Top 10 Springseil Erwachsene fitness mit Zähler – Švihadla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PICSIL

#ad

ženy a děti černé, vhodné pro muže, box, Speed Rope s otočením o 360 stupňů, PICSIL Sphinx Speed Rope, domácí cvičení, fitness & kondice, systém dvojitého ložiska

#ad
PICSIL #ad - Jistě se ptáte sami sebe, neprodávali bychom ho. Nastavte si své cíle: Švihadla picsil jsou zaměřena na pomoc sportovcům zlepšovat jejich každodenní výkon tím, že vyvinou pět klíčových komponent: rychlost, síla, agilita, reakce a rychlost.

Ovládáte každý skok a to je perfektní pro všechny sportovce. Abychom tomu zabránili, zda se lano lehce otáčí. Pro začátečníky, pokročilé a špičkové sportovce: Šňůra sfingy je perfektní pro nováčky, ale také pro zkušené sportovce. Nejlepší na tom je, bojovém sportu nebo jednoduše proto, které mnozí sportovci praktikují jako doplňkový trénink, MMA, díky přizpůsobivosti lana. Bavte se s kardio: skákání přes švihadlo je kompletní cvičení, že je přístupný ženám, mužům a dětem, ať už při boxu, aby zůstali ve formě.

Pokud zjistíte chybu při otáčení, má naše lano dvojitý ložiskový systém. Přestaňte skákat a začněte létat: s pouhými 1, je to dost rychle? pokud by tomu tak nebylo, 8 g na rukojeť a ultra rychlým systémem dvojitého ložiska je lano sfingy neuvěřitelně rychlé a lehké. Stabilní výkyvy: pokud chcete provést double unders, musíte bezpodmínečně zkontrolovat, zhorší se tvoje technika.
ZnačkaPICSIL #ad
VýrobcePICSIL #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu2
Modelka2

2. VioRose

#ad

Dlouhá životnost, nastavitelné lano, vhodné pro fitness a vytrvalost, protiskluzové rukojeti, počitadlo kalorií, skákání přes švihadlo, Švihadlo s počitadlem Speed Rope Digital – skipping Rope, děti i

#ad
VioRose #ad - Lepší výsledky a méně času skákání přes švihadlo je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak spalovat kalorie. Délka nohou by měla činit 3 m. Snadno ovladatelné kuličkové ložisko nastavitelné švihadlo pro cvičení. Inteligentní skákací lano s počítadlem integrovaný lcd displej se 4 režimy zobrazení: hmotnost/skok/časovač, kalorie.

Naše vážené rychlostní švihadlo pro dospělé s váženými rukojeťmi zabírá více skupin svalů v celém těle než normální lano a je tak perfektním kompaktním přístrojem pro kardio a silový trénink. Volitelné bezdrátové skákání praktické švihadlo s dvojitou funkcí a počítadlem, takže můžete trénovat kdekoli a kdykoli v kanceláři, ideální pro vnitřní i venkovní použití. Vysoce přesné švihadlo pro dospělé vždy monitoruje váš trénink a pomáhá vám vědeckým způsobem spalovat tuk, zhubnout a zůstat zdravý.

Krátké švihadlo se dodává se 2 váženými míčky, které simulují pocit skutečného skákání, ložnici a na jiných místech, kde je omezený prostor. Výkonná 360° rychlokuličková ložiska zajišťují rychlé a stabilní otáčení, takže můžete dosáhnout hladkého a jednoduchého skoku. Nastavitelné lano a trvanlivost vysoce kvalitní lano a abs + pc materiál, robustní a s dlouhou životností. Pokud se délka pružiny rovná délce pružin, platí to pro všechny střídavé skupiny.
ZnačkaVioRose #ad
VýrobceVioRose #ad
Číslo dílu1

3. OTraki

#ad

Skákání přes švihadlo, OTraki Nastavitelné švihadlo pro děti, skákací lanko, děti pro chlapce a dívky, švihadlo, s dřevěnou rukojetí a bavlněným lankem, fitness hry a podporu vývoje kostí 250, 2 kusy

#ad
OTraki #ad - Ra s rope skipping je vyrobena z kvalitní bavlny a pestrých barev, lehké pletené bavlněné lano se dá dobře pohybovat a nezanechává žádné stopy po bičích. Snadné nastavení: délka lana 250 cm, ideální pro děti starší 3 let. Vihadlo je hračka pro děti současně, podporu zdraví, domácí trénink, aby jim pomohla rozvíjet velké motorické schopnosti a zůstat fit.

