Top 10 H7 LED Canbus – Světla pro denní svícení automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips automotive lighting

#ad

Zabraňuje výstražným hlášením na přístrojové desce, Adaptér CANBus pro Philips Ultinon Pro6000 H7-LED, blikání a stmívání, řešení 3 v 1

#ad
Philips automotive lighting #ad - Byly schváleny spolkovým úřadem pro motorová vozidla KBA pro použití ve veřejné silniční dopravě pro vybrané modely vozidel***. V souladu s emi s ohledem na elektromagnetické rušení. Adaptéry philips led canbus jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů a vydrží velké fyzické i tepelné zatížení.

Adaptér philips 3 v 1 led canbus zajišťuje bezproblémové fungování led philips ultinon pro6000 ve vašem vozidle. S třídou ochrany ip65 jsou chráněny před pronikáním prachu a vody, abyste si mohli užívat radost z jízdy po dlouhou dobu. Záruka až 3 roky****. Navštivte kdykoli na adrese philips. Com/led-silniční homologace led seznam kompatibility philips Ultinon Pro6000** a zkontrolujte, zda je pro montáž do modelu vašeho vozidla zapotřebí doplňkové příslušenství.

Nově integrovaný kondenzátor zabraňuje rušivým světelným efektům, jako je blikání nebo stmívání LED světla na začátku a během jízdy. Zabraňuje chybným chybovým hlášením v přístrojové desce u vozidel s detekcí poruch žárovek a problémům u vozidel s chybnou funkcí vypnutí světla.
ZnačkaPhilips automotive lighting #ad
VýrobceLumileds #ad
Číslo dílu18952X2
Modelka72837794
Záruka3

2. Yosoo

#ad

Bez chybového zatížení, H7-LED žárovka světlometu, 2 kusy auto LED dekodér, Canbus dekodér, H7-LED Canbus

#ad
Yosoo #ad - Funkce: dekodér h7 canbus je odporový prvek nebo kapacitní prvek na straně napájení, aby při instalaci LED světel nezaručoval žádný blesk nebo chybu.

Snadná instalace: snadná instalace, plug and play bez změn kabeláže; rychlé a okamžité spuštění, pohodlná obsluha. Použití: led kabusový dekodér h7 se perfektně hodí pro světlomety, mlhovky nebo světla pro denní svícení. Vysoká kvalita: odpor žárovky světlometu h7 používá vysoce kvalitní ABS a kovový materiál, velký odpor a dlouhou životnost. Perfektní náhrada: jemný povrch zpracování, flexibilní drát, žádné snadné lámání; Perfektní náhrada za staré nebo rozbité.
ZnačkaYosoo #ad
VýrobceYosoo Health Gear #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo díluYosoo Health Gearp3x8fc2wrg3308

3. Qiilu

#ad

2 kusy dekodéru Canbus LED světlometů H7 chybový kód varování Canceller Anti Hyper Flash bez chyby adaptér zátěžového odporu

#ad
Qiilu #ad - Může vyřešit problém blikání a blikání led lampy; rádiové rušení, chybové hlášení od OBC; LED žárovka vůbec žádné světlo. Nakupujte s důvěrou! pokud máte dotazy k použití, obraťte se prosím kdykoli přímo na nás.

Jedná se o led světlomety canbus kabelový svazek proti blikání, dekodér odporu lamp, bezchybná sada pro přestavbu H7. Pár h7 superior led dekodérů, aby při instalaci led světel nebyl zaručen žádný záblesk nebo chyby. Buďte opatrní a nenamontujte je na plasty nebo kabely motoru, protože kovové díly se během práce mohou zahřát. Rychlé a okamžité spuštění, pohodlná obsluha. Pro každou lampu je nutný led odpor. Problém za vás vyřešíme ve všední dny do 24 hodin. Vysoce kvalitní abs a kovový materiál, velký odpor, hliníkové pouzdro, vynikající odvod tepla, dlouhá životnost.
ZnačkaQiilu #ad
VýrobceQiilu #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.21
Šířka3.94
Číslo díluQiilu0g18rt57pq
ModelkaQiilu0g18rt57pq

4. Osram

#ad

OSRAM LEDriving SMART CANBUS, obchází systém detekce poruch lampy při použití náhradní žárovky jako Night Breaker H7-LED, 12 V, Duobox, LEDSC02-1

#ad
Osram #ad - Pozor: silniční homologace žárovek osram night breaker h7-led pro modely vozidel, které vyžadují příslušenství, je pouze s originálním příslušenstvím osram! před nákupem se prosím ujistěte, zda je výrobek schválen pro vaše vozidlo a zda navíc potřebujete adaptér OSRAM LEDriving a/nebo LEDriving Smart Canbus.

