Top 10 Tiguan Allspace Kofferraummatte – Rohožky do kufru auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tuning-art

#ad

Tuning-art 2606 rohož do zavazadlového prostoru pro VW Passat B8 3G Variant 2014-2dílná s ochranou nakládací hrany

#ad
tuning-art #ad - Kompatibilní s volkswagen / vw passat typ b8 3g variant / Kombi také Comfortline, Highline, Trendline od roku výroby 12/2014-. Ochrana nárazníku s jemnou gumovou vrstvou, ochrana pro nakládací plochy a oblečení. Rozsah dodávky: rohož do zavazadlového prostoru s ochranou nakládací plochy a nárazníku. Lemování kolem dokola, ručně zapracované prošívané švy tón v tónu. Vyrobeno ze zesíleného polyamidu veluru s hmotností vláken 650 g/m².
Značkatuning-art #ad
Výrobcetuning-art #ad
Číslo dílu2606

2. Walser

#ad

100% přesná protiskluzová rohož do auta, Passat Alltrack B8 Variant 2015-Dnes, ochranná rohož do, WALSER Vana do zavazadlového prostoru XTR kompatibilní s VW Passat B8 Variant 2014-Dnes

#ad
Walser #ad - 2, jako jsou oblázky, vodu, 4 cm zachycuje vodotěsná gumová rohož tekutiny a nečistoty všeho druhu, sníh atd. Gumová rohož se snadnou údržbou – ochrannou rohož do zavazadlového prostoru auta lze zcela jednoduše rozložit v zavazadlovém prostoru. Tvarově přesná rohož – 100% přesně tvarovaná a obzvlášť robustní protiskluzová rohož walser xtr do zavazadlového prostoru v moderním 3d designu je kompatibilní s VW Passat B8 Variant 08/2014-Dnes, Passat Alltrack B8 Variant 05/2015-Heute.

Díky tomu nabízí podložka allweather v každé situaci nejlepší ochranu pro váš zavazadlový prostor – ať už při přepravě nákupů, při nošení psa, při přepravě nákupů, uložení špinavých bot nebo mokrého sportovního vybavení. Ochrannou podložku lze vyčistit také vysokotlakým čističem vzdálenost cca 15 cm – pro naše gumové rohože není žádný problém.

Tak zůstává gumová rohož do zavazadlového prostoru po dlouhou dobu spolehlivým a věrným společníkem ve vašem zavazadlovém prostoru. Spolehlivá ochranná rohož – ve srovnání s univerzální protiskluzovou podložkou je protiskluzová rohož walser vyrobena na míru pro váš zavazadlový prostor. Nejlepší možné od. Není vhodné pro varianty s odkládací přihrádkou vlevo kryt přídavná baterie nezávislé topení. Kromě toho je protiskluzová rohož také bez zápachu a obzvláště odolná proti oděru testováno ISO4649.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceWALSER #ad
Číslo dílu70840
Modelka70840

3. AZUGA

#ad

AZUGA Gumová vana do zavazadlového prostoru Premium protiskluzová vhodná pro VW Tiguan od 4/2016 vysoké dno/variabilní dno nahoře AZ12000385 rohož do zavazadlového prostoru

#ad
AZUGA #ad - Odolná rohož do zavazadlového prostoru chrání před nečistotami, sněhem a tekutinami. Materiál vany zavazadlového prostoru TPE, gumový plast je elastický a snadno se sroluje. Gumová vana do zavazadlového prostoru vhodná pro vw tiguan od 4/2016, vysoké dno! Nejedná se o univerzální prostor! Nejedná se o hybridy plug-in! naše praktická rohož do zavazadlového prostoru má cca 3 – 4 cm vysoký okraj. Protiskluzový povrch vany zavazadlového prostoru minimalizuje sklouznutí nákladu.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluAZ12000385

4. Walser

#ad

Protiskluzová rohož guma,, gumová rohož do zavazadlového prostoru, 100% přesně padnoucí protiskluzová rohož do auta, WALSER XTR Vana do zavazadlového prostoru kompatibilní s VW Touran 05/2015-Dnes

#ad
Walser #ad - Díky tomu nabízí podložka allweather v každé situaci nejlepší ochranu pro váš zavazadlový prostor – ať už při přepravě nákupů, při přepravě nákupů, při nošení psa, uložení špinavých bot nebo mokrého sportovního vybavení. Kromě toho je protiskluzová rohož také bez zápachu a obzvláště odolná proti oděru testováno ISO4649.

