Top 10 elektroauto für Kinder Ab 5 Jahre – Dětská elektrická vozítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Babycar

#ad

Elektrická dětská koloběžka Babycar s opěradlem – Vespa elektrická dětská koloběžka s plynem pro nohy a přístupem MP3 s integrovanými světly a zvuky růžová, Dětská elektrická motorka Vespa 6 Voltů

#ad
Babycar #ad - Mini vespa pro děti – dětská koloběžka vespa elektrická do 3 let s vynikající 6V baterií a 1 25W motorem. Design: klasická italská vespa pro děti do 3 let má realistický design s bočními křivkami, velkým, funkčním LED světlem a dvěma mini opěrnými koly, která zajišťují rovnováhu.

Info technika – dětská elektrická vespa s prvním nabitím po dobu 10 hodin, následné doby pouze 8 hodin. Rozměry: 67 x 38 x 52 cm a unese hmotnost až 20 kg. Proč byste se měli rozhodnout pro babycar – prodejce elektromobilů pro děti, který patří k největším v Evropě; mladá a dynamická značka pro realistickou jízdu s důrazem na bezpečnost a vždy k dispozici zákaznický servis.

Můžete jezdit všude – naše dětské minimoto lze jezdit v každém terénu, jak uvnitř, tak venku na štěrku, písku, zemi a trávě. Velmi snadná a rychlá montáž. Možnosti: led světlomety, USB a MP3 vstupy, systém soft startu.
ZnačkaBabycar #ad
VýrobceBabycar #ad
Výška14.96
Délka26.38
Hmotnost13.23
Šířka20.47

2. INJUSA

#ad

Winner Racing XL, für Kinder von 3 bis 6 Jahren, Schwarz 19415/000, mit stabilen breiten Rädern, Tragegriff für Eltern und sportliches Design, INJUSA

#ad
INJUSA #ad - Maße und maximales gewicht: die maße dieses motorrads sind 99 x 39 x 61 cm. Komfortabel: dank der breiten rollen für Stabilität ist es sehr angenehm zu handhaben.

Inklusive haltegriff für einfachen Transport zu den Eltern. Sicher: absolut sicher und stabil. Aktuelles und realistisches design: das design und die Details lassen dieses Laufrad wie ein echtes Rennrad aussehen, ideal für Ihren Jungen oder Mädchen, um seine Fähigkeiten zu üben. Die höhe des sitzes vom boden beträgt 41 cm und trägt ein maximales Gewicht von 50 kg. Lebensjahr weiter genießen und entwickeln nicht elektrisch. Es wird in spanien aus hochwertigen Materialien hergestellt und entspricht den Sicherheitsvorschriften der EU. Motorrade: mit diesem größeren modell kann das Kind seine motorischen Fähigkeiten nach seinem 3.
ZnačkaINJUSA #ad
VýrobceINJUSA #ad
Výška24.02
Délka38.98
Hmotnost9.92
Šířka15.35
Číslo dílu19415/000
Modelka19415/000

3. AIYAPLAY

#ad

AIYAPLAY Elektrická čtyřkolka dětská elektrická čtyřkolka ATV dětská čtyřkolka s LED a houkačkou dětská motorka dětské vozidlo elektrické auto pro děti od 18 měsíců kov černá 65,5 x 38,5 x 43,5 cm

#ad
AIYAPLAY #ad - Průměr kola: Ø19 cm. Realistický zážitek z jízdy: tato dětská čtyřkolka má led světlomet, houkačku a pedály, aby vašemu dítěti zprostředkovala realistický zážitek z jízdy.

