Top 10 Rattan Lampe Stehend – Podlahové a stojací lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Qazqa

#ad

QAZQA, Průmyslová průmyslová lampa se stativovým dřevem se studiovým bodovým světlem – Braha | obývací pokoj | ložnice – jiné – vhodné pro LED E14

#ad
Qazqa #ad - Ip druh jištění: IP201 × 25 wattů. Objímka: e14. Bez světelného zdroje. Napětí: 230 v. Zvláštní vlastnosti: stmívatelné, stmívač není součástí dodávky, s kabelem a zástrčkou. Max. Vhodné obytné prostory: vnitřní osvětlení, chodba, jídelna, kuchyně, ložnice, obývací pokoj. Průmyslová hnědá stojací lampa.
ZnačkaQazqa #ad
VýrobceQAZQA #ad
Výška0
Délka6.89
Hmotnost6
Šířka6.89
Číslo dílu96595

2. ALongDeng

#ad

Stmívatelné světlo na čtení, kulatý podstavec, světlé stojací lampy do obývacího pokoje, výškově nastavitelná černá lampa pro ložnici židle, flexibilní husí krk, ALongDeng LED stojací lampa

#ad
ALongDeng #ad - Stojací lampa vytváří velmi málo tepla, což pomáhá šetřit účty za elektřinu. Výškově nastavitelný design: snadná montáž, segmentovaná metoda instalace s odnímatelnými tyčemi, výšku tyče můžete přizpůsobit vašim potřebám.

Flexibilní design krku: s nastavitelným husím krkem a flexibilní hlavou stojací lampy můžete hlavu lampy otočit nahoru, dolů nebo po stranách pro celou řadu úkolů a máte kontrolu nad směrováním světla tam, kde je potřebujete. Vhodné jako stojací lampa pro různé scénáře. Prostorově úsporná a stabilní základna: Čtvercová základna je dostatečně stabilní, aby se zabránilo tomu, aby ji děti nebo domácí zvířata srazila. Etří místo a může být umístěn v úzkém rohu.

Energeticky úsporná a s dlouhou životností: led lampa s dlouhou životností spotřebuje pouze 14 w, nabízí jas 1800 lumenů a je dostatečně měkká, aby osvětlila váš prostor a chránila vaše oči. Nastavitelné barvy a jas: stojací lampy kombinují 3 teploty barev s 10 stupni jasu, jako je obývací pokoj, ložnice, pracovna, dětský pokoj, aby se dosáhlo nejvhodnějšího osvětlení pro vaši aktivitu nebo prostředí, kancelář.
ZnačkaALongDeng #ad
VýrobceALongDeng #ad
Výška76.38
Délka8.11
Hmotnost3.51
Šířka8.11
Číslo díluDFL006
ModelkaDFL006

3. tomons

#ad

Stojací lampa Tomons FL1002

#ad
tomons #ad - Pomocí nožního spínače můžete 8W LED lampu součástí dodávky. Dřevo má přírodní kresbu a barvu. Teplé světlo: látka stínidla zajišťuje teplé a útulné osvětlení. Snadné použití a skladování: stínidlo lampy lze pomocí jednoho sestavit.

Skandinávského nebo také jednoduchého moderního stylu. Podporuje žárovky s výkonem až 60 W. Je z vysoce kvalitního polyesteru a má průměr 45 cm. Perfektně se hodí do vašeho obývacího pokoje, ložnice atd. Tato stojací lampa se stativem má tři odnímatelné nožky ze dřeva. Materiál, kterému můžete důvěřovat: tomons vyvinula řadu vysoce kvalitních svítidel ze dřeva.

Stojací lampa má celkovou výšku 25 cm. Rovka součástí balení: můžete mít stojací lampu, 8W LED světelný zdroj, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Design ve skandinávském stylu: stojací lampa se ideálně hodí do vašeho stylu zařízení, jako např.
Značkatomons #ad
Výrobcetomons #ad
Výška58.27
Délka17.72
Hmotnost5.29
Šířka17.72
Číslo díluFL1002EU-W

4. Allesin

#ad

Stmívatelná, Allesin Stojací lampa do obývacího pokoje, stínítko lampy z bambusu, plynule mění teplotu barvy, vintage stojací lampa do, boho stojací lampa spletená s LED žárovkou a dálkovým ovládáním

#ad
Allesin #ad - Naše stmívatelná stojací lampa je vybavena nožním spínačem a dálkovým ovládáním. Nabízíme vám nejen kvalitní stojací lampu do obývacího pokoje, ale také kvalitní služby. Patice led stojací lampy pletená je vyrobena z nerozbitného kovu, když si v místnosti hrají děti a domácí zvířata.

Nabízíme instalační nástroje, takže si nemusíte dělat starosti s převrácením lampy, příslušenství, návod k obsluze a instalační videa. Změkčuje světlo a současně chrání vaše oči. Pokud se vyskytne problém s výrobkem, poskytujeme vám 30denní bezpodmínečné vrácení peněz a dvouletou záruku a doživotní technickou podporu a zákaznický servis. Teplotu barev můžete přepínat podle různých scén a nožním spínačem světlo jednoduše zapnout nebo vypnout. A má funkci časovače 1H. Můžete je použít před spaním.

