Top 10 Kleine Eismaschine Für Zuhause – Zmrzlinovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Výrobník zmrzliny a jogurtu | Ice Cream Maker samochladí s kompresorem a vyjímatelnou nádobou na zmrzlinu o objemu 1 litr | jogurtovač na doma – vč. odměrky a špachtle

#ad
TZS First Austria #ad - Ať už se jedná o krémovou zmrzlinu na jogurt, osvěžující sorbet, lahodný zmrazený jogurt nebo jemně tající měkkou zmrzlinu – Vaší kreativitě se meze nekladou. Díky automatické funkci dochlazení zůstává obsah chladný až hodinu po dokončení. Můžete individuálně měnit dobu míchání a přizpůsobit požadované konzistenci.

Dlouho udržuje teplotu 41 – 43 °c a poté udržuje hotový jogurt chladný při 2–8 °C. Bez předchlazení – díky integrovanému kompresoru s chladicím výkonem 100 w můžete začít okamžitě, bez předchozího ochlazení. Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Snadné ovládání – pomocí patentních knoflíků a intuitivního lcd displeje si můžete vybrat mezi funkcí míchání, přípravou ledu s funkcí chlazení nebo přípravou jogurtu, 8 hod.

Ledově studené kreace – s výrobcem zmrzliny tzs first austria můžete vykouzlit oblíbené druhy zmrzliny za pouhých 30–60 minut. Snadné čištění a bezpečné – nádoba na led z hliníku a míchadlo včetně průhledného víka jsou vyjímatelné a snadno se čistí pod teplou vodou a mycím prostředkem. Přístroj navíc automaticky přeruší provoz míchání, pokud by zmrzlina byla příliš pevná, aby chránila motor. Tím odpadá obtěžující čekací doba, můžete začít přímo s výrobou ledu a flexibilně se věnovat tvorbě ledu.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška9.06
Délka13.98
Hmotnost17.42
Šířka10.24
Číslo díluFA-5105
ModelkaFA-5105

2. Cuisinart

#ad

ICE30BCE, ušlechtilá ocel, Cuisinart Výrobník zmrzliny Ice Cream Deluxe, objem 2 l

#ad
Cuisinart #ad - Snadné sestavení a čištění. Velký objem 2 l. Misku zmrazte na 12 hodin a připravte lahodné dezerty za pouhých 25 minut. Kompletně automatické a snadné ovládání – jednoduše postupujte podle receptu a přidejte přísady do misky. Extra polevy lze přidat během procesu zmrazování individuálně. Vytvořte lahodnou zmrzlinu, ovocný sorbet nebo zmrazený jogurt s čerstvými přísadami.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka9.45
Hmotnost11.02
Šířka9.06
Číslo díluICE30BCE
ModelkaICE30BCE

3. Musso

#ad

Sorbet, Musso Mini Lussino 4080 stroj na zmrzlinu | 0,75 l zmrzliny za 30 min | italský stroj na zmrzlinu pro domácnost | Veganská zmrzlina bez cukru nebo zmrzlina, želato, zmrzlina Slush, snadné

#ad
Musso #ad - Jejich mnohostranný design umožňuje výrobu různých zmrazených dezertů jako sorbet, želato, mražená ovocná led, slush-Eis Slushy, a dokonce veganská zmrzlina bez laktózy. Perfektní pro soukromé použití: výrobník zmrzliny musso mini lussino 4080 pro domácnost byl vyvinut speciálně pro potřeby zákazníků, kteří si chtějí doma kdykoli vychutnat lahodnou zmrzlinu.

Výkonný motor zajišťuje, že se led rovnoměrně a hladce míchá a získá krémovou a lahodnou konzistenci. Všestranný: tento stroj na zmrzlinu se specializuje nejen na výrobu tradiční zmrzliny. Vysoce kvalitní design: stroj na zmrzlinu musso mini lussino 4080 je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Mísa, míchadlo a kryt jsou vyrobeny z nerezové oceli, a proto se snadno čistí.

Zabudovaný časovač a funkce automatického vypnutí usnadňují sledování a řízení procesu přípravy ledu. Rychle a efektivně: s objemem 0, 75 litru dokáže tento výrobník ledu s kompresorem připravit během pouhých 30 minut velké množství ledu. Vložte jednoduše své přísady do mísy, zapněte stroj na zmrzlinu a nechte ho vykonávat svou práci. Jednoduché použití: samochladič ledu musso mini lussino 4080 na doma se extrémně snadno používá.
ZnačkaMusso #ad
VýrobceMusso #ad
Výška11
Délka12
Hmotnost39.68
Šířka18
Číslo dílumusso-mini-4080
Modelkamusso-mini-4080

4. Springlane Kitchen

#ad

Vč. sešitu s recepty, Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Emma 1,5 l se samochladicím kompresorem 150 W, stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led

#ad
Springlane Kitchen #ad - Pro snadné čištění lze nádobu na led vyjmout z ušlechtilé oceli a míchací část. Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Rozsah dodávky – rozsah dodávky zahrnuje výrobník ledu s nerezovou nádobou na led, víko s plnicím otvorem, míchací část, odměrku a špachtli a sešit s recepty s mnoha nápady na zmrzlinu.

Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět. Jednoduše a bezpečně – výrobník zmrzliny testovaný společností intertek gs má praktický otvor víka pro přidání přísad během procesu míchání. Perfektní výsledky – za pouhých 45 minut vykouzlí samochladivý výrobník zmrzliny bez předmrazení 1, parfait, 5 l krémové zmrzliny nebo také sorbet, měkkou zmrzlinu a dokonce i mražený jogurt.

Díky funkci dochlazení udrží Emma hotovou zmrzlinu i po přípravě 1 hodinu studenou. Výkonný – díky integrovanému kompresoru a chladicímu výkonu 150 W zvládne Emma zcela bez předchlazení a připraví led v mrazicím prostoru až do -35 stupňů.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška9.65
Délka15.94
Hmotnost23.59
Šířka11.02
Číslo dílu942746
Modelka942746

5. Springlane Kitchen

#ad

Stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led, Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Elli 1,2 l se samochladicím kompresorem 135 W, vč. sešitu s recepty

#ad
Springlane Kitchen #ad - Vybavení – výrobník ledu elli je dodáván se samochladicím kompresorem, míchací částí, vyjímatelnou nádobou na led z ušlechtilé oceli, lCD displejem pro zobrazení času přípravy a teploty, víkem s náplní, porcovačem ledu a receptářskou sešitu.

Krémové výsledky – elli vykouzlí při přípravě od 45 minut až 1, 2 litru krémové zmrzliny bez ledových krystalů. Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Díky automatické funkci dochlazení udrží Elli hotovou zmrzlinu i po přípravě studenou. Kompaktní design – s 39 × 26 × 21, 5 cm přemění výrobník ledu elli i tu nejmenší kuchyň na gelateriu a díky elegantnímu krytu z ušlechtilé oceli se postará o lesklý bod.

Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět. Výkonný a všestranný – díky integrovanému kompresoru není nutné předchladit nádobu na led a můžete přímo začít s výrobou ledu – kdykoli tě chytne hlad.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška8.66
Délka15.35
Hmotnost20.94
Šířka10.24
Číslo dílu942862
ModelkaEismaschine

6. MEDION

#ad

MEDION Výrobník ledu s kompresorem vhodný pro přípravu zmrzliny, MD 18387, 150 W, 1,5 litru, jogurtu a sorbetu

#ad
MEDION #ad - Otočný spínač: Čas přípravy ovládáte zcela flexibilně pomocí snadno ovladatelného otočného spínače a můžete je kdykoliv nastavit.

Kapacita 1, 5 litru: s extra velkou hliníkovou nádobou včetně nepřilnavého povrchu připravíte led pro celou rodinu. Rozsah dodávky: výrobník ledu md18387, míchací nástroj, víko, odměrka, špachtle. Výrobník ledu s integrovaným kompresorem, nádoba na led z hliníku, 5 l, teplotní rozsah -18 °C a -35 °C, kapacita 1, a otočný spínač. Individuální: smíchejte libovolné přísady a přidejte otvorem své oblíbené zmrzlině další chutné nápady.
ZnačkaMEDION #ad
VýrobceMEDION #ad
Výška9.65
Délka11.06
Hmotnost22.93
Šířka15.83
Číslo dílu50059386
ModelkaMD 18387

7. Ninja

#ad

Smoothie misky, kapacita 1,4 l zmrzliny, mléčných koktejlů a dalších, NC300EU, sorbetu, Ninja CREAMi výrobník zmrzliny a dezertů se 3 nádobami, výroba zmrzliny, 7 programů, želata, černá/stříbrná

#ad
Ninja #ad - Váš zmrzlinový krém, dle vašeho vkusu a rovnoměrně smíchejte čokoládové lupínky, váš výběr: Ať je bez cukru, sladkosti a ořechy, veganské a další, bez mléka, abyste doplnili své dobroty. Rozměry: v 40, 5 cm x h 27 cm.

3 nádoby na dezert: vyrobte až 1, 4 litru ledu; připravte současně 3 různé příchutě, abyste měli něco pro každý vkus. Barva: černá/stříbrná. Naplňte, zmrazte po dobu 24 hodin a poté během několika minut zpracujte, užívejte si: jednoduše naplňte nádobu přísadami, zmrazte, zpracovávejte, až budete připraveni proměnit svůj zmrzlý základ v krémové potěšení. Hmotnost 6, 5 cm x Š 16, 4 kg. V rozsahu dodávky: výrobník zmrzliny ninja creami a výrobník mraženého dezertu eu zástrčka, míchač na kreamerizér, základnu motoru, 3 x nádoba a víko, sešit na recepty.

