Top 10 Wasseranzeiger Für Hydrokultur – Zahradní zalévací tyče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Seramis

#ad

Velký, na baterie, plast, 2 kusy, Seramis vlhkoznak pro všechny rostliny v květináčích

#ad
Seramis #ad - Ukazuje spolehlivě ten správný čas při zalévání rostliny. Dvojbalení. Také pro rostliny v zemi použitelný. Velký giessanze ochrana pro hrnec velikosti od 17 cm průměr. Snadné použití, funguje v zemi a rostlin granulát, nevhodné pro speciální substrát pro orchideje. Sparsames lití. Dné ueberwaesserung.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška10.31
Délka0.51
Hmotnost0.05
Šířka1.73
Číslo dílu1306094
Modelka1306094

2. Westland

#ad

Ukazatel spotřeby vody pro rostliny v substrátech na zalévání, 16 cm, kamenná šedá – hlásič zalévání rostlin, Westland Ukazatel zalévání malý

#ad
Westland #ad - Když koule zeminy vyschne díky absorpci vody rostliny, než se barva změní na "modrou". Měřič vlhkosti pro zelené nebo kvetoucí rostliny je inteligentním pomocníkem pro péči o rostliny. Kvetoucí a zelené rostliny tak získají optimální péči. č. 732097.

Rozsah dodávky a upozornění – westland indikátor zalévání pro rostliny v kamenné šedé, 16 cm. S rozsáhlým sortimentem inovativních, vysoce kvalitních produktů westland se podaří každý projekt, ať už se jedná o sytě zelený trávník, zdravé pokojové rostliny nebo kvetoucí rostliny na zahradě. Samovysvětlující a snadné použití – ukazatel zalévání rostlin zasuňte do kořenového balu až ke spodnímu okraji zobrazovacího pole. Optimální vlastnosti – ukazatel vody pro květináče jednoduše a pohodlně ukazuje čas zalévání, kdy rostlina potřebuje vodu.

Zalévání dle potřeby – pomocí speciálního papíru v malém ukazateli zalévání pro pokojové rostliny se spolehlivě změří vlhkost v rostlinné půdě. Po zalévání rostliny potřebuje indikátor zavlažování cca Podle velikosti květináče trvá 2–4 hodiny, signalizuje displej "modrý". U modré je uloženo dostatek vlhkosti. Pokud je kořenový míček vlhký, na ukazatel zalévání se již nedostane žádná voda a barva se změní na "červenou". U červené se musí nalít.
ZnačkaWestland #ad
VýrobceWestland #ad
Výška1.77
Délka7.87
Hmotnost0.02
Šířka2.36
Číslo dílu732097
Modelka732097

3. Seramis

#ad

Ukazatel potřeby vody pro rostliny v substrátech pro zalévání, antracit – hlásič zalévání rostlin, 16 cm, Indikátor zalévání Westland malý

#ad
Seramis #ad - Měřič vlhkosti pro zelené nebo kvetoucí rostliny je inteligentním pomocníkem pro péči o rostliny. U modré je uloženo dostatek vlhkosti. Rozsah dodávky a upozornění – westland indikátor zalévání rostlin v antracitové barvě, 16 cm.

č. U červené se musí nalít. Kvetoucí a zelené rostliny tak získají optimální péči. Zalévání dle potřeby – pomocí speciálního papíru v malém ukazateli zalévání pro pokojové rostliny se spolehlivě změří vlhkost v rostlinné půdě. Optimální vlastnosti – ukazatel vody pro květináče jednoduše a pohodlně ukazuje čas zalévání, kdy rostlina potřebuje vodu.

732110 S rozsáhlým sortimentem westland inovativních, vysoce kvalitních produktů se podaří každý projekt, ať už se jedná o sytě zelený trávník, zdravé pokojové rostliny nebo kvetoucí rostliny na zahradě. Samovysvětlující a snadné použití – ukazatel zalévání rostlin zasuňte do kořenového balu až ke spodnímu okraji zobrazovacího pole.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceWestland #ad
Výška1.97
Délka6.69
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo dílu732110
Modelka732110

4. LMOOON

#ad

Indikátor hladiny vody, rostliny v květináčích, truhlíky, plastový indikátor zalévání pro kulturní květináče, 4 kusy, Indikátor hladiny vody plast indikátor hladiny vody praktický pokojové rostliny

#ad
LMOOON #ad - Pokud naplníte dostatečné množství vody, plave bóji upozornění: Nalijte příliš mnoho vody! Bóje by neměla být více než nejvyšší značka hladiny vody. Viditelná hladina vody: z kvalitního plastu, zdravé a s dlouhou životností.

