Top 10 Heizungsventilator Für Heizkörper – Elektrické ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dreo

#ad

Energeticky úsporný tichý, 3 režimy 3 rychlosti, Dreo Topný ventilátor, elektrické topení s dálkovým ovládáním, 1500 W, PTC keramický topný, 12hodinový časovač, 70° oscilační elektrické topení

#ad
Dreo #ad - Spolu s nehořlavými materiály v-0 zajišťuje maximální bezpečnost v každém ohledu. Systém shield360° nabízí ochranu proti převržení a přehřátí a vylepšenou bezpečnostní zástrčku. Energeticky úsporné: se 4 režimy vysoký, nízký, eco, ventilátor můžete individuálně nastavit svůj komfort.

Ušetřete více nákladů na energii: režim eco automaticky upraví stupeň topení, který je nastavitelný v krocích po 1 °C od 5 do 35 °C, aby dosáhl požadované teploty a současně šetřil více energie. 70° oscilující teplo: tento 70° široký oscilující infrazářič je lepší než ostatní malá topná zařízení a má exkluzivní trackballový systém, kterým může teplo tiše a jemně pokrýt více oblastí. Přesné teplo, přesný komfort. Shield 360° ochrana: zahřejte se ve dne i v noci bez starostí. Energeticky úsporný režim eco přizpůsobuje svůj výkon okolní teplotě, aby vás udržel v teple a současně snížil náklady na topení.

Rychlejší teplo než kdy dříve: díky technologii dreo hyperamics ohřívá ohřívač prostoru Atom One efektivněji až 1500 W a okamžitě dosáhne požadované teploty, takže okamžitě pocítíte rychlé, příjemné teplo. Pracovní hladina hluku pouze 40 db, časovač 1 – 12 hodin a automatické vypnutí displeje jej činí uživatelsky přívětivým i v noci. S digitálním termostatem, si můžete nastavit vlastní komfort.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška11.42
Délka7.99
Hmotnost4.67
Šířka7.17
Číslo díluDR-HSH004
ModelkaDR-HSH004
Záruka1 rok záruky před výrobcem.

2. Pro Breeze

#ad

Mini keramický topný ventilátor Pro Breeze 2000 W –automatická oscilace a dva stupně výkonu, bílá

#ad
Pro Breeze #ad - Pomocí regulovatelného termostatu lze nastavit optimální teplotu vyhřívání. Pokročilé integrované bezpečnostní funkce včetně ochrany proti přehřátí a pojistky proti převrácení. 220 v - 240 v ~ 50Hz. 90° oscilace zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla v malých, středních a velkých místnostech. 1200 w nízký výkon a 2000 w vysoký výkon. Přístroje s keramickými topnými články poskytují rychlejší a efektivnější tepelný výkon než tradiční topné ventilátory. Rozměry: 18, 5 x 15, 5 x 26 cm.
ZnačkaPro Breeze #ad
VýrobcePro Breeze #ad
Výška10.31
Délka7.28
Hmotnost3.86
Šířka6.1
Číslo díluPB-H01-EU
ModelkaPB-H01

3. Stiebel Eltron

#ad

Keramický topný ventilátor, 2 kW pro cca 25 m², energeticky úsporný, 236653, koupelna, LCD displej, týdenní časovač, testováno TÜV, STIEBEL ELTRON Rychlovarný ohřívač CK 20 Trend LCD

#ad
Stiebel Eltron #ad - Bezpečnost: topné zařízení má integrovanou dětskou pojistku. SchvÁlenÍ zemÍ: německo, maďarsko, francie, polsko, Česká republika, Belgie, Nizozemí, Rakousko, velká británie, Slovensko, . Komfortní vlastnosti: vybaveno snadno ovladatelným LCD displejem, individuálně programovatelným týdenním časovačem a programovatelnou komfortní a nízkou teplotou.

Rozsah dodávky: elektrický ohřívač STIEBEL k obsluze a instalaci. Oblast použití: kompaktní, nástěnný rychloohřívač v plastovém krytu jako kompletní topení v koupelně nebo jako efektivní přechodné a doplňkové topení pro rychlé a rovnoměrné zahřátí vzduchu v místnosti.