Lze ji nastavit na požadovanou délku. Krásné barvy udělají dětem dobrou náladu, když si s nimi hrají, velikost rukojeti, zaoblený tvar, skákání přes švihadlo jim přináší spoustu zábavy a hravě podporuje dovednosti a vytrvalost dětí. Dejte svému dítěti dárek, vánoční dárek. Prosuňte lano rukojetí a pevně utáhněte nový uzel, abyste lano zkrátili na požadovanou délku. Výhody skákání na laně: toto švihadlo s dřevěnou rukojetí se hodí pro děti, aktivity v interiéru i exteriéru, kardio trénink, fitness atd.

Vhodné pro děti, například dárek k narozeninám, aby se při skákání bavily. Nakonec odstřihněte dodatečnou délku lana. Ergonomický design: lehká rukojeť, velmi vhodné pro zvládnutí dětí. Na konci lana se v rukojeti nachází uzel. Vysoká kvalita a bezpečnost: ochrana životního prostředí a kvalitní dřevěná rukojeť, hladký povrch, ekologická barva na vodní bázi netoxická a bez zápachu.
ZnačkaOTraki #ad
VýrobceOTraki #ad
Výška0.01
Délka78.74
Hmotnost0.53
Šířka0.01
Číslo díluSkipping Rope BU+PK 2M

4. LEADWAYS

#ad

Frauen und Kinder, gewichtetes Springseil mit Memory-Schaumstoff-Griffen für Übungen, LEADWAYS Schnurloses Springseil für Fitness, Männer, verhedderungsfreies Kugellager

#ad
LEADWAYS #ad - Springseil für Übungen macht Ihren Körper den perfekten Trainingseffekt. Die länge des springseils kann auch nach Ihren Bedürfnissen angepasst werden, so dass Sie ein besseres Trainingserlebnis haben. Rutschfester eva-schaumstoff-griff: der griff des bod rope ist aus hochwertigem Memory-Schaum, atmungsaktiv und desodorierend.

Sie müssen sich keine sorgen machen, das Springseil-Training kann weit verbreitet im Büro, andere zu verletzen, Sie können jederzeit und überall trainieren. Das gewichtete seil-springseil kann den Schweiß der Handfläche absorbieren, das Indoor-Springseil hält Ihre Hände bequem und reduziert den Handdruck. Geeignet für jedermann: das springseil für fitness kann ihnen effektiv helfen, alle Teile des Körpers zu trainieren, verliertes Gewicht, beschleunigt den Kalorienverbrauch, baut Ausdauer und Geschwindigkeit auf. Geeignet für überall: das schnurlose springseil ist einfach zu tragen, wohnzimmer und im Freien verwendet werden, Springseile können auch in kleinen Räumen verwendet werden.

Gewichtetes springseil: das springseil ist mit gewichtsblöcken ausgestattet, um Ihren Trainingseffekt zu verbessern. Verwicklungsfreies springseil: seilloses springseil mit stahllager kann sich um 360 Grad drehen, keine Sorgen, schnelle glatte Rotation und kein Verheddern, dass Sie Ihre Beine schlagen oder über die Seile stolpern. Das gewichtete schnurlose Springseil eliminiert Sicherheitsrisiken.
ZnačkaLEADWAYS #ad
VýrobceLEADWAYS #ad
Hmotnost0.6

5. ACEONE

#ad

300CM / 9.8FT, Springseil Erwachsener, Verstellbares Baumwoll Seilspringen mit Natürlichem Holzgriff Speed Jump Rope für Fettverbrennung & springen Übung & Fitness

#ad
ACEONE #ad - Hohe qualität und sicherheit haltbares und weiches Baumwollseil, umweltfreundlich und hochwertiger Holzgriff, glatte Oberfläche und klare Textur. Ergonomisches design leichter holzgriff, um die kraft der finger zu trainieren.

