Top 10 Fit Watch pro – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

Fitness hodinky pánské, pánské, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, vodotěsné IP68, Chytré hodinky, sportovní hodinky s monitorem pulzního, 112+ sportovních režimů, 1,85" chytré hodinky

#ad
Donerton #ad - Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi.

Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, ovládání hudby, připomenutí sedadla atd. Asovač, kalendář, ovládání kamery, jako je kalkulačka, stopky, předpověď počasí, které jsou praktické pro každodenní používání. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek.

2. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. 1, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, abyste ukázali svůj osobní styl. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50HX
Záruka2

2. Donerton

#ad

Dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 112 + sportovní režimy, 1,85" chytré hodinky, sportovní hodinky, Donerton Chytré hodinky pánské, fitness hodinky s monitorem pulzního, vodotěsné IP68

#ad
Donerton #ad - Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, švihadlo, běh, jógu, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, lehký spánek, včetně hluboký spánek, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku.

Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Vezměte prosím na vědomí: 1. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením.

Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, abyste ukázali svůj osobní styl. Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, bez problémů zobrazuje data i přes den. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, horolezectví atd.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

3. Donerton

#ad

Vodotěsné IP68, Donerton Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, sportovní hodinky, 1,85" Smart Watch, fitness hodinky s monitorem pulzního spánku,, 112 + sportovní režimy

#ad
Donerton #ad - 1, bez problémů zobrazuje data i přes den. Dámské hodinky mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: Chytré hodinky T50 dámské a pánské s HD barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek.

Dámské sportovní hodinky jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, švihadlo, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Vezměte prosím na vědomí: 1. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti.

112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, jógu, běh, horolezectví atd. Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, abyste ukázali svůj osobní styl. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, bdění, včetně hluboký spánek, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50GP

4. aycy

#ad

Dámské pánské, chytré hodinky s Bluetooth hovory, HD dotyková obrazovka, krokoměr, 1,85", Chytré hodinky, 112 sportovních režimů, vodotěsné IP68, fitness hodinky s monitorem spánku, pro iOS Android,

#ad
aycy #ad - Noste chytré hodinky mt65 správně, abyste zajistili, že nebudou sedět příliš těsně, ani příliš volně. Celkové řízení zdraví: tyto dámské pánské fitness hodinky integrují vysoce výkonné senzory, bdění a podrobně analyzuje kvalitu spánku, které umožňují 24hodinové monitorování srdeční frekvence a poskytují vám komplexní pohled na váš fyzický stav.

Ještě zajímavější je možnost, jak vytvořit svůj osobní obraz jako individuální ciferník a vytvořit tak jedinečný, stylový vzhled. 3. Kromě základních funkcí, jako je budík a stopky, jako je ovládání hudby, funkce vyhledávání mobilního telefonu a dálkové ovládání fotoaparátu. Hodinky vás také díky jemným vibracím informují o příchozích zprávách a oznámeních z aplikací, jako je Facebook, Twitter nebo WhatsApp, abyste zůstali vždy a všude aktuální – i během náročných tréninkových jednotek nebo jízdy autem.

Režim na tepu času: chytré hodinky s 1, 85" plným dotykovým displejem nabízejí rozšířenou ovládací plochu pro prvotřídní uživatelský zážitek. Trvalé používání maximálního jasu může zkrátit výdrž baterie. Inteligentní aplikace přesně sleduje vaše tréninkové aktivity, takže je lze bezpečně nosit i za deště. Upozornění: 1. Tím bude váš život nejen pohodlnější, hlášení o počasí v reálném čase, nabízí také inteligentnější možnosti, připomenutí delšího sezení, ale na vás čeká i mnoho dalších napínavých funkcí.
Značkaaycy #ad
Výrobceaycy #ad
Výška0.47
Délka9.84
Šířka1.57
Číslo díluMT65
ModelkaMT65
Záruka2 roky

5. IOWODO

#ad

Pánské, monitorem spánku, hovory,, fitness tracker, 1,85", růžové, IOWODO Chytré hodinky, monitorem srdeční frekvence, dámské, fitness hodinky, sportovní hodinky s krokoměrem, vodotěsné, Bluetooth

#ad
IOWODO #ad - Systém sledování zdraví: chytré hodinky monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence, monitorování kyslíku v krvi. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku.