Spora energie: uživatelé mohou na přístroji aktivovat funkci, která rozpozná otevřená okna, aby se zabránilo zbytečným ztrátám energie. Bezpečnostní koncepce zahrnuje samoregulační topné těleso, bezpečnostní regulátor teploty a zabudovanou pojistku proti tavení. Elektrické připojovací vedení topení má sériově úhlovou zástrčku. Instalace: jednoduchá a stabilní montáž na stěnu pouze jednou osobou.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška15.75
Délka10.83
Hmotnost5.51
Šířka5.16
Číslo díluCK 20 Trend LCD
Modelka236653
Záruka24 měsíců.

4. AEG

#ad

AEG nástěnné konvektory

#ad
AEG #ad - Maximální bezpečnost: ochrana proti přehřátí, nastavitelná dětská pojistka, ochrana proti stříkající vodě IP24, integrovaný bezpečnostní hlídač teploty, testováno dle VDE. Rozsah dodávky: 1x aeg konvektor wkl 755, nástěnný držák, hmotnost 7, návod k obsluze a instalaci, V x Š x H 45 x 73, 7 kg, 8 x 10 cm.

Připojovací kabel cca 1 m s úhlovou zástrčkou. Rychlá a jednoduchá montáž: umístění samostatného držáku na stěnu, zavěšení přístroje, možnost dodatečného nastavení. Rychlé vytápění: nástěnné konvektorové topení jako plné topení nebo efektivní přechodné vytápění, elektronický regulátor s LCD displejem, kovové pouzdro, nastavení teploty od 5 °C do 30 °C.

Nejvyšší účinnost – radiátor v souladu se směrnicí o designu eko-2018: automatická doba předehřívání elektrického topení v režimu časovače, programovatelný týdenní časovač, funkce ochrany proti mrazu a rozpoznání otevřených oken.
ZnačkaAEG #ad
VýrobceAEG Haustechnik #ad
Výška17.72
Délka3.94
Hmotnost16.98
Šířka29.06
Číslo dílu236535
Modelka236535
Záruka24 měsíců.

5. EasyAcc

#ad

Mini topné těleso, 3 stupně výkonu, energeticky úsporný, elektrický radiátor, 60°, přenosný, keramika, EasyAcc Malý topný ventilátor, tichý, do koupelny, oscilační, kempování,, keramické topné těleso

#ad
EasyAcc #ad - Elektrické topení 2 v 1 pro všechna roční období. 3 sekundy zahřívání pro koupelnuptc keramická technologie topení, maximální spotřeba energie činí 2 kwh za hodinu odpovídá asi 0, vysoká hustota výkonu, tepelná účinnost až 99 %. Stojíme za excelencí naší značky a naším závazkem je, že vám poskytneme nejlepší produkt a nejlepší služby nebo vrátíme peníze.

3 provozní režimy pro snadné ovládáníenergeticky úsporný topný ventilátor, páčkový spínač pro přepínání mezi 3 režimy pro snadné ovládání. Náš malý elektrický topný ventilátor pro vnitřní použití je výkonný daleko za svou velikost a překvapí vás, jak výkonný je. Zapomeňte na hlasité topné ventilátory, že vám v každém ohledu nabízí maximální komfort. Více tepla, pracuje s hladinou hluku až 40 db a pokrývá více oblastí. Kryt našeho malého přenosného topení je vyroben z ekologického, pokud by se přístroj omylem převrátil.

Naše přenosné elektrické topení má stejnosměrný motor a 6listový ventilátor, méně hluku Elektrický topný ventilátor. Energetická účinnost je tišší než běžná, které vám brání v dobrém spánku. Ideální pro vánoční dárky vánoce a nový rok se blíží, vyberte si elektrický ohřívač EasyaAcc pro dodání zimního tepla přátelům, rodině a domácím zvířatům. BezpeČnostnÍ bezpeČnostnÍ režim eco keramický topný ventilátor easyacc má certifikát ce, rohs, který zaručuje vysokou teplotní odolnost a bezpečnost.
ZnačkaEasyAcc #ad
VýrobceEasyAcc #ad
Výška6.69
Délka7.28
Hmotnost0.13
Šířka6.14
ModelkaNF800ZY
ZárukaDoživotní záruka.

6. Pelonis

#ad

PELONIS Olejový radiátor 2500 W, obývací pokoj, elektrické topení s ochranou proti přehřátí pro ložnici, energeticky úsporný 13 žeber s termostatem a 3 stupni výkonu, kancelář, olejový radiátor

#ad
Pelonis #ad - Technologie volcano: díky integrované technice volcano funguje toto olejové topení phoenix 13m rychle a výkonně. Vnitřní regulátor je určen pro výběr jednoho ze 3 nastavení výkonu 1000 w/1500 W/2500 W a vnější regulátor pro nastavení termostatu a tím i pro nastavení optimální teploty v místnosti.