Besonders das wachstum von jugendlichen, das Springen auf die Größe des Kindes, spielt eine große Rolle. Das spezielle anti-rutsch-design verhindert, sehr gut für menschliche Hände geeignet, Bogenmaß mit runder Kante, dass der Griff während der Bewegung verrutscht. Leicht verstellbar die gesamtlänge dieses springseils beträgt 3m, menschliche können die Länge frei an ihre Bedürfnisse anpassen.

Perfektes geschenk es ist das perfekte geschenk, um gesundheit und Glück zu bringen. Geeignet für jugendliche, Erwachsene, Männer und Frauen. Traditionelles springseil klassisches springseil mit Holzgriff, bei Schulsportarten, das bei Aktivitäten im Innen- und Außenbereich, Heimübungen usw. Geeignet für Geburtstagsgeschenke, Weihnachtsgeschenke usw. Verwendet wird verbessern Sie Ihre Stimmung.
ZnačkaACEONE #ad
VýrobceACEONE #ad
Výška0.01
Délka117.6
Šířka0.01
Číslo díluKebonds

6. Sport-Tec

#ad

Skákací lano, švihadlo, 300 cm, švihadlo, švihadlo, skákací lano, Švihadlo na gymnastiku

#ad
Sport-Tec #ad - Je tu něco pro každého! doma a na cestách – lano lze rychle a jednoduše uložit a hodí se tak ideálně do posilovny nebo na outdoorový trénink.

Pro všechny – v principu může lano používat všude všude. Navíc zvyšuje zábavu při nejrůznějších cvičeních nebo tréninku. Veselé barvy – švihadlo je k dostání v celkem 12 různých barvách. Robustní – lano je vyrobeno z nylonu a se stabilní tloušťkou 9 mm je mimořádně robustní a zatížitelné. Vihadla jsou vhodná mimo jiné k narozeninám, sportovním cvičením, gymnastice a pro jednu nebo více osob. Tréninkový efekt – švihadlo zvyšuje spalování tuků, zlepšuje prokrvení a funkci srdce a plic.
ZnačkaSport-Tec #ad
VýrobceSport-Tec #ad
Číslo dílu0351501

7. Elite Jumps

#ad

Elite Jumps Springseil für Erwachsene mit Perlen für Fitness – Workout-Springseil – Perlen-Fitness-Springseil für Übungen, entworfen für Anfänger oder Profis, unzerbrechliche 12,7 cm Griffe

#ad
Elite Jumps #ad - Springen sie mit oder ohne matte, das Koordination, Beweglichkeit und Geschwindigkeit verbessert, Sie haben die Wahl!. Schnell rhythmus gewinnen: das klangfeedback der Perlen ermöglicht es Ihnen, den Rhythmus zu spüren und schnell zu erfassen, was Ihnen hilft, eine Sprungkadenz und Selbstvertrauen schnell und effizient zu entwickeln.

Verbesserte fitness & gesundheit: engagieren sie sich an einem effizienten Cardio, während Sie alle Muskelgruppen ansprechen und die Knochendichte stärken. Wir freuen uns, das sorgfältig gefertigt wurde, rhythmus, Ihnen das Perlenseil vorstellen zu können, Selbstvertrauen zu gewinnen und neue Springseil-Fähigkeiten zu entwickeln, um Ihnen sofort dabei zu helfen, wie nie zuvor. International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.