Mnohem více než zmrzlinový krém: vytvořte a přizpůsobte si lahodné domácí dobroty se 7 přednastavenými programy na zmrzlinu, želato, mléčné koktejly, smoothie bowls, sorbet, lehkou zmrzlinu a doplňky. Odnímatelné díly vhodné do myčky. Nádoby vhodné do myčky a odnímatelné díly pro snadné čištění.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška15.94
Délka10.63
Hmotnost14.11
Šířka6.5
Číslo díluNC300EU
ModelkaNC300EU
Záruka1 rok

8. Unold

#ad

Unold Stroj na výrobu zmrzliny Cortina

#ad
Unold #ad - Výkon: 150 w, 220–240 v~, 50 hz / příslušenství: návod k obsluze s recepty český jazyk nelze zaručit. Elegantní pouzdro z ušlechtilé oceli, odnímatelná nádoba na led z ušlechtilé oceli. Robustní motor, plně automatický, vhodný pro trvalý provoz, rozsah mrazu do -35 °C, samochladicí kompresor pro kontinuální generování chladu, . Lcd displej se zobrazením zbývající doby provozu a teploty. Krémová zmrzlina za pouhých cca 30 minut, objem cca 1, 5 litru zmrzliny.
ZnačkaUnold #ad
VýrobceUNOLD #ad
Výška9.06
Délka15.35
Hmotnost26.68
Šířka10.24
Číslo dílu48806
Modelka48806
Záruka2 roky výrobce.

9. SEVERIN

#ad

Severin Výrobník ledu 2 v 1 s funkcí jogurtu, vč. nádoby na led 2L a knihy receptů, digitální časovač, EZ 7405, otvor víka

#ad
SEVERIN #ad - Německá kvalita – 2 roky záruka, otvor víka pro snadné naplnění, automatická funkce chlazení 60 minut po ukončení přípravy, snadné ruční čištění díky vyjímatelné nádobě na led.

Zmrzliny, materiál: pouzdro z ušlechtilé oceli, EZ 7405, stříbrná. Jednoduchá a rychlá příprava za méně než 30 minut, bez předchozího zmrazení nádoby na led díky aktivnímu chlazení kompresoru. V hrnku nebo v vaflovém výrobníku ledu pro přípravu domácí zmrzliny nebo sorbetu a s funkcí jogurtu pro chutný jogurt nebo zmrazený jogurt. Intuitivní ovládání: moderní led dotykový displej, digitální časovač, minutové nastavení. Rozsah dodávky: 1 stroj na zmrzlinu severin, rozměry dxŠxv: 41 x 27, výkon: 180 w, hmotnost: 11, 5 cm, recepty a nádoby na led, 5 x 20, 57 kg, odměrky, vč.
ZnačkaSEVERIN #ad
VýrobceSEVERIN #ad
Výška8.07
Délka16.14
Hmotnost25.51
Šířka10.83
Číslo dílu7405-000
Modelka7405-000
Záruka2 roky.

10. Springlane Kitchen

#ad

Stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s funkcí chlazení a topení, vč. sešitu s recepty, Výrobník zmrzliny a jogurtovače Erika 2,5 l se samochladicím kompresorem 250 W

#ad
Springlane Kitchen #ad - Výkonný 250w motor to umožňuje. Erika přesvědčí jednoduchým ovládáním díky funkčnímu a intuitivnímu dotykovému displeji. Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Samozřejmě může erika také dochladit a hotový led před roztavením.

Dotykový displej – jedním kliknutím pro štěstí se zmrzlinou a jogurtem. Domácí jogurt je připraven do 8 hodin. Tím dosáhnou tvoje kreace zmrzliny neuvěřitelné krémovitosti. Silný motor – s výrobníkem zmrzliny a jogurtu erika se i ta největší porce během 50 minut změní na lahodnou zmrzlinu. Vyberte si jednoduše svůj oblíbený tón pomocí dotykového displeje.

Zvukový efekt – s erikou si nemůžete sami vyrobit zmrzlinu – ale také vám zpívá, jakmile je hotová. Zvonek…. Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět. Mnoho funkcí – kromě známých funkcí zmrzliny, jogurtu a míchání nabízí přístroj na zmrzlinu s kompresorem jako novou funkci předchlazení.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška15.83
Délka10.83
Hmotnost31.53
Šířka12.4
Číslo dílu945676
ModelkaErika Family 2.0