Kompaktní a mobilní: výkonný olejový radiátor 2500 w, 5 cm x š 43 cm a hmotností 10, 5 cm x h 12, energeticky úsporný je s rozměry v 54, 6 kg velmi tenký a kompaktní. Teplo je distribuováno prostřednictvím ventilačního systému VOLCANO efektivně jako konvekční proud a zcela bez nebezpečí požáru. Více ochranných funkcí: radiátor se automaticky vypne, kvalitní olej a design spcc zajišťují, že nemůže unikat žádný olej a přístroj zůstane dlouho připraven k použití. Trvale zapečetěný erw odlitek, živými zvířaty nebo nevědomými návštěvníky. Přístroj zajišťuje krásné, čtení, relaxaci nebo také spaní.

Olejové topení má navíc ještě snadno instalovatelná kolečka a na zadní straně rukojeť, abyste mohli topení bez problémů přepnout a používat na různých místech. Technologie křížení volcano a 13 žeber zajišťují, že generované teplo má o 50 % vyšší dosah a prostor lze ještě rychleji ohřát. Přístroj je bezpečný i v domácnostech s probuzenými dětmi, pokud se komponenty přehřívají nebo přístroj přepadne. Noční klid: ve srovnání s běžnými ptc topnými ventilátory nemá tento olejový radiátor žádný ventilátor a je proto velmi tichý.
ZnačkaPelonis #ad
VýrobcePELONIS #ad
Výška25.98
Délka20.83
Hmotnost23.37
Šířka6.61
Modelka13 Rippen
Záruka1 rok warranty against manufacturer defects.

7. Juskys

#ad

černý, krbový efekt, časovač, Juskys Keramický ohřívač – elektrický topný ventilátor s LCD displejem a dálkovým ovládáním, konvekce, oscilace a ochrana proti překlopení, 1000/2000 W

#ad
Juskys #ad - Displej a krbový efekt: všechny důležité informace jsou kompaktní a dobře čitelné na LCD displeji; působivý efekt se simulovaným ohněm pro útulnou atmosféru. Prostorově úsporný a bezpečný: malá základní plocha 30 x 30 cm se hodí do každé místnosti; decentní design pro každou atmosféru; praktická automatické vypínání a bezpečná ochrana proti překlopení.

Rozsáhlé funkce: keramické topení se spínacími hodinami pro týdenní programování; ovládací panel na topení; praktické infračervené dálkové ovládání. Energeticky úsporný a tichý: elektrický keramický ohřívač se 2 stupni výkonu 1000/2000 w; bez námahy topí vnitřní prostory jako obývací pokoj a ložnice na 18 – 45 °C; s ochranou proti přehřátí.

Optimální cirkulace vzduchu: automatická oscilace šíří teplo keramického topného ventilátoru ideálně v úhlu 50°; rychlé a rovnoměrné zahřátí vnitřního prostoru.
ZnačkaJuskys #ad
VýrobceJuskys Gruppe GmbH #ad
Hmotnost8.82
Číslo dílu51201
Modelka51201

8. EasyAcc

#ad

S časovačem 24 hodin/oscilace 70°, elektrické, ventilátor s dálkovým ovládáním, keramický topný ventilátor, Topný ventilátor, 4 režimy, EasyAcc 2000 W, PTC, koupelna 35 °C, energeticky úsporný tichý

#ad
EasyAcc #ad - Design tlačítka pro žaluzie️dálkové ovládání s konkávními a konvexními tlačítky má nezaměnitelný dotek. Teplé tipy️ vytáhněte plastovou fólii pro použití dálkového ovládání. Kolo ventilátoru využívá technologii šikmého proudění vzduchu, aby byl celý dům v teple, která efektivně snižuje hluk větru a vytápění místnosti je o 12 % tišší než běžné elektrické topení.

Pokud máte doma nevidomou osobu, která potřebuje péči, vyberte si prosím tento design a nechte ho v chladných zimních dnech zajistit energeticky úsporné a pohodlné topení. 4 stupně úspory energie elektrické topné těleso eco režim ①'f0' : přírodní režim větru lze použít v létě pro chladný vánek. 24hodinové časování +3d prostorové houpání: 42 db – téměř stejně tiché jako knihovna. F1: režim nízké teploty – vhodné pro suché jaro a podzim. 12hodinový časovač, ochrana proti přehřátí, vysoká bezpečnostVyrobeno z materiálů zpomalujících hoření V0, doprovod bezpečnosti vaší rodiny.