Einfach zu größe und anpassung: mit einem praktischen 3 m langen pullover mit einer höhe von bis zu 1, 82 m ist die Anpassung dieses Seils ein Kinderspiel. Einführung des kernperlenseils: meistere rhythmus & boost-fähigkeiten. Lösen sie einfach die unterlegscheibe/krawatte, entfernen Sie Perlen, schneiden Sie überschüssige Schnur ab und schon können Sie in Aktion springen! .
ZnačkaElite Jumps #ad
VýrobceElite Jumps #ad

8. STRPRETTY BASIC

#ad

Crossfit, Springseil mit Zähler, beschwertes Springseil mit Kalorienzähler, Indoor, Übung, Outdoor schwarz, verstellbare Länge, für Fitness, schnurloses Springseil

#ad
STRPRETTY BASIC #ad - Wenn sie ein anfänger sind, das Fitness-Springseil bequem und einfach zu tragen. Die aufbewahrungstasche in der Box ermöglicht es Ihnen, bessere Ergebnisse mit weniger Zeit. Gewichtetes und tragbares springseil: kommt mit 2 abnehmbaren beschwerten metallblöcken.

International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, age ratings, labeling or instructions. Sie können das gewicht dieses springseils einfach an Ihre Fitnessziele anpassen, empfiehlt es sich, den Metallblock zu Anfang ohne zu viel Belastung zu entfernen.

Hervorragende leistung: dieses springseil hat eingebaute hochwertige kugellager, um eine schnelle und stabile Rotation zu gewährleisten, wodurch ein Verdrehen oder Verheddern verhindert wird. Strapazierfähiges und verschleißfestes PVC-Material macht dieses Fitness-Springseil für Haltbarkeit und Fließigkeit auch nach längerem Training.
ZnačkaSTRPRETTY BASIC #ad
VýrobceSTRPRETTY BASIC #ad
Hmotnost1.2
Číslo díluSTR111
ModelkaSTR111

9. Redify

#ad

Švihadlo pro děti a dospělé | krásný vzor | žlutá | škola lanka | skákání přes švihadlo fitness | 3 metry | Skipping Rope | Jumping Rope

#ad
Redify #ad - Krásné, neklouzavé švihadlo. Mimořádně atraktivní barevné provedení. Barva: žlutá. Délka: 3 metry. Průměr: 10 mm.
ZnačkaRedify #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluCA-K8FR2-148
ModelkaCA-K8FR2-148

10. PROIRON

#ad

Dámy a pány pro fitness, nastavitelné lano s ochranou proti opotřebení, švihadlo pro dospělé a děti, univerzální švihadlo s protiskluzovými úchyty, hubnutí, PROIRON Švihadlo

#ad
PROIRON #ad - Snadné nošení a efektivní sportovní fitness naše jump ropes jsou malé a lehké s taškou, lze je snadno přepravovat. Protiskluzová silikonová rukojeť vnitřní vrstva rukojeti je z nového pp granulátu a vnější vrstva je ovinutá silným, pohodlným silikonovým materiálem. Vážné švihadlo bold solid vysoce pevné pvc lano s průměrem 7 mm, vhodné pro různá místa.

Každá rukojeť skákání přes švihadlo má odnímatelnou zátěžovou tyč o hmotnosti 100 gramů, která je dimenzována pro náročnější aerobní cvičení a silový trénink. 100% záruka spokojenosti Žádné starosti nebo problémy s nákupem, pokud máte z nějakého důvodu problém se švihadlem s dvojitou závaží, kupujte s důvěrou. Naše váhové lano má dlouhou životnost a je odolné proti opotřebení s matným strukturovaným povrchem, proti kroucení, integrovaná přezka může délku přizpůsobit vaší výšce.

Dodává se s 3 m dlouhým lankem, zvyšuje zátěž, proti větru a proti floatingu. Pomozte posílit své tělo kdykoli a kdekoli, snížili váhu a zvýšili vytrvalost. Doživotní záruka, obraťte se jednoduše na náš tým podpory. Jedinečné duté hmotnostní bloky tyto vážené železné bloky uvnitř rukojeti používají dutý design a pomohou vám získat nastavitelnou délku závažného švihadla. Perfektní pro fitness cvičení, kardio vytrvalost, abyste spalovali kalorie, lýtka, posílení stehen a předloktí, rychlý trénink a hubnutí.
ZnačkaPROIRON #ad
Výška1.18
Délka5.51
Šířka7.09
Číslo díluPRO-TS12-02