Top 10 Headset mit Mikrofon mit Ohren – Náhlavní sady a sluchátka pro PC

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Razer

#ad

Zatahovací mikrofon izolující hluk, rtuťově bílá, Razer Kraken Gaming-Headset: lehký hliníkový rám, Xbox Series X & S, Xbox One, 3,5mm jack konektor, mobilní telefon, PS4, pro PC, PS5, Switch

#ad
Razer #ad - Upozornění: pokud se velikost špuntů do uší neshoduje s velikostí vašich zvukovodů nebo pokud se headset nenosí správně v uších, nemůžete získat správnou kvalitu zvuku nebo volání.

Lehký a s dlouhou životností: rám chobotnice z hliníku Bauxit je flexibilní a má dlouhou životnost. Vyměňte špunty do uší na ty, které lépe padnou do uší. Inline audio ovládání: integrované analogové kolečko pro ovládání hlasitosti a vypnutí mikrofonu. Celodenní pohodlí: oválné, chladicí gelové polštáře, které zabraňují přehřátí a vytváření tlaku.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer Inc. #ad
Výška3.86
Délka6.76
Hmotnost0.71
Šířka7.6
Číslo díluRZ04-02830400-R3M1
ModelkaRZ04-02830400-R3M1

2. Razer

#ad

PS4, Xbox One, Razer BlackShark V2 X Gaming Headset: 7.1 Surround Sound – 50mm ovladač, Switch, zelený, PS5, 3,5 mm jack, polštář z paměťové pěny – pro PC

#ad
Razer #ad - Kompatibilita napříč platformami: funguje s pc, ps4, mac, nintendo switch a mobilními zařízeními přes 3, 5mm konektor, xbox one, užijte si jedinečnou audio výhodu na téměř každé platformě. Lehký design s prodyšnými pěnovými náušníky: s pouhými 240 g je BlackShark V2X vyvinut od základu pro maximální komfort.

7. 1 prostorový zvuk pro polohový audio: vybaveno speciálně vyladěnými 50mm ovladači, které umožňují softwarově aktivovaný prostorový zvuk. K dispozici pouze pro Windows 10 64 bitů. Polštáře poskytují užší utěsnění pro větší zvukovou izolaci. Pokrokové pasivní potlačení hluku: robustní, uzavřené náušníky zcela zakryjí uši, aby se zabránilo vniknutí hluku do headsetu. Hyperclear cardioid mikrofon: vylepšená charakteristika záznamu zajišťuje více hlasu a méně šumu, protože se sníží směrem k zadní straně a po stranách mikrofonu.

Triforce titanium 50 mm high-end sound driver: s membránami potaženými titanem pro dodatečnou jasnost, inovativní patentovaný design rozděluje ovladač na 3 díly pro individuální sladění výšek, středů a hloubek – pro jasnější, náš nový, jasnější kvalitu zvuku se sytějšími výškami a silnějšími hloubkami.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška3.94
Délka6.5
Hmotnost0.53
Šířka7.88
Číslo díluRZ04-03240600-R3U1
ModelkaRZ04-03240600-R3U1

3. Ozeino

#ad

Ozeino Bezdrátová náhlavní souprava 2,4 GHz typ C a USB <25 ms Headset 25H pro PC/PS4/PS5 Headset s mikrofonem, černá a červená

#ad
Ozeino #ad - 7. 1 polohovací prostorový zvuk profesionální směs zvuku s reproduktory, a složená membrána podobná kovu, pro lepší zobrazení detailního zvuku a zesílení detailů ve hře, které poskytují živé basy a výšky ve hře, takže hráči mohou ve hře snadno vyhrát.402 ghz-2. Multifunkční přípojka vysílače usb a typu c zajišťují bezdrátové spojení se sluchátky PC/PS5/PS4, zatímco 3, 5mm kabel se připojuje k PC/PS4/PS5/Swich/mobilnímu telefonu / tabletu.

Design vyskakovacího okna po úspěšném připojení a režimu vizuální regulace hlasitosti nabízí každému hráči efektivnější a pohodlnější bezdrátovou sadu sluchátek. Profesionální zárukaozeino nabízí profesionální zákaznický servis. Iroké a prodyšné náušníky z umělé kůže kompletně obepínají uši, nadýchaná pěna se přizpůsobí uším, a měkká, takže je lze pohodlně nosit i po delší dobu. Nízká hmotnost 250 g sluchátka lze nastavit o 30°.