Gumová rohož se snadnou údržbou – ochrannou rohož do zavazadlového prostoru auta lze zcela jednoduše rozložit v zavazadlovém prostoru. Pokud by se rohož zašpinila, lze ji jednoduše setřít hadicí. Vysoce kvalitní rohož do zavazadlového prostoru – robustní gumové rohože do auta jsou vyrobeny z obzvlášť odolného a teplotně odolného materiálu tpe -50 °C až +50 °C. Vodotěsná podložka – díky extra vysokému okraji min. 2, vodu, 4 cm zachycuje vodotěsná gumová rohož tekutiny a nečistoty všeho druhu, jako jsou oblázky, sníh atd.

Ochrannou podložku lze vyčistit také vysokotlakým čističem vzdálenost cca 15 cm – pro naše gumové rohože není žádný problém. Nejlepší možné od. Tvarově přesná rohož – 100% přesně tvarovaná a obzvlášť robustní protiskluzová rohož WALSER XTR do zavazadlového prostoru v moderním 3D designu je kompatibilní s VW Touran 05/2015 - Dnes. Spolehlivá ochranná rohož – ve srovnání s univerzální protiskluzovou podložkou je protiskluzová rohož walser vyrobena na míru pro váš zavazadlový prostor.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceWALSER #ad
Číslo dílu70872
Modelka70872

5. Elmasline

#ad

ELMASLINE 3D gumová vana do zavazadlového prostoru pro Ford Focus 3 & 4 Kombi Turnaer 2010-2022 | Rohož do zavazadlového prostoru příslušenství

#ad
Elmasline #ad - Přesnost: individuální výroba na míru pro ford focus kombi turnaj od roku 2018 – zaručuje perfektní tvar pro váš zavazadlový prostor! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání kufr trvale před vodou, nečistotami, tekutinami, sněhem atd.

Kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašeho nákladu. Snadná údržba: jednoduché a rychlé čištění rohože vodou | vhodné pro: ford focus Kombi turnaj od roku výroby 2018, 2016, 2017, 2015, 2018, 2019. Bez zápachu: díky gumě bez škodlivých látek vyvinuté speciálně pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná. Přesně padnoucí tvar s ušlechtilým designem.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluKOF03116

6. Walser

#ad

Ochranná rohož do zavazadlového prostoru,, gumová rohož do auta, 100% přesná protiskluzová rohož do auta, WALSER XTR Vana do zavazadlového prostoru kompatibilní s Audi Q5 8RB 2008-2017, hybrid

#ad
Walser #ad - 2, vodu, 4 cm zachycuje vodotěsná gumová rohož tekutiny a nečistoty všeho druhu, jako jsou oblázky, sníh atd. Nejlepší možné od. Kromě toho je protiskluzová rohož také bez zápachu a obzvláště odolná proti oděru testováno ISO4649. Ochrannou podložku lze vyčistit také vysokotlakým čističem vzdálenost cca 15 cm – pro naše gumové rohože není žádný problém.

Gumová rohož se snadnou údržbou – ochrannou rohož do zavazadlového prostoru auta lze zcela jednoduše rozložit v zavazadlovém prostoru. Díky otěruvzdornému materiálu s protiskluzovým povrchem udržuje protiskluzová podložka i během jízdy přepravované zboží pevně a bezpečně na svém místě. Vysoce kvalitní rohož do zavazadlového prostoru – robustní gumové rohože do auta jsou vyrobeny z obzvlášť odolného a teplotně odolného materiálu tpe -50 °C až +50 °C. Tvarově přesná rohož – 100% přesně tvarovaná a obzvlášť robustní protiskluzová rohož walSER XTR do zavazadlového prostoru v moderním 3D designu je kompatibilní s Audi Q5 8RB 11/2008-12/2017, Hybrid.

Pokud by se rohož zašpinila, lze ji jednoduše setřít hadicí. Vodotěsná podložka – díky extra vysokému okraji min. Spolehlivá ochranná rohož – ve srovnání s univerzální protiskluzovou podložkou je protiskluzová rohož walser vyrobena na míru pro váš zavazadlový prostor. Díky tomu nabízí podložka allweather v každé situaci nejlepší ochranu pro váš zavazadlový prostor – ať už při přepravě nákupů, při nošení psa, při přepravě nákupů, uložení špinavých bot nebo mokrého sportovního vybavení. Tak zůstává gumová rohož do zavazadlového prostoru po dlouhou dobu spolehlivým a věrným společníkem ve vašem zavazadlovém prostoru.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceWALSER #ad
Číslo dílu71112

7. J&J AUTOMOTIVE

#ad

Vana do zavazadlového prostoru, 100% přesná, | Gumová vana do zavazadlového prostoru Ochranná rohož do zavazadlového prostoru kompatibilní s Astra J Sport Tourer 2009-2016, protiskluzová, vysoký

#ad
J&J AUTOMOTIVE #ad - Perfektní tvar: vyrobeno díky jedinečnému digitálnímu přesnému laserovému skeneru. Ochrana vŠeho poČasÍ: při každém počasí déšť, 100% bez zápachu. Odolné vůči vodě, olejům a nečistotám.