Indikátor zalévání rostlin pokud v květináči není voda, nachází se bóji měřiče hladiny vody dole. Indikátor hladiny vody množství vody můžete kdykoli poznat, abyste zabránili, že rostliny v důsledku sucha nebo nadměrné vody zemřou. Viditelná hladina vody, kdykoli pozorovat, bezpečné, flexibilní zavlažování.

Rozšířená verze indikátor hladiny vodycelková délka činí 22, 8 cm a lze ji použít do většiny běžných květináčů. Nedělejte si tedy starosti, že délka nestačí. Snadné použití jednoduše zasuňte měřič hladiny vody do země a snadno se ovládá. Lze jej kdykoliv nasadit a vyjmout, což je pohodlné ovládání.
ZnačkaLMOOON #ad
VýrobceLMOOON #ad

5. Westland

#ad

Westland Ukazatel zalévání malý, bílý – hlásič zalévání rostlin, 16 cm, ukazatel potřeby vody pro rostliny v substrátech na zalévání

#ad
Westland #ad - Rozsah dodávky a upozornění – westland indikátor zalévání pro rostliny v bílé barvě, 16 cm. Samovysvětlující a snadné použití – ukazatel zalévání rostlin zasuňte do kořenového balu až ke spodnímu okraji zobrazovacího pole.

S rozsáhlým sortimentem inovativních, vysoce kvalitních produktů westland se podaří každý projekt, ať už se jedná o sytě zelený trávník, zdravé pokojové rostliny nebo kvetoucí rostliny na zahradě. Měřič vlhkosti pro zelené nebo kvetoucí rostliny je inteligentním pomocníkem pro péči o rostliny. U modré je uloženo dostatek vlhkosti.

732073. Kvetoucí a zelené rostliny tak získají optimální péči. Optimální vlastnosti – ukazatel vody pro květináče jednoduše a pohodlně ukazuje čas zalévání, kdy rostlina potřebuje vodu. č. Zalévání dle potřeby – pomocí speciálního papíru v malém ukazateli zalévání pro pokojové rostliny se spolehlivě změří vlhkost v rostlinné půdě. U červené se musí nalít.
ZnačkaWestland #ad
VýrobceWestland #ad
Výška1.97
Délka6.69
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo dílu732073
Modelka732073

6. Yzswdox

#ad

4 kusy plastových indikátorů hladiny vody, truhlíky na květiny, ukazatel hladiny vody, pro kulturní květináče, pokojové, ukazatel hladiny vody, praktický ukazatel hladiny vody, pokojové rostliny

#ad
Yzswdox #ad - Indikátor hladiny vody pro rostliny vhodný pro všechny druhy květináčů a zahradní nářadí pro vnitřní a venkovní květináče. Viditelná hladina vody, flexibilní zavlažování. Velmi rozšířenéjednoduše zasuňte měřič hladiny vody do země.

Snadné použití ukazatel hladiny vody pro rostliny se snadnou obsluhou, pokud je použit v květináči, pomůže vám sledovat vlhkost v půdě a připomínat vám přidání vody. Indikátor hladiny vody v rostlinách množství vody můžete kdykoli znát, abyste zabránili tomu, aby rostliny odumřely kvůli suchu nebo nadměrné vlhkosti.

Tento indikátor hladiny vody může zobrazovat hladinu vody, aby vás upozornil na zalévání. Materiál indikátor hladiny vody je z kvalitního plastu, bezpečný, kdykoli pozorování, zdravý a s dlouhou životností. Jednoduché pozorovánípokud v květináči není voda, nachází se bójka měřiče hladiny vody dole.
ZnačkaYzswdox #ad
VýrobceYzswdox #ad
Výška0.79
Délka0.79
Hmotnost0.15
Šířka0.79
Číslo dílu1226-eletad-A07881

7. WENDOWERK

#ad

Wendowerk® Měřič vlhkosti půdy pro rostliny – zelená/černá – bez baterií – vylepšený měřič vlhkosti rostlin 2024 – prémiový podlahový tester

#ad
WENDOWERK #ad - Přesná vlhkost půdy – náš vylepšený měřič vlhkosti určuje přesnou vlhkost půdy a zajišťuje zdravý a silný růst vaší rostliny. Díky tomu si již nemusíte dělat starosti. Díky tomu je podlahový tester extrémně šetrný k životnímu prostředí a lze jej ihned použít! pro vnitřní i venkovní použití – díky univerzálním funkcím a extrémně dlouhé měrce se vlhkoměr hodí pro rostliny, trávníky, pokojové rostliny, vyvýšené záhony a mnoho dalšího.