Respektujte prosím právní předpisy země, ve které se nacházíte. Osram ledriving smart canbus ledsc02-1: vhodné pro night breaker h7-led, první potkávací světlo osram schválené pro provoz na silnicích v Německu a Rakousku! Respektujte prosím právní předpisy země, ve které se nacházíte. Pro vyměnitelné 55w led žárovky. Bezchybné: zabraňuje chybovým hlášením v palubních počítačích, které spouští žárovky H7 LED. Bez blikání: zabraňuje blikání žárovek h7-lED způsobenému elektronikou vozidla a postará se o atraktivní vzhled světlometů.

Podívejte se na seznam vozidel. Při použití ledriving smart canbus ve vozidlech, která nejsou uvedena v seznamu kompatibility, nelze zaručit bezchybné fungování. Upozornění: canbus ledsc02-1 je vhodný pro vozidla, která podle seznamu kompatibility potřebují CANBUS LEDSC02. Užijte si výhody dodatečné led výbavy při výměně běžných žárovek. Před nákupem si bezpodmínečně ověřte, která varianta smart canbus je pro vaše vozidlo potřebná LEDSC01, LEDSC02-1 nebo LEDSC03.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška0.56
Délka1.65
Hmotnost0.52
Šířka0.88
Číslo díluLEDSC02
ModelkaLEDSC02
Záruka3 roky

5. KATUR

#ad

100 W PX26D H7 žárovka H7 potkávací světlo Halogenová žárovka do světlometu, KATUR 80W H7 halogenové žárovky 16000LM 6000 K super jasné, 4 kusy, ultra bílé o 400% více jasu

#ad
KATUR #ad - V případě problémů se na nás obraťte. 80 w, dc11-18 v, 4krát jasnější světelný výkon než halogenové žárovky, 16 000 lm na pár, znaky a překážky jsou zřetelně vidět, 6000 k xenon bílý, zvyšuje bezpečnost a bezpečnost na silnici.

Téměř žádné elektromagnetické rušení, neruší FM rádio a vysílačku. Světlé a s dlouhou životností naše žárovky h7 v moderním xenonovém vzhledu zajišťují s až 6000 kelviny větší svítivost, stabilní svítivost a dlouhou životnost až 60 000 hodin. Perfektní náhrada za halogenové žárovky 1:1 mini velikost, plug and play, snadná instalace žárovky H7 bez modifikace.

Balení včetně2 ks 80w h7 žárovek + 2 ks halogenových žárovek 100 w 12 V PX26d H7. Vylepšené žárovky h7 top automotive grade chips. 98% kompatibilita canbusdíky použití vylepšeného systému kompatibilního s canbus je kompatibilita výrazně lepší než u jiných. Rovky jsou optimálně přizpůsobeny patici halogenových žárovek H7.
ZnačkaKATUR #ad
VýrobceKATUR #ad
Číslo dílu2AMCL-1319-JC0305042-H7

6. KIMISS

#ad

KIMISS h7 led canbusled canbus adaptér osram 55w fil, canbus led h7osram h7h7 adaptér osram 55w led dekodér lampa filtr Canceller Canceller Advertenc

#ad
KIMISS #ad - Po instalaci sady led světlometů se výstražný kód na přístrojové desce účinně zastaví. Vyřešit problém s chybami tento dekodér může vyřešit problémy s blikáním světlometů, rádiových rušení, vypnutých LED světel při startování motoru atd.

Kdy byste si měli vybrat? pokud máte v autě nainstalovanou sadu led osvětlení, ale vnímáte efekt blikání nebo stroboskopu a chybové nebo výstražné kódy, pak jsou tyto kondenzátory pro mazání kódu vaším řešením. Tento dekodér je pár 2 kusy pro sadu dekodérů led světlometů. A efektivně eliminovat blikání LED žárovek. Relé kondenzátorová jednotka je vyrobena z kvalitních materiálů a je proto vhodná pro většinu vozidel, která jsou vybavena komplexními systémy nákladního automobilu.

Super dekodér: použijte sadu led světlometů h7. Odstraňujte chybová hlášení a světlomety na přístrojové desce. Má silnou stabilitu a vynikající výkon. Stabilní výkon. Vhodné pro všechny Aftermarket-LED sady pro H7.
ZnačkaKIMISS #ad
VýrobceKIMISS #ad
Číslo díluKIMISSQC15549-euhtsj
ModelkaKIMISSQC15549-euhtsj

7. Philips automotive lighting

#ad

O 230 % jasnější světlo, Philips Ultinon Pro6000 H7-LED žárovka se silniční homologací

#ad
Philips automotive lighting #ad - Kompaktní, jednodílný design philips ultinon pro-6000 h7-led zabírá ve světlometu jen málo místa. S optimální barvou světla 5 800 kelvinů vytváří philips ultinon pro6000 bílé kontrastní světlo, díky němuž můžete dříve rozpoznat silniční značky a překážky a zabraňuje předčasné únavě očí.

