Top 10 Machete Scharf Echt Survival – Zahradnické mačety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fiskars

#ad

černooranžová, vícebarevné, Mačeta Fiskars WoodXpert™

#ad
Fiskars #ad - Rozsah dodávky: 1x mačeta fiskars woodxpert xa3, barva: černá/oranžová, délka čepele: 22 cm, včetně ochranného pouzdra, materiál: ocel / sklolaminát zesílený plastem, hmotnost: 580 g, celková délka: 50, 5 cm, 1003609.

č. Dlouhá životnost čepele z tvrzené oceli s nepřilnavým povrchem a plastové rukojeti zesílené skleněnými vlákny, s ochranným obalem pro bezpečnou přepravu, přebroušení čepele s bruskou na čepele samostatně dodávanou výr. Ostrá čepel s nepřilnavým povrchem pro čisté a přesné řezy, optimální rozložení hmotnosti a vysoký řezný výkon díky ocelovému ostří ohnutému dozadu pro snadnou práci. Mačeta délka čepele: 22 cm k oddělení malých a středně velkých větví do Ø 5 cm od stromů a keřů, k vyrovnání výhonků a podrostu v zahradě nebo v lese, k odstranění kůry z kmenů stromů, pro praváky/leváky.

Pevně drží i v rukavicích díky zakřivenému konci rukojeti s protiskluzovým povrchem Soft-Grip, rukojeť pro použití jednou rukou, perfektní rovnováha mezi čepelí a rukojetí pro efektivní pohyb, závěsný otvor pro prostorově úsporné uložení.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška4.37
Délka23.62
Hmotnost1.28
Šířka6.18
Číslo dílu1057785
Modelka1057785

2. ODENWOLF

#ad

Zelená, ODENWOLF W mačeta – mačeta pro přežití – mačeta ostrá pravá z oceli D2 – velký nůž na keře vhodný pro jakékoliv bushcraft & outdoorové aktivity – mačeta zahrada vhodná také pro zahradní práce

#ad
ODENWOLF #ad - Německý standard – u odenwolf chceme nabídnout výjimečnou kvalitu skutečným outdoorovým profesionálům nebo těm, kteří se jimi chtějí stát. Dva úhly broušení: se dvěma různými úhly broušení nabízí naše mačeta perfektní všestrannost.

Pevná čepel d2: náš velký nůž bushcraft je vyroben z jednoho kusu oceli d2. U produktů odenwolf se můžeš spolehnout na dvě věci: Vynikající zpracování a odborné poradenství. Ergonomická rukojeť tpe: náš velký outdoorový nůž je vybaven tpe rukojetí pro pevné uchopení i za obtížných podmínek. Ideální nástroj pro aktivity Bushcraft, externí koncipovaný pro outdoorové nadšence. Filigránský úhel 25° umožňuje přesnou práci, zatímco úhel 34° nabízí sílu pro hrubé a těžké úkoly.

Ergonomický design zlepšuje kontrolu a minimalizuje únavu ruky při delším používání. Extra dlouhá rukojeť: outdoorový nůž s pevnou čepelí má dlouhou rukojeť, která nabízí větší dosah a lepší účinek páky. Fulltang nůž má dlouhou životnost a nabízí silnou čepel, takže je ideální volbou pro celou řadu outdoorových aktivit.
ZnačkaODENWOLF #ad
VýrobceOdenwolf #ad
Výška1.18
Délka16.54
Šířka3.15
Zárukastandardní

3. Gerber

#ad

Mačeta Gator Bush, 31-002848, uhlíková ocel, Gerber Mačeta s nylonovým pouzdrem, délka čepele: 45 cm

#ad
Gerber #ad - Rozsah dodávky: 1 x mačeta gerber gator bush, celková hmotnost: 530 g, materiál čepele: 1050 uhlíková ocel, délka čepele: 45 cm, 1 x pouzdro, 31-002848.

Epel a rukojeť jsou kované z jednoho kusu, praktické nylonové pouzdro, přídavná možnost upevnění pouzdra díky D-kroužkům. Protiskluzová a ergonomická rukojeť gator s pojistným poutkem pro příjemnou a bezpečnou práci, pevné držení i při dešti. Robustní mačeta pro různé outdoorové aktivity, perfektní společník při kempování, turistice nebo bushcraftu. Ostrá čepel 45 cm k odsekávání větví, k vyrovnání keřů nebo pro boj s houštinami.
ZnačkaGerber #ad
VýrobceZ7CAC|#Gerber #ad
Výška2
Délka28
Hmotnost2
Šířka6
Číslo dílu31-002848
Modelka31-002848
Záruka25 let

4. Condor

#ad

Délka čepele: 34 cm, Condor Mačeta Jungolo hnědá, 02CN025

#ad
Condor #ad - Délka čepele: 34 cm, tloušťka čepele: 4 mm. Celková délka: 48, 9 cm, hmotnost: 868 g. Typ uzávěru: pevný, Barva: Hnědý. Typ zboží: Mačeta. Materiál čepele: 1075, materiál rukojeti: ořechové dřevo.
ZnačkaCondor #ad
VýrobceCOSVS|#Condor Tool & Knife #ad
Číslo dílu02CN025
Modelka02CN025

5. Camillus

#ad

čepel s titanem spojenou s titanem a balistickým nylonovým pouzdrem, Camillus Carnivore 19818 Mačeta s pochvou

#ad
Camillus #ad - Naše taktická mačeta o velikosti 45, 7 cm má čepel z ušlechtilé oceli 420 vázané titanem. Bonusový nůž: mačeta je dodávána s odnímatelným 12, 7cm zastřihovacím nožem; nůž lze uložit v rukojeti mačety, pokud jej nepoužíváte.