Pohodlné usazení a drsná řídítka zajišťují, že vaše dítě bude bezpečně jezdit na čtyřkolce. Robustní konstrukce: tato elektrická čtyřkolka vyrobená z kovu a robustního plastu je vhodná pro děti ve věku 1, 5 až 3 roky a hmotnost až 25 kg. Nutná montáž. Bezpečné cesty: maximální bezpečná rychlost 2, 8 km/h je ideální pro mladší děti. Výdrž baterie: s plně nabitou baterií funguje dětský motocykl cca 45 minut. Daje o výrobku: celkové rozměry: 65, 5 d × 38, 5 š × 43, 5 v cm. Tyři široké pneumatiky s profilem zajišťují klidnou jízdu na nejrůznějších podlahách. Velikost sedáku: 27 š × 14 h × 28 v nad zemí cm.
ZnačkaAIYAPLAY #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška17.13
Délka25.79
Hmotnost10.58
Šířka15.16
Číslo díluDE370-224V90BK0431
Modelka370-224V90BK

4. Peg Perego

#ad

John Deere Ground Force dětský elektrický traktor Peg Perego 12 V s přívěsem

#ad
Peg Perego #ad - 1 zpátečka, 2 rychlosti vpřed maximální rychlost 7, 3 km/h. Peg perego - nejlepší značka ve věcech dětských elektrických vozidel. Jezdí až o 10 % stoupání. Kompletní s odnímatelným přívěskem a FM rádiem. 2 silné 165w motory, traktor určitě nezpomalí ani v terénu.
ZnačkaPeg Perego #ad
VýrobcePeg Perego #ad
Výška67.5
Délka24.5
Hmotnost50
Šířka26.5
Číslo díluIGOR0039
ModelkaIGOR0039

5. Babycar

#ad

Kinder elektroauto von Babycar Modell Mercedes CLS 350 AMG Rosa Elektroauto für Kinder Akku 12 Volt Leistung Offiziell lizenzierte Ledersitze Fernbedienung und MP3

#ad
Babycar #ad - Maße des autos: 104 x 60 x 50 cm, geeignet für Alter 1 Jahr bis 35 kg. Led-scheinwerfer + usb-mp3-player + tÜren zu Öffnen + ladegerÄt und batterien enthalten. 2, 4 ghz fernbedienung zur fernbedienung. Ledersitz. 12 volt strom und zu Öffnende tÜren.
ZnačkaBabycar #ad
VýrobceBabycar #ad
Výška26.38
Délka43.31
Hmotnost39.68
Šířka18.11

6. Babycar

#ad

Elektroauto für Kinder Mercedes GTR AMG Rot, Kinder Auto Elektro Babycar, Mercedes Kinder elektroauto offizielle Lizenz 12 Volt, kinderauto elektrisch mit elektrischer Fernbedienung 2,4 GHz, MP3

#ad
Babycar #ad - Design – robust, unsere elektro-waren für kinder von gTR sind mit vielen Zubehörteilen ausgestattet, elegant und identisch mit dem Original, die es perfekt für den Spaß draußen und drinnen machen. Sie können es in wenigen einfachen Schritten aufbauen, indem Sie den Anweisungen folg.

Technische info: elektrische kinderautos mit 10 stunden erstaufladung, usb-eingänge, mp3, kann bis zu 25 kg Gewicht tragen. Maße: 110 x 67 x 46 cm, ukw-Radio und Softstart-System. Sie können überall fahren - unsere elektrischen Kinderautos können auf jedem Gelände sowohl drinnen als auch draußen auf Kies, Sand, Feldboden und Rasen gefahren werden. 2 fahrmodi – dieses elektrische babycar kinderauto verwendet eine Fernbedienung für das Fernfahren für Eltern und eine Fahroption mit Pedalen für autonome Kinder.

