Top 10 The lazy panda card company – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. the lazy panda card company

#ad

49 ekologických pohlednic se zvířaty bez textu z recyklovaného papíru se zelenými recyklovanými obálkami pro všechny příležitosti

#ad
the lazy panda card company #ad - 49 jednoduchých a roztomilých pohlednic s 49 vhodnými zelenými obálkami, 7 různých designů na kvalitním papíru o hmotnosti 300 g velikost A6 pokud je složený. Se zvířecím potiskem mají karty velmi přirozený, zemitý nádech. Skvělý poměr cena-výkon. Zcela bez textu a vhodné pro všechny příležitosti. Pouze 31 cent na jednu kartu. Jak karty, tak obálky jsou z plně recyklovaného papíru, a proto jsou velmi šetrné k životnímu prostředí.
Značkathe lazy panda card company #ad
Výrobcethe lazy panda card company #ad
Číslo díluBA49
ModelkaBA49

2. the lazy panda card company

#ad

36 ekologických vánočních pohlednic "Doodle" z recyklovaného papíru 36 kusů

#ad
the lazy panda card company #ad - Velikost a6 ve složeném stavu: 14, 8 cm x 10, 5 cm. Jak pohlednice, tak obálky jsou vyrobeny z recyklovaného papíru, což z nich dělá lepší alternativu k zasílání vašim přátelům a rodině než mnoho jiných karet.

Made in Germany. 36 hnědých obálek z recyklovaného sulfátového papíru, díky kterým budou vaše vánoční přání vypadat trochu jinak a budete se cítit jinak než standardní dopis. Stylové a moderní, recyklované sady vánočních pohlednic, které letos zprostředkují poselství s ekologickými pohlednicemi. 36 karet, šest designů a 6 kopií každého designu.
Značkathe lazy panda card company #ad
Výrobcethe lazy panda card company #ad
Číslo díluLPDoodleDE
ModelkaLPDoodleDE

3. the lazy panda card company

#ad

12 barevných prázdných pohlednic / blahopřání se zvířecími motivy k narozeninám nebo všeobecné příležitosti

#ad
the lazy panda card company #ad - Rozměry skládacích karet jsou 14, 8 cm × 10, 5 cm DIN-A6. Sada se skládá z 12 pohlednic bez textu s 12 různými, geometrickými, barevnými zvířecími motivy a 12 k tomu vhodných obálek z recyklovaného kraftového papíru.

Pohlednice jsou vytištěny v německu na kvalitním papíru 350 g/m2. Vyrobeno v německu – vyvinuto a vyrobeno zde v Německu od německých podniků. Elegantní a s dlouhou životností. Znamenitý poměr ceny a výkonu. Pohlednice se hodí k různým příležitostem a lze je skvěle darovat k narozeninám, jako všeobecné blahopřání nebo jako pozvánka.
Značkathe lazy panda card company #ad
Výška0.01
Délka5.83
Šířka4.13
Číslo dílu12cagc

4. the lazy panda card company

#ad

48 kusů Wiederverwertbare A skládací pohlednice s nápisem "Thank You" v angličtině I S natištěným zvířecí motiv, včetně zeleným obálka

#ad
the lazy panda card company #ad - Vysoce kvalitní. Jednoduchý a přesto elegantní pohlednice s nápisem "Thank you" v angličtině. 48 kus pohlednice s nápisem "thank you" v angličtině a s vždy 1 obálka. -. S 8 různých zvířecí motivy. 300 g/m2 karton. Skládací pohlednice, a6 velikost pokud společně složené. Oba díly jsou z Wiederverwertbaren materiálů. Pohlednice a obálky jsou vždy s zvířecí motiv.
Značkathe lazy panda card company #ad
Výrobcethe lazy panda card company #ad
Číslo díluTYUK48A
ModelkaTYUK48A

5. the lazy panda card company

#ad

Umweltfreundliche Weihnachtskarten mit niedlichen Tiermotiven., 48 recycelte

#ad
the lazy panda card company #ad - 48 karten, sechs Designs und 8 Kopien jedes Designs. 24 grüne und 24 rote umschläge, mit denen Ihre Weihnachtskarten etwas anders aussehen und sich etwas anders anfühlen als ein Standardbrief. Sowohl die karten als auch die umschläge sind aus Recyclingpapier hergestellt, was sie zu einer besseren Alternative für den Versand an Ihre Freunde und Familie macht als viele andere Karten. Größe a6 im gefalteten zustand: 14, 8 cm x 10, 5 cm. Süßes und verspieltes set mit recycelten Weihnachtskarten, die dieses Jahr mit umweltfreundlichen Karten eine Botschaft senden.
Značkathe lazy panda card company #ad
Výrobcethe lazy panda card company #ad
Výška0.01
Délka9.45
Šířka5.83
Číslo dílu48ccca
Modelka48ccca

6. the lazy panda card company

#ad

12 x Simple Premium Bee Notizkarten aus recyceltem Papier

#ad
the lazy panda card company #ad - Außerdem verwenden wir keine Plastikverpackung oder Verpackung. Größe a6, 5 cm x 14, wenn gefaltet, 10, 8 cm. Hergestellt in der eu – dieses Produkt wird innerhalb der Europäischen Union entworfen und hergestellt.