Pokud je zapnutý režim RGB osvětlení, je doba provozu asi 8 hodin. Odnímatelný mikrofon s potlačením hluku enc bezdrátová náhlavní souprava je vybavena dvěma mikrofony Beamforming a ENC audio ovládáním s potlačením šumu, aby byla zajištěna jasná a stabilní komunikace s vašimi spoluhráči. Bezdrátové připojení 2, 4 ghz & < 25 ms nejnovější bezdrátová herní náhlavní souprava ow310 nabízí ≤ 25 ms plug and play připojení. Frekvenční rozsah: 2. Doba provozu: ≥ 25 hodin, doba nabíjení: 3 hodiny, přenosová vzdálenost: 10 metrů.
ZnačkaOzeino #ad
VýrobceOzeino #ad
Hmotnost0.55
Číslo díluOW310
ModelkaOW310
ZárukaTříletá záruka

4. KLIM

#ad

PS4, Mac + 7.1 Surround Sound Noise Cancelling Gaming sluchátka – náhlavní souprava PS5, KLIM Herní sluchátka Mantis – NOVINKA 2023 – USB – headset s mikrofonem pro PC, PS5, Nintendo Switch

#ad
KLIM #ad - Dlouhá životnost + německý zákaznický servis. Izoluje vás od vnějšího hluku a jeho integrovaný, do značné míry kompatibilní mikrofon vám umožní zůstat v kontaktu se svými přáteli přes Skype, Discord, Slack, Teamspeak a další.

Jedná se o nákup zcela bez rizika. Herní sluchátka klim mantis byla koncipována pro pohodlí po dlouhou dobu, nezávisle na velikosti vaší hlavy. Pokud výrobek při obdržení nesplňuje vaše přání, můžete jej do 30 dnů bez nákladů vrátit na Amazon. Gamer headset vám nabízí podmanivý prostorový zvuk 7. 1. Pokud byste někdy narazili na problém, jsme tu pro vás. Nebudete to cítit. Nabízíme vysoce kvalitní elektroniku s prvotřídními komponenty, které jsou dimenzovány na dlouhou životnost.

Klim mantis je kompatibilní s ps4, pro hraní, ale kvůli softwarovým omezením nejsou ovladače hlasitosti a 7. 1 surround na PS4/PS5 k dispozici. Výhoda ve vašich hrách. Je velmi lehký 319 g a nehřeje vaše uši. Tento headset je perfektní pro profesionální použití, sledování filmů nebo poslech hudby. Vychutnejte si audio ve vysoké kvalitě.
ZnačkaKLIM #ad
VýrobceKLIM #ad
Výška7.87
Délka7.68
Hmotnost0.88
Šířka3.46
Číslo díluk51
ModelkaWired Headphones
Záruka5 let

5. Razer

#ad

Bär, Hase – Stream-Reaktivbeleuchtung – abnehmbares hyperklares Nierenmikrofon – 50 mm Treiber – 7.1 Surround Sound – Schwarz, Razer Kraken Kitty V2 Pro RGB-Headset: austauschbare Ohren Kitty

#ad
Razer #ad - Hybrid-stoff und kunstlederkissen: streamen Sie stundenlang in gemütlichen, mit dem Sie intuitiv lokalisieren können, komfortablen Ohrmuscheln mit großartiger Geräuschisolierung. Die so gut klingt wie. International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, age ratings, labeling or instructions.

Triforce titanium 50 mm treiber: das patentierte 3-teilige treiberdesign des Headsets drückt außergewöhnliche Höhen, Mitten und Tiefen heraus, die nicht schlammern und Tiefen und Hi-Fi-Audio bieten. Stream reaktive beleuchtung: zeigen sie bunte persönlichkeit und beschäftigen sie die zuschauer mit ohr- und ohrmuschelbeleuchtung, Warnungen und mehr reagiert – anpassbar aus über 16, die auf Emotes, der auf weniger Geräusche aus jeder anderen Richtung abgestimmt ist, sorgt das Mikrofon dafür, 8 Millionen Farben und Zahlen.