V průměru jsou rohože do auta tpe o 30 % lehčí než jejich gumové protějšky, které na rozdíl od PVC, plastových nebo gumových vložek umožňují snadný přístup k náhradnímu ručnímu kolu a myčce aut. Vyrobeno z moderního polymerního materiálu, flexibilní jako přírodní kaučuk, ale zcela bez zápachu, aby vydržel dlouholeté nošení a zachoval tvar a hrany beze změny. Vnitřní dno vozidla je plně vyrovnané a přesné.

Vyrobeno z vysoce kvalitního termoplastického elastomerového materiálu, sníh: 100% bezpečný, s dlouhou životností, silný, chrání před všemi druhy opotřebení. Chraňte zavazadlový prostor vašeho vozidla před různými nečistotami. Gumová vana do zavazadlového prostoru kompatibilní s Opel Astra J Sport Tourer 2009-2016.
ZnačkaJ&J AUTOMOTIVE #ad
VýrobceJ&J AUTOMOTIVE #ad
Číslo díluRLOP0111010601

8. IL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3

#ad

IlTappetoAuto by Fabbri 3-32B-837032, Maßgeschneiderte Gummi Kofferraummatten Kompatibel mit Volkswagen Tiguan, obere Kofferraumposition

#ad
IL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad - Kofferraummatten kompatibel mit volkswagen tiguan II ab 2016-, Tiguan II Restyling ab 2020-, Geeignet für Modelle mit Lastbodenverstellung, obere Kofferraumposition.

Praktisch in der einzigen position des kofferraums aufzutragen, rutschfester boden, klappgummi. Langlebige qualität, beständig gegen verschleiß, hohe und niedrige temperaturen. Ungefähres gewicht von 4 kg. Erhöhte kanten zum sammeln von wasser, chemikalien, sand, witterungseinflüsse, schnee und schlamm. Innovativer look mit automatisch gedrucktem bild, um dem innenraum des autos neues leben zu verleihen. Maßgeschneiderte teppiche für den kofferraum aus echtem geruchlosem gummi, schwarze farbe.
ZnačkaIL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad
VýrobceIL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad
Výška0.79
Délka40.94
Hmotnost6.61
Šířka33.46
Číslo dílu32B-837032

9. Z4L

#ad

Sada vhodných gumových rohoží a vany do zavazadlového prostoru vhodná pro Kia Sportage od 2022 Sada + chránič pásu

#ad
Z4L #ad - Jsou vyrobeny z robustní flexibilní plastové gumy. Vezměte prosím na vědomí, že každá guma může vykazovat mírný specifický zápach. Sada vany do zavazadlového prostoru a gumových rohoží vhodná pro kia sportage od roku 2022 | DŮLEŽITÉ! Rohož již neobsahuje výkres vozidla! Přesně tvarované rohože z pryže pro konkrétní vozidlo. Jako na fotografii. Vyrobeno v eu z kvalitních materiálů. Robustní, protiskluzová, barva: černá.
ZnačkaZ4L #ad
VýrobceZ4L #ad
Číslo díluTX-RIG-M+D-231

10. AZUGA

#ad

AZUGA Gumová vana do zavazadlového prostoru Premium protiskluzová vhodná pro Mercedes CLA Shooting Brake 2015-8/2019 X117 AZ12000382

#ad
AZUGA #ad - Naše praktická rohož do zavazadlového prostoru má cca 3 – 4 cm vysoký okraj. Prémiová protiskluzová gumová vana do zavazadlového prostoru vhodná pro Mercedes CLA Shooting Brake 2015-8/2019 X117. Odolná rohož do zavazadlového prostoru chrání před nečistotami, sněhem a tekutinami. Materiál vany zavazadlového prostoru TPE, gumový plast je elastický a snadno se sroluje. Protiskluzový povrch vany zavazadlového prostoru minimalizuje sklouznutí nákladu.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluAZ12000382