Chytré hodinky 100 sportovních režimů: fitness hodinky podporují více než 100 sportovních režimů, včetně srdeční frekvence, jóga atd. Tyto sportovní hodinky jsou kompatibilní s iPhone, připomenutí sedadla, sledování ženských period, Xiaomi a dalšími smartphony Android 6.00 a vyšší, ovládání hudby, ovládání kamery, kalkulačka, Huawei, iOS 9.0 a vyšší. Zaznamenávání dat během tréninku, spálené kalorie atd. Zaznamenzaznamenzaznamenzaznamenzaznamenzaznamen. Abychom vám lépe porozuměli vašemu tělesnému zdraví. S vodotěsnou funkcí ip68 je můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti.

Tyto sportovní chytré hodinky nabízejí mnoho praktických funkcí pro každodenní použití, budík, Samsung, předpověď počasí, jako je připomenutí volání, čtyři malé hry a další. Chytré hodinky podporují také oznámení o zprávách v reálném čase Facebook, Skype, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí. Chytré hodinky podporují režim plavání, horolezectví, počtu kroků, jízda na kole, doby tréninku, jako je běh, doprovází vás během plaveckého tréninku.
ZnačkaIOWODO #ad
VýrobceIOWODO #ad
Výška0.71
Délka7.17
Šířka3.39

6. VKROBAG

#ad

Spánkovým monitorem pro iOS Android, měřením tepu, 100+ sportovních režimů, chytré hodinky s krokoměrem, vodotěsné IP68, fitness hodinky 1,85" s funkcí telefonu, VKROBAG Chytré hodinky pro dámy a pány

#ad
VKROBAG #ad - Chytré hodinky s funkcí telefonu, můžete volat, oznámení: chytré hodinky pánské disponují vestavěným mikrofonem reproduktoru. Chytré hodinky navíc mohou přijímat další oznámení např. Sledování zdraví: krokoměr hodinky mají zaoblený fotoelektrický senzor, ovládání kamery, vyhledávání telefonu, ovládání hudby, že zaznamenává údaje o hlubokém a lehkém spánku.

Splňuje vaše každodenní potřeby. Fitness tracker s nastavitelným jasem a jasnou viditelností i na slunci. Baterie s dlouhou životností a kompatibilita: android chytré hodinky pánské mají velkou 200mah baterii, která vydrží při 2hodinovém nabíjení 5–7 dní a v pohotovostním režimu až 30 dní. Jakmile jsou hodinky s pulzem úspěšně propojeny přes bluetooth s mobilním telefonem, přijmout a odmítnout přímo z fitness hodinek.

Od whats, twitter, Facebook, Instagram atd. Velká obrazovka a individuální ciferník: dámské fitness hodinky mají velké 1, 85" kulaté plné dotykové sportovní hodinky dámské s hd barevným displejem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vynikající vizuální zážitek. Již nezmeškáte žádné důležité zprávy. Nemusíte se starat o baterii na cestách. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: sportovní hodinky pánské mají 100+ sportovních režimů, badminton atd.
ZnačkaVKROBAG #ad
VýrobceVKROBAG #ad
Číslo díluT50S-001
ModelkaT50S

7. KIPTUMTEK

#ad

Pro iOS Android, Vánoce, Chytré hodinky pro dámy a pány, krokoměrem, vodotěsné IP68, monitorem spánku, dotykový displej Smart Watch s Bluetooth hovory, fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence

#ad
KIPTUMTEK #ad - Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. Kompatibilní s Android 5. 2 / ios 9. 0 nebo vyšším. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu.

Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, 01" Full-Touch TFT obrazovku, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti.

Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5. 2, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako whatsApp / Instagram / Facebook / Skype atd, spojte hodinky přes Bluetooth s telefonem, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí. Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

8. KIPTUMTEK

#ad

Pánské, fitness hodinky, vodotěsnost IP68, dámské, kyslík v krvi/sportovní hodinky, hodinky, fitness tracker, sledovač, KIPTUMTEK Chytré hodinky, dotykový displej 2,01", tracker s funkcí telefonu

#ad
KIPTUMTEK #ad - Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, 01" Full-Touch TFT obrazovku, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, fotbal, skákání přes švihadlo, jízda na kole, basketbal, badminton, jóga, volejbal, baseball, horolezectví atd.