Dálkové ovládání má čtyři režimy: noční světlo, režim ticha, režim čtení, pracovní režim. Bambusovou stojací lampu můžete rychle nainstalovat. Otevřený design může v noci promítat teplé světlo a vytvořit příjemnou atmosféru bydlení, obývací pokoj, která je vhodná pro různé scénáře jako ložnice, dětský pokoj nebo kanceláře. Vysoce kvalitní přírodní stínidlo lampy je vyrobeno ručně a přírodní retro styl vyplňuje prostor retro atmosférou. E-mailem nás můžete kdykoli kontaktovat!
ZnačkaAllesin #ad
VýrobceAllesin #ad
Výška61.02
Délka14.17
Hmotnost11.13
Šířka14.17

5. BRILONER

#ad

Stojací lampa LED, 580x345x1480mm LxDxH, lampa do obývacího pokoje, lampa vinobraní max. 60W, černo-zlatá matná, studiová lampa, E27, stojací lampa, kovová, lampa, lampa do obývacího pokoje, Briloner Leuchten

#ad
BRILONER #ad - Rozměry produktu:723 x 420 x 1600 mm délka x průměr x výška. Elegantní stojací lampa v retro stylu s trojnožkovou základnou, vyrobena z kovu. Stojací lampa je koncipována pro žárovky se závitem E27 a max. Výkonem 60 W. Rovka není součástí obsahu balení. Lampa je velmi elegantní díky stínidlu, které je z vnější strany černě-matné a z vnitřní strany zlatě-matné. Včetně kabelu s nožním spínačem ZAP/VYP.
ZnačkaBRILONER #ad
VýrobceBriloner Leuchten #ad
Výška58.27
Délka22.83
Hmotnost4.85
Šířka22.83
Číslo dílu1380-015
Modelka1380-015

6. Rayofly

#ad

Dětského pokoje, Rayofly Ratanová stojací lampa do obývacího pokoje, průmyslová do ložnice, kanceláře, výška 168 cm, vintage stojací lampa, 3 plameny, Boho s regálem, stínidlo a nožní spínač

#ad
Rayofly #ad - 25 kg a vylepšenou kovovou základnu lze použít také k ukládání a zobrazování předmětů. Je jedno, dětském pokoji nebo rohové pohovce, fotorámečky nebo jiné malé věci, ložnici, přinese do vašeho prostoru krásnou atmosféru bydlení. Pokud máte dotazy k této stojací lampě, poskytneme vám profesionální služby.

Díky kombinaci přírodních prvků je tato černá stojací lampa perfektní pro bohémský, vintage a průmyslový styl bydlení. Zátěžová základna stojací lampy je koncipována tak, že se nemůže překlopit a vy i vaše rodina jste doma v bezpečí. Velikost lampy & objímka ce e27celková velikost: 25 cm dx25 cm Š x 168 cm v. 3 světla ratanová stojací lampa tato stojací lampa boho se skládá ze tří ručně tkaných přírodních ratanových stínidel a akrylového regálu. 200 cm dlouhý kabel vám umožňuje pohybovat se stojací lampou podle libosti uvnitř. Rayofly působí již více než 10 let v osvětlovacím průmyslu a má profesionální poprodejní tým.

Tři světelné tyče jsou upevněny na těžké kovové základně, aby tato stojací lampa byla dostatečně stabilní. Ať už tuto stojací lampu používáte jako lampičku na čtení nebo jako domácí dekoraci, abyste dělali jiné věci, je ideální volbou pro rohovou stojací lampu. Vylepšený design dvojitých regálů tato vintage stojací lampa má 26 cm regál z vysoce hustého vláknitého materiálu max. Můžete na ně postavit rostliny, zda tuto bambusovou stojací lampu instalujete ve svém obývacím pokoji, které chcete.
ZnačkaRayofly #ad
VýrobceYutong Lighting #ad
Výška7.09
Délka16.93
Hmotnost13.89
Šířka12.99
Záruka2 roky záruka výrobce od data nákupu.

7. Anten

#ad

Pracovny, otočná stojací lampa do obývacího pokoje, lesní zelená bez osvětlovacího, stojací lampa E27, ložnice, Anten Lampa na čtení, objímka max. 60 W, stojací lampa norská s výškou 159 cm

#ad
Anten #ad - Díky minimalistickému designu je stojací lampa umístěna v obývacím pokoji, upoutá pozornost. Flexibilní husí krk lze ohnout do jakékoliv polohy, aby bylo zajištěno světlo při čtení a úhel je pohodlný. Dokáže vnést teplé světlo do vašeho interiéru, aniž by zabralo mnoho místa.