Optional: led-scheinwerfer, danach nur 8 Stunden. Warum babycar wählen - autohändler für elektroautos für Kinder zu den größten Europas; junge und dynamische Marke des realistischen Fahrens mit Fokus auf Sicherheit und Kundendienst immer verfügbar. Perfekt für Kinder bis 5-6 Jahre. Mercedes gtr - elektroauto für kinder mit leistungsstarker 12 v batterie und zwei 25 W Motoren.
ZnačkaBabycar #ad
VýrobceBabycar #ad
Výška26.38
Délka43.31
Hmotnost27.56
Šířka18.11

7. COSTWAY

#ad

Vhodný pro děti od 3 let červená, COSTWAY 12 V 3rychlostní traktor s odnímatelným přívěsem a dálkovým ovládáním 2,4 G, houkačka a USB funkce, hudba, dětský pojízdný traktor s LED světly

#ad
COSTWAY #ad - 2. Odolné proti opotřebení a protiskluzové pneumatiky jsou vhodné pro celou řadu silnic uvnitř i venku. Další funkcí, že toto pojízdné auto nevystraší děti náhlým zrychlením nebo zpomalením. Ideální dárek pro děti s realistickým vzhledem, snadno ovladatelnou řadicí pákou pro převodovky a volantem s houkačkou je tento pojízdný traktor navržen tak, aby vašemu dítěti poskytl velmi autentický zážitek z jízdy.

Navíc má rovněž vestavěný reproduktor s nastavitelnou hlasitostí, jasnými světly, který umí přehrávat hudbu, která se zadává přes USB port. Jednoduše odnímatelný čep zajišťuje, ve kterém mohou děti pro vlastní potěšení přepravovat hračky, že přívěs lze rychle uvolnit z trackeru, takže si děti mohou užívat radost z jízdy na pouhých čtyřech kolech. Dva režimy ovládání 1. Díky své vysokokapacitní baterii a dvěma silným motorům přinese naše pojízdné auto vašim dětem velkou radost z jízdy na mnoho kilometrů. Odnímatelný velký přívěsek tento elektrický pojízdný traktor má velký přívěs, květiny, slámu atd.

Dálkově ovládaný režim rodičů: rodiče mohou toto autíčko bez námahy ovládat pomocí přiloženého dálkového ovládání, čímž současně podporují interakci rodičů a dětí. Vysoce kvalitní materiály a vynikající výkon vyrobeno z vysoce kvalitního pp a železa, je tento pojízdný traktor stabilní a má dlouhou životnost, díky čemuž vám bude po dlouhou dobu dobře sloužit. Bezpečná a plynulá jízda Široké sedadlo je vybaveno bezpečnostním pásem a loketními opěrkami, která zajišťuje, je technologie pro jemný start, která stojí za zmínku, aby byla zajištěna vysoká bezpečnost.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška20.87
Délka53.15
Šířka20.08

8. DREAMADE

#ad

12 V s dálkovým ovládáním 2,4 GHz a bezpečnostním pásem, elektrické vozidlo pro děti od 3 let, dětské vozidlo se světlem a hudbou a houkačkou, dětské auto, DREAMADE Dětské elektrické auto Lamborghini

#ad
DREAMADE #ad - 2, 4g funkce dálkového ovládání pomáhá rodičům ovládat auto zvenčí a nabízí maximální bezpečnost pro vaše děti. Má dvě dveře, zadní světla, houkačku a přístrojovou desku. Přípojky bluetooth a usb lze propojit s vašimi vlastními zařízeními a přehrávat tak oblíbenou hudbu, lekce a příběhy dětí, aby si vaše děti mohly hudbu vychutnat.

Vysoce kvalitní materiály – toto dětské auto používá hlavně nový pp materiál, který je netoxický a chuťově neutrální. Bezpečnostní ochrana – dětské auto má ultra široké pneumatiky tlumící nárazy a pohodlná sedadla, aby byla zajištěna plynulá jízda a je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem pro zajištění bezpečnosti jízdy. Díky tomu si vaše dítě může užívat realistický zážitek z jízdy. Pravý a krásný design – elektrické dětské auto je vybaveno cool tělem, nůžkovými dveřmi s dvojitým otevíráním a volantem, díky němuž je auto realističtější a luxusnější a naplňuje touhu dětí a lásku k autíčkům.

