DJ65

#ad
CHAIN PEAK #ad - Easy installation die walzenbürsten sind perfekt aufeinander abgestimmt und die Installationsmethode ist die gleiche wie die Originalteile, die einfach zu installieren, einfach zu bedienen ist. Die hochwertigen gummilamellen an der Walzenbürste sind weich und können Flecken sanft herauskratzen.

Speziell entworfen die ersatzwalzenbürste ist speziell für den saugroboter ecovacs deebot ozmo 920 950 t8 aivi Max T9 T5 N5 N7 N8+ N8 Pro Plus DX55 DX93 DJ65 entwickelt. Premium-materialienmit hervorragender verarbeitung sind die walzenbürsten aus umweltfreundlichen Materialien hergestellt und werden keine Verschmutzung der Umwelt haben. Großes wertpaketdieses paket wird mit 2 stück hochwertigen Walzenbürsten geliefert. Die borsten auf unseren bürsten sind aus hochwertigem Nylon, die haltbarer sind und besser reinigen als die Bürsten anderer Marken.

Bitte stellen sie vor der Bestellung sicher, dass Ihr Modell korrekt ist. Es ist eine kostengünstige wahl, um das Ersatzroboter Staubsaugerzubehör für Ihren ECOVACS Roboterstaubsauger zu ergänzen. Excellent performance das v-förmige design der walzenbürste ermöglicht es, Staub und Schutt effektiv zu absorbieren, Schmutz, geeignet für Bodentypen von Holz, Tierhaare, Teppich oder Fliesen.
ZnačkaCHAIN PEAK #ad
VýrobceCHAIN PEAK #ad
Výška5.71
Délka6.1
Hmotnost0.26
Šířka5.71
Číslo díluEcovacs T8
ModelkaT8 AIVI Max T9 T5 N5 N7 N8+ N8 Pro

10. ECOVACS

#ad

AIVI vyhýbání se překážkám, ECOVACS Robotický vysavač a vytírání DEEBOT T10+ s 3,2l sací stanicí 3000Pa, hlasový asistent YIKO,, video manažer s videochatem v reálném čase, OZMOPro oscilační stírání

#ad
ECOVACS #ad - Yiko inteligentní hlasová interakce ai: ok yiko, ecovacs nová inteligentní jazyková interakce ai, podporuje zadávání a porozumění přirozené řeči a technologii lokalizace zvuku. Vybavená 960p kamera dokáže rozpoznat statické/dynamické scény a pořizovat jasný obraz i při slabém světle, což umožňuje jednoduché vyhýbání se překážkám a méně zamotání a ucpání.

Ivé video a obousměrná hlasová komunikace: nová přední kamera starlight na vašem robotickém vysavači umožňuje vidět váš domov v reálném čase i při špatných světelných podmínkách, pořizovat fotografie a komunikovat s rodinou a domácími mazlíčky v obou směrech. Přesně rozpoznat ponožky/boty/dráty/židle ve tvaru u / odpadkový koš/koberec/nabíjecí stanice. Aplikace ecovacs home může automaticky mapovat 3+1 patra a uložit 3 2D domovní karty 1 3D domovní kartu.

Baterie 5200 mah s vysokou kapacitou podporuje čištění až 260 minut, vhodná pro dům s několika patry nebo velký byt. Aivi 3. 0 rozpoznání objektů a vyhýbání se překážkám: aivi 3. 0 umí používat 18 běžných typů překážek v interiérech např. Deebot t10 plus požádal také o certifikaci ochrany údajů TÜV Rheinland AG, aby chránil vaše soukromí a zaručil bezpečnost dat. Výkonný čisticí a stírací výkon: ecovacs deebot t10 plus má sací výkon 3000 pa a vylepšený oscilační stírací systém ozmo pro 3.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Výška3
Délka3
Hmotnost32.21
Šířka9
Číslo díluDBX33
ModelkaT10PLUS
ZárukaKaždý deebot má záruku 2 roky a lokální hotline-supporügt über 2 Jahre Garantie und lokalen hotline-suppor.