Díky přípojce žárovky e27 si můžete vybrat žárovku e27 nebo wolframovou žárovku s maximálním výkonem nejvýše 60 W, která může splnit jakoukoli požadovanou barvu světla žárovky nejsou součástí dodávky. Hlavní barva stojací lampy je svěží a módní lesní zelená, lze ji snadno integrovat a dát lidem pocit, chodbě, bez ohledu na to, pracovně, ložnici, jaká barva nábytku je přizpůsobena, že je v přírodě. Sestavení je složeno během několika minut, což vám ušetří spoustu času, aniž byste se museli podívat do návodu, můžete při montáži vynechat i jednotlivé díly, abyste dosáhli požadované výšky.

V temné noci, kdy chcete sedět na pohovce a klidně číst knihu, stojací lampa anten vám přináší ten nejlepší zážitek ze čtení. S 2 m dlouhým síťovým kabelem můžete stojací lampu umístit na požadované místo, aniž byste si museli dělat starosti, že je zásuvka příliš daleko.
ZnačkaAnten #ad
VýrobceAnten #ad
Výška7.87
Délka13.39
Hmotnost6.26
Šířka10.24

8. Anten

#ad

Ložnice a pracovny, Anten žirafa | otočná stojací lampa černá | objímka E27 MAX 60 W | výška 159 cm | retro kovová stojací lampa | 1 žárovka | do obývacího pokoje

#ad
Anten #ad - Nastavte si požadovaný směr kdykoliv. 1 stojací lampa světelný zdroj není součástí dodávky. Stojací lampa se svým dřevěným nádechem a štíhlým tvarem vyrovnává každou místnost. Tlačítkový spínač, napájecí kabel je 2 metry dlouhý pro flexibilní umístění stojací lampy bez ohledu na to, kde je zásuvka. S připojením e27 si můžete vybrat požadovanou barvu světla lampy s výkonem až 60 W. Jednoduše nastavitelné, 360° přizpůsobitelné.
ZnačkaAnten #ad
Výrobce‎Anten #ad
Výška49.21
Délka8.27
Hmotnost6.39
Šířka8.27

9. YU YUSING

#ad

1,6 m, YU YUSING Stojací lampa dřevěná police, vnitřní osvětlení pro Whonzimmer Ložnice, Kancelář bílá, stojací lampa obývací pokoj LED se 3 dřevěnými regály s objímkou E27

#ad
YU YUSING #ad - Vysoce kvalitní materiály: každá dřevěná deska unese 6 kg. Snadná montáž: při montáži si můžete vychutnat také zajímavou a jednoduchou ruční práci. Skládá se z kvalitního mdf dřeva, rodinné fotografie, navíc nabízí tři 26 cm široké přihrádky, knihy a jiné drobnosti.

Jednoduchý design: hedvábná černá povrchová úprava, lze perfektně integrovat do různých stylů, průmyslové, bílé stínidlo lampy a kovový tahový spínač, jako jsou moderní, městské, přírodní styly atd. Osvětlení může být rovnoměrné. Optimální obrazovka: stínidlo lampy se snadno čistí.

Není zapotřebí žádné jiné nářadí, stojací lampu můžete jednoduše nainstalovat podle přehledného návodu k montáži český jazyk nelze zaručit. Osvětlení a dekorace pokoje: stojací lampa funguje nejen jako vnitřní osvětlení, ale také jako dekorace. Otevřený design, vnitřní osvětlení a dekorativní skladování společně tvoří útulný koutek.
ZnačkaYU YUSING #ad
VýrobceYU YUSING #ad
Výška62.99
Délka10.24
Hmotnost9.37
Šířka10.24
ModelkaLB1101C-8W2-G10

10. HOFSTEIN

#ad

Bez, stojací lampa z kovu/dřeva v černé/přírodní, Stojací lampa Gondo, 2 x objímka E27, 2 plameny, podlahové svítidlo v retro / vintage designu se světelným efektem v mřížkovém vzhledu s vypínačem

#ad
HOFSTEIN #ad - Svítidlo má dvě stínítka v mřížkovém vzhledu, která jsou upevněna kabelem na dvou dřevěných tyčích. Součástí dodávky nejsou žádné světelné zdroje. Stojanová lampa má vypínač přímo na kabelu.

Dodává se bez světelného zdroje. Materiál a zpracování: retro stojací lampa v extravagantní kombinaci materiálů z kovu a dřeva. SvĚtlo & jas: ve stojací lampě jsou zabudovány 2 x objímky e27, které jsou určeny pro žárovky s maximálním výkonem 40 W. Světelný efekt: díky mřížkovému tvaru stínidla vznikají na stěně skvělé světelné efekty. Rovka není součástí dodávky.

Extra stojací lampa: výjimečná stojací lampa se 2 žárovkami v retro designu. Rozměry a data: výška svítidla: 150 cm, třída ochrany: ii, průměr stínidla: 11, 5 cm, průměr podstavce: 23 cm, délka kabelu: 160 cm, 5 cm, 5 cm, průměr dřevěných tyčí: 4, délka svítidla: 39 cm, výška stínidla: 12, délka dřevěných tyčí: 17 cm, stupeň ochrany: IP 20.
ZnačkaHOFSTEIN #ad
Výška59.06
Délka6.69
Šířka9.06
Číslo díluH3452974