Top 10 Spielküche Holz – Sady do dětské kuchyňky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Coffee Shop Kinder Kaffeemaschine aus Holz | Holzspielzeug Küchenzubehör für Spielküche ab 3 Jahre | Kaffeemaschine Kinder für Kinderküche | Barista Zubehör | Kinderküchen Geräte Holz

#ad
Melissa & Doug #ad - SpielkÜche zubehÖr fÜr rollenspiele: dieses barista set bietet vielfältiges Kinderküchen Zubehör für fantasievolles, interaktives Spiel. Liebevoll designtes, damit kinder ihre fähigkeiten entdecken können – ob mit dem Kaffee Set Kinder Spiel, hochwertiges spielzeug: für melissa und doug dreht sich alles um bereichernde Spielerlebnisse, Kinderküche Zubehör oder anderen Lernspielen.

Außerdem lässt der Kreditkartenterminal Kinder realistische Verkaufserlebnisse simulieren. So haben groß und Klein lange Freude mit dem Kaffeemaschine Kinderspielzeug. KÜchenset kinder montessori spielzeug: das küchenspielzeug für Kinder ist ein tolles Spielzeug zur Frühförderung. Wie in einem richtigen coffee shop! robustes kÜchenspielzeug aus holz: die kinder spielküche und das Kinder Küchenzubehör sind aus solidem Holz gefertigt und halten daher auch einem aufgeweckten Spiel stand.

Beim bedienen der kinder küchengeräte üben sie ihr motorisches Geschick und das dialogbasierte Cafe Spiel fördert die Sprachentwicklung. Kaffeemaschine und kÜchenzubehÖr kinder: das 36-teilige kaffeehaus küchenset Kinderspielzeug enthält eine Kinder Espressomaschine, Milchschäumer, einen Getränkespender, Holz Lebensmittel & Zubehör. Kinder nehmen bestellungen auf, bereiten mit dem Kaffeevollautomat Spielzeug Kinderkaffee zu und kassieren.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška25.3
Délka10.3
Hmotnost3
Šířka11.5
Číslo dílu30602
Modelka30602

2. Green Toys

#ad

Nachhaltiges Küchenspielzeug für Kinder ab 24 Monaten, Teeservice für Kinderküche, Green Toys, 17-teilig, Spielküche, Rollenspiel

#ad
Green Toys #ad - Hodiny dlouhou veselý zelený zábava zaručena. Ajový servis. Se skládá z 17 hracích prvků. Průměr čajové konvice: 115 mm. Věk: 2 + let.
ZnačkaGreen Toys #ad
VýrobceGreentoys #ad
Výška10.24
Délka12.2
Hmotnost0.95
Šířka4.33
Číslo díluTEA01R
ModelkaTEA01R
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

3. KidKraft

#ad

Hračka pro děti od 3 let, KidKraft Deluxe sada na vaření z kovu s potravinami na hraní pro dětskou kuchyni, 63186, příslušenství na hraní

#ad
KidKraft #ad - Kompletní sada na vaření – toto luxusní nádobí se ideálně hodí do dětské hrací kuchyně; s našimi potřebami z pravého kovu mají malí kuchaři. Celkem 11 dílů. Neomezené potěšení ze hry – 11dílná sada obsahuje dvě kovové pánve dětské velikosti, hrnec s víkem, obracečku a naběračku. Není nutná montáž – hrací potraviny jsou okamžitě připravené k použití a nemusí se skládat; zábava ze hry může začít přímo! Snadné čištění – setřete sadu po hraní jednoduše vlhkým hadříkem.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška5.83
Délka10.39
Hmotnost1.21
Šířka2.64
Číslo dílu63186
Modelka63186
ZárukaZáruka výrobce omezená na 90 dní

4. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Vánoční hračka sada cukroví ze dřeva | vánoční dárek | vánoční hračka | hračka na roli | potraviny na hraní | 3+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Vysoce kvalitní materiály zajišťují trvanlivost a bezpečnost. Hrajte si "sladký" úvod do kuchyně. Obsahuje "váleček na těsto" s 12 krájecími kousky pečiva a 12 ozdobami cukroví, plech na pečení ze dřeva, k tomu rukavici do trouby, nůž a špachtli. Obsahuje další herní nápady, které vedou k pedagogicky správnému a nápaditému hraní. Perfektní vánoční dárek pro děti každého věku. Sušenky lze uchovávat v odolném "válečku".
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška34.29
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka26.67
Číslo dílu15158
Modelka15158

5. FLORMOON

#ad

FLORMOON Nádobí hračka – 25 kusů hraček na hraní rolí – bezpečná, chlapce, ekologická, dívky, realistická – nádobí pro děti nádobí sada na hraní pro děti, 3+

#ad
FLORMOON #ad - Perfektní dárek – tyto pokrmy na hraní rolí jsou skvělým dárkem pro vaše dítě! Ať už se jedná o narozeniny, závěr, cenu, jednu atd. Více zábavy – rozvíjejte komunikační, spolupráci a spolupráci a podporujte důvěru.

Pestrý sortiment nádobí inspiruje vaše dítě k tomu, aby se bavilo s rodiči a přáteli. Bezpečný a trvanlivý materiál – vyrobeno z ekologických materiálů, trvanlivého, včetně skutečně silného recyklovaného plastu, netoxického a originálního materiálu ABS. Realisticky vypadající – herní pokrmy působí díky designu opravdově, a proto jsou u dětí velmi oblíbené, protože je používají přesně jako u dospělých.

Představivost a kreativita – podporuje imitativní a imaginární hru, podporuje vyprávění fantasy příběhů, rozvíjí koordinaci ruka-oko, hraní rolí a kreativitu, podporuje fantazii a zkoumá řadu životních lekcí.
ZnačkaFLORMOON #ad
VýrobceFLORMOON #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.44
Šířka1.97
Číslo díluSUM-10054-20190106US

6. Airlab

#ad

Airlab Sada toustovačů pro děti, příslušenství, dřevo, hrací kuchyně, pop-up toustovač, dětská hračka s plátky chleba, hračka na role, dřevěná hračka toustovač pro děti, dárek pro vzdělávací výuku

#ad
Airlab #ad - Základní kuchyňské spotřebiče: tyto dřevěné hračky jsou skvělým doplňkem k hraní rolí pro děti. Byla certifikována podle en71 a jemně leštěná, takže citlivé dětské ruce jsou dobře udržovány. Pedagogicky cenné: kuchyňská hračka airlab podněcuje fantazii dětí jako malých kuchařů a děti rozvíjejí své kulinářské schopnosti díky imitačním hrám.

Sada toustovačů pro děti od airlab nabízí dětem ty nejpravdivější zkušenosti z vizuálních a sluchových zdrojů. Ideální dárek pro děti: airlab sada toustovače na hraní airlab je krásně zabalená, Vánocům, nejen poučná, ale také bezpečná a s dlouhou životností. S kompletním kuchyňským příslušenstvím si mohou děti volně připravit vlastní snídani. Proto se skvěle hodí pro dívky a chlapce jako dárek k narozeninám, Velikonocům atd. Bezpečnost a kvalita: sada toustovače je vyrobena z ekologického přírodního dřeva a je nalakována bezpečnou a nejedovatou barvou na vodní bázi.

Sada topinkovačů pro děti: airlab toustovač sada dřevo obsahuje 1 toustovač, 1 jahodovou omáčku, 3 plátky másla, 2 krajíce chleba, 1 sázené vejce, 1 dřevěný nůž a 1 krájecí prkénko. Děti mohou díky zacházení s různými kuchyňskými spotřebiči a potravinami zažít rozmanité herní zážitky. Dřevěné díly jsou odolné proti pádu a jsou velmi robustní a mají dlouhou životnost.
ZnačkaAirlab #ad
VýrobceAirlab #ad
Výška3.94
Délka6.69
Hmotnost1.12
Šířka5.91
Číslo díluJY-MBJ
ModelkaJY-MBJ
Zárukane