Kvalitní čepel: 3 x silnější než neošetřená ocel a navržena tak, aby zůstala déle ostrá. Balistické nylonové opláštění: tvarované pouzdro s mačetou chrání před nečistotami a jinými cizími materiály a má poutko na opasek pro pohodlné nošení. Mačeta pro přežití: perfektní mačeta pro lov, řezání, turistiku a průzkumy. Tento víceúčelový nástroj byl vyvinut pro řezání, kopání, kempování, sekání a řezání střev na základě vašich outdoorových potřeb. Strukturovaná rukojeť: rukojeť má drsnou texturu pro větší bezpečnost během používání.
ZnačkaCamillus #ad
VýrobceAcme United Corporation (Sports) #ad
Výška2.17
Délka18
Šířka5.04
Číslo dílu19818
Modelka19818

6. Martinez Albainox AB

#ad

Martinez Albainox Mačeta ESPARTANO 300 Sparta Leonidas s ochranou rukou

#ad
Martinez Albainox AB #ad - Délka čepele: cca 45 cm. Epel s černou vrstvou z oceli 420 Celková délka: cca 61, 5 cm. Plastová rukojeť s ochranou rukou. Pilové ozubení na hřbetu čepele.
ZnačkaMartinez Albainox AB #ad
VýrobceMartinez Albainox #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu31886
Modelka31886

7. KS-11

#ad

čepel z ušlechtilé oceli 420 nerezová mačeta Survival, KS-11 Mačeta s pilkou v černé barvě se stabilní rukojetí a ochranou ruky celková délka cca 61 cm

#ad
KS-11 #ad - Očko na úchytu na konci rukojeti je přiloženo u mačet. Ostré s čepelí z nerezové oceli 420 a tloušťkou čepele cca 3 mm / hmotnost cca 620 g. Vysoká přilnavost s trojnásobně spotřebovanou protiskluzovou měkkou rukojetí, která je vybavena ochranou rukou, aby byla zajištěna bezpečná práce se zahradním mačetou nebo ideálně jako nůž na keře.

Vysoce kvalitní nylonovÝ holster s poutkem na opasek a zapínáním na patent pro bezpečnou přepravu mačety pro přežití. Pokud by něco nebylo v pořádku, vrátíme Vám peníze. 100% záruka spokojenosti: naše výrobky jsou před dodáním testovány, pomůže vám náš přátelský zákaznický servis. Rozsah dodávky: 1x KS-11 mačeta vč.

Pokud byste z jakéhokoli důvodu nebyli spokojeni, testovány a pečlivě zabaleny. Ostrá čepel umožňuje čisté a přesné řezy, optimální rozložení hmotnosti a vysoký řezný výkon díky dobře vyvážené ocelové čepeli a bezpečné rukojeti je snadná práce radost. Taška. Je možné oddělit malé a středně velké větve stromů a keřů. K odstranění kůry z kmenů stromů je také vhodná síla. Pro praváky i leváky. Zahradnické práce bez problémů.
ZnačkaKS-11 #ad
VýrobceKS-11 #ad
Hmotnost1.62

8. G8DS

#ad

G8DS® Mačeta Kukri nůž na keře nůž sekací sekera sekera s pouzdrem na koduru

#ad
G8DS #ad - S povrchovou úpravou! plnohodnotná a dobře broušená čepel s pilovým zubem. Délka: cca 55, 5 cm. G8ds mačeta kukri nůž na keře haumesser sekera sekera sekera s pouzdrem na kódování. Nerezová ocel aisi 420 – nerezová ocel. Hmotnost: 560 g.
ZnačkaG8DS #ad
Výrobceg8ds #ad
Číslo díluB00DV6WZPI

9. Tramontina

#ad

Rukojeť z polypropylenu, Tramontina Mačeta 18 palců, uhlíková ocel

#ad
Tramontina #ad - Originální mačeta z Brazílie. Celková délka: 59 cm. Délka čepele: 46 cm 18 palců. Tloušťka čepele: 2 mm. Inné uvolňování oblastí na zahradě, odstranění dřevin a sekání větví. Epel z tepelně zpracované uhlíkové oceli, která zaručuje přesnou a efektivní práci. Usnadněte si práci na zahradě s robustní 18palcovou mačetou s čepelí z uhlíkové oceli. Ergonomická rukojeť z polypropylenu s hliníkovými nýty pro větší bezpečnost a stabilitu.
ZnačkaTramontina #ad
VýrobceTramontina #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost0.88
Šířka5
Číslo díluTT518
ModelkaSS-BRK-TT518
Záruka0

10. G8DS

#ad

G8DS® Mačeta Jungle Busschmesser sekera sekera s pochvou

#ad
G8DS #ad - Plnohodnotná a dobře broušená čepel. Délka čepele: cca 335 mm. Epel s černou vrstvou ze 100% ušlechtilé oceli. G8ds mačeta vč. Délka: cca 500 mm. Nylonového pouzdra.
ZnačkaG8DS #ad
VýrobceG8DS® #ad
Záruka2