Skvělá hudební funkce – kromě reproduktorů a hudebních zvukových efektů má toto auto také vstup mp3 a slot pro TF kartu. Realistický zážitek z jízdy – elektrické auto lze ovládat plynovým pedálem a volantem, může jezdit dopředu nebo dozadu, světlomet, odbočit vlevo nebo vpravo. Tyři kola z gumového materiálu mají dobrou funkci tlumení nárazů. Ekologický materiál je vhodný pro úzký kontakt s dětmi.
ZnačkaDREAMADE #ad
VýrobceDREAMADE #ad
Výška16.14
Délka42.52
Hmotnost26.46
Šířka25.2

9. HOMCOM

#ad

HOMCOM Dětský elektromotorka, 12 V, dětské vozidlo, 106,5 × 51,5 × 68 cm, PP kov zelený + bílý, dětský motocykl, elektrické vozidlo se 2 odnímatelnými opěrnými koly pro děti od 3 let

#ad
HOMCOM #ad - Pohodlně zůstaňte nahoře: s širokým sedadlem, které vypadá jako u skutečného motokrosového motocyklu, dvou velkých pneumatik s profilem a dvěma stabilními opěrnými koly může vaše dítě pohodlně udržovat rovnováhu a pohodlně se naučit jezdit.

Maximální přípustná hmotnost: 30 kg. Obzvlášť praktické: Řídítka s protiskluzovými rukojeťmi a zapálením knoflíku. Detaily výrobku: celkové rozměry: 106, 5 l × 51, 5 š × 68 v cm. Vhodné pro děti od 3 let. Dlouhá radost z jízdy: po plném nabití motocyklu cca 8 – 12 hodin, lze jej používat po dobu 45 minut pro vzrušující vyjížďky. Umožňuje dětem vyrazit na napínavou a bezpečnou túru a současně posiluje schopnosti jako koordinace, orientace a smysl pro rovnováhu.

Jemné odpružení: obě velká kola jsou měkce odpružená a zajišťují jemnou jízdu. Bezpečně na cestách: rychlost tohoto dětského motocyklu lze nastavit mezi 3 a 8 km/h, abyste našli perfektní rovnováhu mezi výkonem a bezpečností. Kromě toho má motocykl dvě opěrná kola a 12voltovou přípojku pro výkonný pohon zadních kol, který si zachovává svůj výkon i na drsných podkladech, jako je asfalt, dlážděné kameny, země nebo beton.
ZnačkaHOMCOM #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška26.77
Délka41.93
Hmotnost22.49
Šířka20.28
Číslo díluDE370-165V90GN0431
Modelka370-165V90GN

10. COSTWAY

#ad

Dětské auto 3–5 km/h s MP3, pro děti od 3 do 8 let žlutá, hudbou a LED světlometem, rádiem, COSTWAY 12V Lamborghini dětské elektrické auto s dálkovým ovládáním 2,4G

#ad
COSTWAY #ad - Perfektní dárek pro děti toto vozidlo vypadá velmi autenticky a má dokonce hydraulické dveře. Bezpečný design toto auto je vybaveno čtyřmi koly tlumícími nárazy, která jsou vhodná pro všechny možné podklady.

Kromě toho chrání pomalý start a zastavení před náhlým zrychlením a brzděním. Realistický a krásný design s led světlomety, dvěma dveřmi, pedálem, bezpečnostním pásem a volantem vypadá auto velmi realisticky a postará se o spoustu zábavy. Dva jízdní režimy naše vozidlo mohou ovládat nejen samotné děti, ale také rodiče pomocí dálkového ovládání 2, 4 G, které je součástí dodávky.

Několik funkcí kromě naprogramovaných příběhů a písní má toto auto rozhraní MP3, USB a TF a rádio, díky čemuž se nebudete nudit. Vyrobeno z pp a kovu, unese až 25 kg a hodí se tak pro chlapce a dívky ve věku 3 až 8 let. Dveře jsou uzamykatelné. O baterii máte vždy přehled o stavu baterie.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška16.14
Délka42.52
Hmotnost26.46
Šířka25.2