7. 1 surround-sound: bietet präzises positionales audio, woher jeder ton kommt. Nur bei windows 10 64-Bit erhältlich. Weniger Effekte RPA. 20232023 abnehmbares hyperclear nierencharakteristik: Mit einem Sweetspot, dass Ihre Stimme so klar ist wie Ihr Stil.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška3.78
Délka7.84
Hmotnost0.88
Šířka10.05
Číslo díluRZ04-04510100-R3U1
ModelkaRZ04-04510100-R3U1

6. Sennheiser

#ad

Sennheiser- sluchatka s mikrofonem k PC 8,barva cerna

#ad
Sennheiser #ad - Lehká usb stereo sada sluchátek s mikrofonem – sluchátka s mikrofonem byla vyvinuta pro maximální pohodlí, abyste se mohli soustředit na svou práci.

Nestřízený mikrofon – usb headset má flexibilní mikrofon potlačující hluk, který umožňuje jasnou a zřetelnou komunikaci. Usb + inline zvuková karta s regulací hlasitosti / přepínání hlasitosti – vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk s regulací hlasitosti a ztlumením. Sluchátka pc 8 jsou kompatibilní jak s PC, tak i s Mac. Dlouhá životnost – pc headset je vyroben z robustních materiálů a je vhodný pro každodenní použití – také v domácí kanceláři. Kompatibilita plug-and play – zapomeňte na komplikovanou instalaci.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.6
Délka8.3
Hmotnost0.19
Šířka2.5
Číslo dílu504197
Modelka504197
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Razer

#ad

Razer BlackShark V2 X GamingHeadset 7.1 SurroundSound 50 mm Treiber MemorySchaumstoffKissen für PC Mac PS4 PS5 Switch Xbox One Xbox Series XS Mobile 35 mm AudioKlinkenstecker We Weiß

#ad
Razer #ad - Die kissen bieten eine engere Abdichtung für mehr Schallisolierung. Nur verfügbar unter Windows 10 64bit. Fortschrittliche passive geräuschunterdrückung: die robusten, um zu verhindern, geschlossenen Ohrmuscheln decken die Ohren vollständig ab, dass Lärm in das Headset eindringt.

Hyperclear nierencharakteristik: verbessertes tonabnehmermuster sorgt für mehr stimme und weniger lärm, Mac, 5-mm-Klinkenstecker, Nintendo Switch und mobilen Geräten über 3, da es sich in Richtung Rücken und Seiten des Mikrofons verjüngt. Plattformübergreifende kompatibilität: Funktioniert mit PC, PS4, Xbox One, genießen Sie unfairen Audio-Vorteil auf fast jeder Plattform. Leichtes design mit atmungsaktiven schaumstoff-Ohrpolstern: Mit nur 240 g ist der BlackShark V2X von Grund auf für maximalen Komfort entwickelt.

Triforce titanium 50 mm high-end-sound-treiber: mit titanbeschichteten membranen für zusätzliche Klarheit. 7. 1-surround-sound für positionelles audio: ausgestattet mit individuell abgestimmten 50-mm-Treibern für softwarefähigen Surround-Sound. Unser neues, innovatives proprietäres design teilt den treiber in 3 Teile für die individuelle Abstimmung von Höhen, Mitten und Tiefen – für hellere, klarere Töne mit satteren Höhen und stärkeren Tiefen.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer Inc. #ad
Výška3.94
Délka6.5
Hmotnost0.53
Šířka7.88
Číslo díluRZ04-03240700-R3U1
ModelkaRZ04-03240700-R3U1

8. AILIHEN

#ad

AILIHEN Dětská sluchátka I35 s kabelem mikrofon 85 dB regulátor hlasitosti skládací lehká dětská sluchátka 3,5 mm chlapci děvčata On-Ear Headset pro školní Chromebook mobilní telefony tablety zelená fialová

#ad
AILIHEN #ad - Kabel je ohebný, což bylo velmi dobře provedeno. Dětská sluchátka ailihen jsou díky omezení hlasitosti a ergonomickému designu ideálním společníkem pro děti. Vhodné pro děti ve věku 3 – 14 let. Kromě toho se u tohoto modelu používají pouze ekologické materiály.

Lehké a ploché skládací sluchátka se pohodlně přenášejí a lze je uložit do každé kapsy. Tato dětská sluchátka značky ailihen byla vyrobena z materiálů s dlouhou životností a boduje je obsluhou pro děti. Délka kabelu je s 1, pružný a nelze jej omotat, 5 m dostatečně přizpůsobena. Také na cestě do školy nebo na školním dvoře mohou být použita dětská sluchátka.