Výměna lampy je tak rychlá jak pro profesionály, tak i pro domácí uživatele. Kompatibilní PDF je přiložen dole. Všechny informace naleznete také níže v části produktových příruček ke stažení. Vezměte prosím na vědomí: zboží není univerzálně kompatibilní. Model není univerzálně kompatibilní. Před nákupem zkontrolujte aktuálně schválený přehled modelů a další právní upozornění na homologaci pro silniční provoz philips. Com/lED.

Navíc můžete využívat až tříletou záruku. Součástí dodávky je: sada led žárovek h7. Technologie philips airboost odvádí teplo od led lampy a umožňuje životnost až 3 000 hodin, cca šestkrát delší než běžná halogenová žárovka. Technologie philips safebeam zajišťuje optimální odolnost vůči světlu a jízdu bez oslnění. Vyměňte nyní halogenové žárovky svých světlometů s inovativními led žárovkami philips a zažijte průlomový jas se silniční homologací v německu a Rakousku.
ZnačkaPhilips automotive lighting #ad
VýrobceLumileds #ad
Výška1.34
Délka3.11
Hmotnost0.12
Šířka1.34
Číslo dílu11972U6000X2
Modelka1361331
Záruka2

8. TUINCYN

#ad

TUINCYN H7 žárovka Auto 80 W 16000LM 12V 6000 K Xenon bílá, 400% jas H7 potkávací světlo Halogenová žárovka do světlometu žárovka. 2 kusy

#ad
TUINCYN #ad - Po prodeji: 3 roky záruka, obraťte se na podporu tUINCYN prodejce, pokud máte nějaké problémy, my Vám poskytneme účinnou pomoc. Vhodné pro vozidla 12 V. Dlouhá životnost lampy: s turbo ventilátorem s 16 000 otáčkami za minutu, který účinně odvádí teplo z halogenové žárovky. Instalace: 1:1, jednoduchá, nejsou nutné žádné změny. Balení obsahuje: 2 ks h7 žárovky auta, jeden pár rukavic, návod český jazyk nelze zaručit. Jas: +400% jasnější než originální halogenové žárovky, pár h7 žárovek má 16000 lm, 80 W.
ZnačkaTUINCYN #ad
VýrobceTUINCYN #ad
Číslo díluTU1314DE-2PCSH7

9. CHICIRIS

#ad

2 ks LED dekodérů Car Dashboard pro H7 DC pro dekodér Canbus Bus, Error Canceller pro H7

#ad
CHICIRIS #ad - Vyřešte problém chybových hlášení a blikání světlometů na přístrojové desce, rádiových poruch a zhasne kontrolka při startování motoru atd.

Canbus - dekodér, pomocí kterého lze odstranit chybové kódy na většině palubních desek automobilů. Kabel dekodéru je dostatečně dlouhý, aby podporoval Plug and Play, snadno se instaluje a odstraňuje. Odstraňte při výměně halogenových žárovek led žárovkami chybové kódy nebo rychle blikající problémy spojené s nízkou spotřebou proudu. Zátěžový odpor zajišťuje, že led lampa svítí při plném výkonu a nedochází k poruchám nebo blikání.
ZnačkaCHICIRIS #ad
VýrobceCHICIRIS #ad
Číslo díluCHICIRISxn3qcyhbov3598

10. D-Lumina

#ad

Sada čipových chyb plná LED, 2dílný dekodér pro LED světlomety, počítačový varovný potlačovač, filtr proti blikání a interferenčnímu odporu H7

#ad
D-Lumina #ad - Inteligentní digitální dekodér z hliníkového boxu pro odvod a ochranu. Platí pro 2 odporové filtry, s přípojkou H7. Velikost 73 x 39 x 24 mm, 5 v, kapacita kondenzátoru 10 000 uf, efektivní výkon 5 w/13, dc 9 v-16 v, vodotěsnost IP67. Skládá se z digitálního zapojení, odporu, kondenzátoru, Smart IC a dalších komponent. Ideální pro řešení problémů canbus, při instalaci hlavových světel nebo LED mlhových světel s paticí H7 v autě.
ZnačkaD-Lumina #ad
Číslo díluALD4001