S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování.

Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5. 2, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

9. zaisia

#ad

Pánské s funkcí telefonu, zaisia Chytré hodinky, sportovní hodinky, IP68, monitorem spánku, dámské, krokoměrem, 2,01" HD dotykový displej, fitness hodinky s měřením tepu, fitness chytré hodinky pro

#ad
zaisia #ad - Praktičtější funkce chytré hodinky podporují stopky, budík, hudbu a funkce fotografií a mají inteligentní vzpomínky, jako jsou vzpomínky na dlouhé sezení, dýchání, počasí, vzpomínky na pitnou vodu atd. Funkce volánílze jej bezdrátově spojit s telefonem.

Systém podporuje vícejazyčné přepínání. Chytré hodinky jsou kompatibilní s Android 8. 0 nebo vyššími, iOS 9. 2 nebo vyššími a bezdrátovými zařízeními 4. 0 nebo vyššími. Sledování vašich tréninkových údajů během celého cvičení, badmintonu, kalorií, včetně kroků, baseballu, minut atd. Díky tomu je vizuální zážitek pohodlnější a živější. Ciferníkmódní a krásná 2, 01" velká hd obrazovka má rozlišení 240 × 296, což umožňuje jasný výhled i při silném světle.

Výdrž baterie a kompatibilita podporuje režim magnetického nabíjení. Několik možností pozadí, díky kterým je módní a ležérní produkt. Několik praktických sportovních režimů hodinky mají několik sportovních režimů, fotbalu, včetně turistiky, horolezectví, tance atd. Basketbalu, jízdy na kole, jógy, běhu, tenisu, aby splnily vaše sportovní potřeby. Vám může pomoci vědecky trénovat.
Značkazaisia #ad
Výrobcezaisia #ad
ModelkaQS19

10. Poounur

#ad

Vodotěsné IP68,, monitor spánku, Chytré hodinky pro pány a dámy, fitness hodinky s Bluetooth hovory, monitor srdeční frekvence, 1,85" plně dotykový displej, kalorie, 112 sportovních režimů, krokoměr

#ad
Poounur #ad - Bluetooth hovory a chytrá oznámení: propojte fitness tracker s vaším chytrým telefonem, whatsapp, když přijmete volání, e-mail Instagram, aby vás upozornil, SMS, Twitter, messenger, nezmeškáte už nikdy žádný hovor nebo zprávu, Facebook. Můžete si vybrat každý obrázek, které patří pouze vám. Hovory můžete uskutečňovat nebo přijímat přímo z chytrých hodinek, vibruje, s jasnou kvalitou zvuku a stabilním signálem.

Monitorování zdraví v reálném čase a kontrola spánku: fitness hodinky jsou vybaveny nejnovější technologií senzoru lc11s, kyslík v krvi. Po synchronizaci fitness náramku a chytrého telefonu si stáhněte aplikaci "Glory Fit" a využijte další funkce. 112 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky nabízejí více než 100 sportovních režimů pro vnitřní a venkovní aktivity, běhu, včetně chůze, fotbalu a dalších, aby vyhovovaly potřebám většiny sportovních nadšenců. S vodotěsností ip68 můžete hodinky nosit při mytí rukou, basketbalu, jízdy na kole, skákání, pocení nebo běhání.

Upozornění: Údaje slouží pouze k referenčnímu účelu a nikoli k lékařskému použití. Chytré hodinky pro vás pečlivě navrhly výběr z 200+ krásných ciferníků a můžete také přizpůsobit své módní ciferníky. Kromě toho efektivně monitoruje kvalitu vašeho spánku a nabízí komplexní analýzu kvality spánku, která dokáže nepřetržitě přesně sledovat srdeční frekvenci, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. 7 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu.
ZnačkaPoounur #ad
VýrobcePoounur #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo díluY6
ModelkaY6
ZárukaŽádný důvod k vrácení nebo výměně do 30 dnů a k poskytnutí zákaznického servisu do 180 dnů.