Ručně posouvá listy o 60° nahoru a dolů a automaticky zatřepe hlavou o 70° doleva a doprava, bez slepých uliček. Režim úspory energie ECO. Snadné přenášení, dálkové ovládání skryté držadlo zajišťuje maximální přenosnost a umožňuje snadné otevírání a nastavení topného zařízení kamkoli chcete. 2 roky záruka kvality, bezstarostné nakupování️nakupujte prosím s důvěrou, můžete se rozhodnout pro vrácení peněz v plné výši, jsme zodpovědní za každý námi prodávaný topný ventilátor easyacc pokud máte jakékoliv dotazy, problém za vás 100% vyřešit! !.
ZnačkaEasyAcc #ad
VýrobceEasyAcc #ad
ModelkaKW-CH05

9. Könighaus

#ad

Könighaus Infračervené topení – 1200 wattů + 10letá záruka výrobce dvojitá ochrana proti přehřátí pro montáž na stěnu

#ad
Könighaus #ad - Watt | topná plocha: 600 w | 8-16 m²; 800 w | 11-21 m²; 1000 w | 14-26 m²; 1200 W | 18-29 m130 Rozsah dodávky – vč. Zelené topení – infračervené nástěnné topení je zdravou formou vytápění, protože díky přímému teplu nevzniká cirkulace vzduchu.

Pro optimální použití doporučujeme použít termostat. Zaručeně dlouhá životnost – infračervená topení könighaus jsou bezúdržbová a mají záruku výrobce 5 let a 30denní záruku spokojenosti. Montážního materiálu a kabelu 1, 80 m – tento produkt je vhodný pouze pro dobře izolované prostory nebo pro příležitostné použití.

Náš výkonný zdroj – díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti infračerveného záření můžeme zaručit vysoké hodnoty výhřevnosti. Tíhlý tvar – naše infračervené topení má díky vysoce kvalitnímu hliníkovému rámu s práškovým nástřikem jednoduchý a nenápadný design. To je obzvláště dobré pro alergiky na domácí prach a revmatismus.
ZnačkaKönighaus #ad
VýrobceKönighaus #ad
Výška0.71
Délka47.24
Hmotnost20.94
Šířka23.62
Číslo dílu4063724051433
ModelkaTOMPOL-ES-0211-486

10. LEBENLANG

#ad

Energeticky úsporný tichý – vč. aplikace a WiFi, LEBENLANG Keramický topný ventilátor, keramika do interiéru | elektrický infrazářič Eco Heat | Eco Warm, dálkové ovládání | 2000 W elektrický

#ad
LEBENLANG #ad - Funkce: elektrický ohřívač je vítězem mezi topnými ventilátory, díky časovači časovačům s týdenním plánem pro ultra komfortní a oscilační funkci 75 stupňů. Rychlé teplo: keramický topný ventilátor v černém designu se díky obzvlášť silným topným tyčím Alpha Heater během sekundy zahřeje – výrazně rychleji než klasický olejový radiátor nebo infračervené topení.

Ovládejte nezávislé topení svým mobilním telefonem na cestách, z kanceláře nebo pohovky v obývacím pokoji. K tomu jednoduše připojte Smart topnou troubu s aplikací a vychutnejte si teplý vnitřní prostor. Upozornění na aplikaci: infrazářič lebenlang umožňuje díky funkci wifi ještě nebývalý komfort. Bezpečnost: žádné bezpečnostní riziko díky topným zařízením bez názvu! topení od leBENLANG splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy, je testováno GS a má ochranu proti přehřátí a překlopení.

Spora energie: díky 3v1 režimům vyhřívá elektrický radiátor lebenlang mnohem energeticky účinněji než jiné přístroje této energetické třídy. Vyberte si mezi normálním větráním nebo režimem eco 1000 w úsporný pro nízkou spotřebu energie a režim Power 2000 W pro rychlé zahřátí.
ZnačkaLEBENLANG #ad
VýrobceLEHARO GmbH #ad
Hmotnost3.53
Číslo díluLBE0279
ModelkaLBE0279
Záruka2 roky doživotní záruka.