Pro téměř všechny povrchy – díky extrémně robustní ušlechtilé oceli w43 je náš měřič vlhkosti vhodný pro téměř všechny povrchy.

Baterie nejsou nutné – pro náš měřič vlhkosti wendowerk nejsou nutné žádné baterie. Tak můžete zcela jednoduše všude určit přesnou vlhkost půdy! 1 rok vrácení peněz – my ve společnosti wendowerk jsme přesvědčeni o naší kvalitě, a proto vám chceme umožnit bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete 100% spokojeni, dostanete své peníze zpět – až 1 rok po nákupu.
ZnačkaWENDOWERK #ad
VýrobceWendo #ad

8. happy nature

#ad

Happy nature Ukazatel hladiny vody pro kulturní květináče V 19 cm

#ad
happy nature #ad - Pro výšku květináče cca 19 cm. Přesného zobrazení je dosaženo díky plastové kouli. Vyvinuto pro kulturní květináče Hydro System. Ukazatel hladiny vody pro rostliny / hydroponii. Velmi přesné zobrazení hladiny vody. Aby se vše hodilo dohromady, kupte si jednoduše naši sadu nabídek.
Značkahappy nature #ad
Výrobcehappy nature #ad
Výška7.48
Délka7.48
Šířka0.39

9. Zuroki

#ad

Pokojové rostliny, měřič vlhkosti půdy, měřič hladiny vody pro zahradnické práce,, ukazatel hladiny vody v rostlinách, ukazatel zalévání rostlin, Zuroki 4 kusy plastových indikátorů hladiny vody

#ad
Zuroki #ad - Mnohostranné použití: ukazatel hladiny vody se jednoduše vloží do země. Přesně sledujte množství vody, abyste rostliny optimálně pečovali.

Vysoce kvalitní materiál: ukazatel hladiny vody je vyroben z trvanlivého plastu pro bezpečné a spolehlivé použití. Dávejte pozor na hladinu vody, abyste zajistili optimální zavlažování. Snadné použití: ukazatel hladiny vody se snadno vloží do květináče. Irý ukazatel hladiny vody: pokud chybí voda, indikátor klesá. Displej monitoruje vlhkost půdy a připomíná zalévání. Hladina vody se zřetelně zobrazuje pro včasné zavlažování. Je ideální pro různé květináče, vnitřní i venkovní použití. Efektivní kontrola vlhkosti: zabraňte suchu nebo záplavě.
ZnačkaZuroki #ad
VýrobceZuroki #ad
Číslo díluS12-water level
ModelkaS12-water level

10. Westland

#ad

Ukazatel spotřeby vody pro rostliny v substrátech na zalévání, Westland Ukazatel zalévání velký, 26 cm, antracit – hlásič zalévání rostlin

#ad
Westland #ad - U červené se musí nalít. 732196. Samovysvětlující a snadné použití – ukazatel zalévání rostlin zasuňte do kořenového balu až ke spodnímu okraji zobrazovacího pole. Optimální vlastnosti – ukazatel vody pro květináče jednoduše a pohodlně ukazuje čas zalévání, kdy rostlina potřebuje vodu.

Měřič vlhkosti pro zelené nebo kvetoucí rostliny je inteligentním pomocníkem pro péči o rostliny. Rozsah dodávky a upozornění – westland indikátor zalévání pro rostliny v antracitové barvě, 26 cm. Zalévání dle potřeby – pomocí speciálního papíru ve velkém ukazateli zalévání pro pokojové rostliny se spolehlivě změří vlhkost v rostlinné půdě.

Kvetoucí a zelené rostliny tak získají optimální péči. č. S rozsáhlým sortimentem inovativních, ať už se jedná o sytě zelený trávník, vysoce kvalitních produktů westland se podaří každý projekt, zdravé pokojové rostliny nebo kvetoucí rostliny na zahradě. U modré je uloženo dostatek vlhkosti.
ZnačkaWestland #ad
VýrobceWestland #ad
Výška1.97
Délka10.63
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo dílu732196
Modelka732196