12 einfache und elegante Notizkarten mit braunen Kraftumschlägen. Schlichtes minimalistisches design. Sowohl die karte als auch der Umschlag sind aus recyceltem Papier hergestellt. Dicker recycelter karton, der sich schön erdig anfühlt und einen tollen natürlichen Eindruck hinterlässt. Umweltfreundlich: sowohl die Karten als auch die Umschläge sind aus recyceltem Papier. 12 premium-notizkarten zu einem nicht-premium-preis.
Značkathe lazy panda card company #ad
Výrobcethe lazy panda card company #ad
Výška0.01
Délka5.83
Šířka4.13
Číslo dílu12beenc
Modelka12beenc

7. the lazy panda card company

#ad

15 x Baum des Lebens Notizkarten aus Recyclingpapier

#ad
the lazy panda card company #ad - Außerdem verwenden wir keine Plastikverpackung oder Verpackung. Sowohl die karte als auch der Umschlag sind aus recyceltem Papier hergestellt.

Hergestellt in der eu – dieses Produkt wird innerhalb der Europäischen Union entworfen und hergestellt. Größe a6, 5 cm x 14, wenn gefaltet, 10, 8 cm.15 einfache und elegante Notizkarten mit braunen Kraftumschlägen. Dicker recycelter karton, der sich schön erdig anfühlt und einen tollen natürlichen Eindruck hinterlässt. Schlichtes minimalistisches design. 15 premium-notizkarten zu einem nicht-premium-preis. Umweltfreundlich: sowohl die Karten als auch die Umschläge sind aus recyceltem Papier.
Značkathe lazy panda card company #ad
Výrobcethe lazy panda card company #ad
Výška0.01
Délka5.83
Šířka4.13
Číslo dílu12ToL

8. the lazy panda card company

#ad

Modrými a červenými recyklovanými obálkami., prázdných listů příšery z recyklované karty se zelenými, 48 ekologických

#ad
the lazy panda card company #ad - 48 sklopných prázdných blahopřání se 48 vhodnými obálkami. Skládací karty, formát a6 složené. Dobrá hodnota na kartu a lepší životní prostředí pro naše malé příšery v budoucnosti. Jak kartička, tak obálka jsou recyklovány a mají velmi přirozený a "zklidněný" pocit. 2 z každého monstru. Jednoduché a veselé prázdné blahopřání monsTER. Nic na přední straně nebo na vnitřní straně. Papír 300 g/m².
Značkathe lazy panda card company #ad
Výrobcethe lazy panda card company #ad
Číslo díluBM48
ModelkaBM48

9. the lazy panda card company

#ad

The lazy panda card company 48 recyklovaných vánočních pohlednic s moderním designem

#ad
the lazy panda card company #ad - Stylové a moderní, recyklované sady vánočních pohlednic, které letos zprostředkují poselství s ekologickými pohlednicemi.

48 hnědých obálek z recyklovaného sulfátového papíru, které vaše vánoční pohlednice vypadají trochu jinak a budou se cítit jinak než standardní dopis. 48 karet – velikost a6 ve složeném stavu: 14, 8 cm × 10, 5 cm. Made in Germany. 48 karet, 6 designů a 8 kusů v každém designu. Jak pohlednice, tak obálky jsou vyrobeny z recyklovaného papíru, což z nich dělá lepší alternativu k zasílání vašim přátelům a rodině než mnoho jiných karet.
Značkathe lazy panda card company #ad
Číslo dílucck48de
Modelkacck48de

10. the lazy panda card company

#ad

UK Wildlife & Sea Life Designs UK Wildlife, UK Bauernhof, 12 Foto-Grußkarten mit Landschaften

#ad
the lazy panda card company #ad - Gutes preis-leistungs-Verhältnis pro Karte. 12 fotos der schönen britischen Tierwelt innerhalb des Vereinigten Königreichs. Die umschläge sind grün, der verantwortungsvoll bezogen wird, vollständig recyclebar und ebenfalls aus recyceltem Material hergestellt. Jede grußkarte hat ein anderes Foto auf der Vorderseite und sie falten sich in der Mitte. Die wildlife karten können in der Mitte gefaltet werden und sind gefaltet A6 groß. Gedruckt auf schwerem 350 g/m²-papier, ist die karte vollständig recycelbar.
Značkathe lazy panda card company #ad
Číslo dílu12UKSL