7. Battat Education

#ad

šálky na kávu, cukr, Battat Education Dětský kávovar ze dřeva pro dětskou kuchyňku a kuchyňku na hraní – polštářky, nádobí na hraní, mléko, sušenky – hračka kuchyňské příslušenství, dřevěné hračky od

#ad
Battat Education #ad - Sada barista: kávovar na hraní s realistickými zvuky a příslušenstvím ze dřeva. Skvělý nápad na dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a dalším. 22 dílů: proměňte svůj dětský pokoj s realistickým příslušenstvím v imaginární kavárnu – k dispozici je cukřenka, peníze, polštářky, šálky, sušenky, menu a karton na mléko. Včetně baterií: jsou zapotřebí 3 x AG13 baterie a jsou součástí dodávky. Tato dětská hračka se doporučuje pro děti od 2 let. Včetně příručky pro chutné recepty na nápoje a pedagogicky cenné herní nápady.
ZnačkaBattat Education #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška7
Délka5.6
Šířka5
Číslo díluBE3720Z
ModelkaBE3720Z
ZárukaZákonná záruka

8. HABA

#ad

1 pánví a 1 sázeným vejcem, 31 x 22,1 x 8,3, prostorově úsporná alternativa k dětské kuchyni, se 2 plotýnkami, HABA 305132 – Sada varných plotýnek Culina, knoflíky na sporák vydávají klikání od 3 let

#ad
HABA #ad - Desky na sporák a sázená vejce zvou ke společnému vaření s nejlepším přítelem nebo přítelkyní. Knoflíky na varné desky jsou otočné a vydávají vtipný zvuk cvakání. Sada varných plotýnek culina od hABA je praktická, prostorově úsporná alternativa k hrací kuchyni. Děti zde mohou smažit sázené vejce na pánvi. Ideální pro kreativní hraní rolí.
ZnačkaHABA #ad
VýrobceHABA #ad
Výška3.27
Délka12.2
Hmotnost1.87
Šířka8.7
Číslo dílu305132
Modelka305132
Záruka2 roky zákonná záruka

9. Battat

#ad

Play Circle Kinderküche Zubehör Geschirr Set und Teekanne – Kinder Kochgeschirr für Spielküche – Spielzeug Küchenzubehör Spielgeschirr ab 3 Jahre 34 Teile

#ad
Battat #ad - Lernspielzeug: das spielen mit diesem Geschirrzubehör regt die Fantasie an und fördert die Kreativität. Dieses set enthält eine teekanne mit abnehmbarem Deckel, Gabeln, Teller, Zuckerdose mit Deckel, Löffel, Tassen, Suppenteller, Milchkännchen, Messer und Tablett.

Ein tolles geschenk set für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr. Kinder geschirrset zum spielen: Esse mit dem 34-teiligen Spielzeug Set, das buntes und realistisches Kindergeschirr bietet. Diese küchenutensilien sind langlebig und feine ideale Ergänzung für jede Spielzeug Küche und Kaufladen. Das kinderspielzeug wird für kinder ab 3 Jahren empfohlen.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBrandford LTD #ad
Výška12
Délka10
Hmotnost1.96
Šířka4
Číslo díluBT7250Z
ModelkaBT7250Z
Zárukaunzutreffend

10. KidKraft

#ad

KidKraft Dětská kuchyňka Farm to Table ze dřeva s příslušenstvím a světelnými a zvukovými efekty, hračka pro děti od 3 let, hrací kuchyňka s nádobím a potravinami, 53411

#ad
KidKraft #ad - Dřez ve venkovském stylu se světelnými efekty a zvukem tekoucí vody. Kamna na dřevo s varnými deskami a autentickými světelnými a zvukovými efekty. 5 herních aktivit – vaření, malé sekání, mytí, úklid a tvarování.17dílná sada příslušenství a potravin na hraní. Hrací bylinková zahrádka se 3 mrkvemi a 3 červenými cibulkami, které lze nasekat na malé.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška42.99
Délka44.06
Hmotnost49.6
Šířka13.82
Číslo dílu53411
Modelka53411
ZárukaZáruka výrobce omezená na 90 dní