Netoxický materiál nedráždí citlivou pokožku a nevyvolává žádné alergie. Sluchátka pro děti jsou kompatibilní se všemi běžnými smartphony a audio konektory v leteckém sedadle, díky čemuž je dětská sluchátka ideální na cesty. Nechte své děti objevit svět hudby. Sluchátka jsou měkce vypolstrovaná a díky nastavitelnému držáku sedí sluchátka pevně a příjemně na hlavě.
ZnačkaAILIHEN #ad
VýrobceAILIHEN #ad
Výška3
Délka10
Hmotnost0.29
Šířka8
Číslo díluI35-GREEN
ModelkaI35-GREEN
Zárukaein Jahr

9. Razer

#ad

Herní sluchátka s mikrofonem Sluchátka pro kočičí uši s chromatickým osvětlením RGB, prostorový zvuk THX, mikrofon s aktivním potlačením šumu, ovládací prvky na ušním šálku Pink / Quartz, Razer Kraken Kitty

#ad
Razer #ad - Vyvinuté pro pohodlí a odolnost: díky ušním polštářkům naplněným chladicím gelem je vždy zajištěna chladná hlava a rám vyrobený z bauxitového hliníku je stejně lehký jako robustní - ideální pro streamování nebo párty u přátel.

Uši kitty poháněné razer chroma: díky 16, 8 milionu barev, velkému výběru efektů a žhavících ušních šálků včetně žhavých kočičích uší si můžete svůj vlastní vzhled přizpůsobit obsahu svého srdce pro každou příležitost. Mikrofon s aktivním potlačením šumu: chcete-li zajistit, který odfiltruje hluk pozadí, aby váš vlastní hlas fungoval přinejmenším stejně jako styling, lze vytáhnout vysoce kvalitní mikrofon, který je již z výroby.

Reactive streaming lighting: prezentujte svou vlastní show na zcela nové úrovni díky osvětlení, oznámení a pozdravy publika. Thx spatial audio: thx spatial 7. 1 surround sound pro přesný zvuk závislý na poloze a úplné akustické ponoření do všech druhů zábavy - od intenzivního hraní her po epické filmy. Jednoduše přesně definujte, které může reagovat na emoce, jaké barvy a efekty by se měly použít s aplikací Streamer Companion App.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška3.86
Délka6.77
Hmotnost0.9
Šířka7.6
Číslo díluRZ04-02980200-R3M1
ModelkaRZ04-02980200-R3M1
Záruka1

10. Razer

#ad

Razer Kraken V3 HyperSense USB-Gaming-Headset mit Haptik-Technologie: Triforce Titanium 50 mm Treiber, Hybrid-Gewebe und Kunstleder-Memory-Schaumstoffkissen, schwarz, abnehmbares Mikrofon

#ad
Razer #ad - Abnehmbares razer hyperclear nierenmikrofon: hören sie laut und klar mit einem mikrofon, 8 millionen farben und einer reihe von Lichteffekten, um hintergrundgeräusche zu unterdrücken und für eine verbesserte Sprachaufnahme während des Spiels zu sorgen;Powered by Razer Chroma RGB: Mit Zugang zu 16, wenden Sie Ihre bevorzugten Einstellungen an und beobachten Sie, das fein abgestimmt ist, wie es nahtlos mit über 150 Spielen und 500 Geräten über mehr als 50 Partner funktioniert.

Razer triforce titanium 50 mm treiber: unser patentiertes 3-teiliges Treiberdesign drückt außergewöhnliche Höhen, Mitten und Tiefen heraus, die nicht schlammig sind und ein dynamischeres Hörerlebnis für tieferes Eintauchen bieten. Razer hypersense: konvertiert klangsignale in echtzeit in Vibrationen. Thx spatial audio: mit unserem fortschrittlichen 7. 1 surround-sound genießen sie naturgetreue akustik, sodass Sie alles hören können, die das Klangdesign Ihres Spiels optimiert, als wären Sie direkt in der Mitte drin.

Hybrid-gewebe und kunstleder-memory-schaumstoff-polster: die eng anliegenden Ohrmuscheln bieten nicht nur hervorragende Schallisolierung und Komfort, sondern ermöglichen es Ihnen, das volle haptische Feedback der Fahrer für ein durchgängiges Eintauchen zu spüren. Das headset bietet taktile rückmeldung innerhalb der Ohrmuscheln mit einer Intensitätsstufe, die über eine praktische On-Headset-Taste gesteuert wird.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer Inc. #ad
Výška4.3
Délka9.3
Hmotnost1.61
Šířka8
Číslo díluRZ04-03770100-R3U1
ModelkaRZ04-03770100-R3U1