Top 8 Mörtelkübel 45l – Podložky pod barely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BigDean

#ad

BigDean 5 x nádoba na maltu 45 litrů kulatá mini jezírko stavební kbelík na maltu, modrý anděl, Ø 50 cm x 33 cm, dřezová vana cementová vana na maltu, Made in Germany

#ad
BigDean #ad - Vyrobeno v německu – efektivní pomocník byl vyroben v Německu a je ideální pro staveniště, renovační práce, zahradu, domácnost nebo průmysl. Protože se jedná o 100% recyklovaný materiál, může vana na začátku trochu cítit.

Díky integrovaným rukojetím lze vany na maltu také snadno přepravovat. Stohovatelná – kbelík na maltu lze skladně uložit. V tomto stavebním kbelíku můžete bez problémů skladovat nebo míchat maltu, beton, nečistoty a jiné stavební a suroviny. Mnohostranně použitelný – koš na maltu s cca objem 45 litrů patří k základnímu vybavení každého stavebního dělníka a kutilů. Proto kbelík před použitím vypláchněte. V kbelících se nachází měřicí stupnice, která v 10 krocích ukazuje litry.

Můžete jej však také přestavět jako nádobu na rostliny nebo mini jezírko. Detaily – obvod okraje: cca 50 cm // obvod dna: cca 39 cm // výška: cca 33 cm // materiál: recyklovaný PP plast // objem: cca 45 litrů // Hmotnost: cca 0, 9 kg // Barva: Černá. Z recyklovaného materiálu – nádoba na maltu byla vyrobena z recyklovaného pp plastu a oceněna modrým andělem.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Hmotnost1.98
Číslo dílu776775
Modelka1767618

2. Hossi's Wholesale

#ad

Cementová vana na maltu – vyrobeno v Evropě – modrý anděl, jídelní vana, box na maltu, Hossi's Wholesale 1x nádoba na maltu 45 litrů kulatý mini jezírko, stavební kbelík

#ad
Hossi's Wholesale #ad - V těchto stavebních kbelících můžete bez problémů skladovat nebo míchat maltu, beton, suť a jiné stavební a suroviny. S recyklovaný materiál – nádoba na maltu byla vyrobena z recyklovaného PP plastu a získala ocenění modrým andělem.

Díky integrovaným rukojetím lze vany na maltu také snadno přepravovat. V kbelících se nachází měřicí stupnice, která je rozdělena do jednotlivých kroků. Stohovatelný – kbelíky na maltu lze úsporně uložit. Naše kbelíky na maltu mají pečeť "testovaná bezpečnost". Můžete je však použít také jako nádobu na rostliny nebo mini jezírko.

Detaily – obvod okraje: cca 51, 5 cm – dno vnitřní: cca 37 cm – výška: cca 32 cm – materiál: recyklovaný PP plast – objem: cca 45 litrů – barva: černá. Mnohostranně použitelný – kbelíky na maltu s cca objem 45 litrů patří k základnímu vybavení každého stavebního dělníka a kutily.
ZnačkaHossi's Wholesale #ad
VýrobceHossi's Wholesale #ad
Číslo dílu1x45LiterMoertelkuebel

3. KOTARBAU

#ad

KOTARBAU® Nádoba na maltu kbelík na maltu stavební kbelík kulatý černý 45 l zednická vana

#ad
KOTARBAU #ad - Smíchejte pohodlně všechny druhy malty a sádrové malty v praktickém nástavbě. Pro míchání malty můžete dokonce použít elektrický mixér. Kbelík se snadno udržuje a po práci se snadno čistí od zbytků materiálu. Kotarbau je celoevropsky uznávaná značka a ručí za kvalitu, bezpečnost a především přesnost.

V hluboké 45litrové nádrži můžete připravit směsi hnojiv nebo rostlinný substrát. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme lídrem ve výrobě dílů pro ruční práce. Kotarbau již léta spolupracuje s mnoha velkými a malými podniky. Stavební vanu kotar můžete používat při renovacích a po dokončení prací používat doma a na zahradě. Kulaté, prostorné krabice na maltu černé. Vanu můžete použít také k zalévání svých rostlin, protože v ní můžete snadno přelévat vodu.

Hluboká miska – kbelík na stavbu, kterého se při renovaci nemůžete vzdát. Stavební kbelík má vysoké boční stěny a je z plastu, ve které můžete připravit maltu, takže se materiál nelepí na misku a snadno se udržuje v čistotě. Vana na maltu na maltu, lepicí látky a omítky. TechnickÉ Údaje - hmotnost: 1060 g, průměr nahoře: 500 mm, průměr na dně: 390 mm, objem: 45 l, materiál: plast, výška sedu: 290 mm, barva: Černá.
ZnačkaKOTARBAU #ad
VýrobceKOTARBAU #ad
Výška11.42
Délka19.69
Hmotnost2.34
Šířka15.35

4. BigDean

#ad

Jídelní vana cementová vana na maltu, BigDean 3 x box na maltu 45 litrů hranatý mini jezírkový stavební koš, modrý anděl, 70 x 39 x 22 cm, Made in Germany

#ad
BigDean #ad - Mnohostranně použitelný – box na maltu s cca objem 45 litrů patří k základnímu vybavení každého stavebního dělníka a kutily. Protože se jedná o 100% recyklovaný materiál, může mít vana mírné zabarvení.

V této stavební vaně můžete bez problémů skladovat nebo míchat maltu, beton, suť a jiné stavební a suroviny. Detaily – délka: cca 70 cm // šířka: cca 39 cm // výška: cca 22 cm // materiál: recyklovaný PP plast // Objem: cca 45 litrů // Barva: Černá. Můžete je však použít také jako nádobu na rostliny nebo mini jezírko. Z recyklovaného materiálu – box na malty byl vyroben z recyklovaného pP plastu a byl oceněn modrým andělem.

Vyrobeno v německu – efektivní pomocník byl vyroben v Německu a je ideální pro staveniště, renovace, zahradu, domácnost nebo průmysl. Stohovatelný – kbelíky na maltu lze úsporně uložit. Díky integrovaným rukojetím lze vany na maltu také snadno přepravovat.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu776706

5. BigDean

#ad

BigDean 5 x malta 45 litrů hranatý mini jezírko stavební koš – 70 x 39 x 22 cm – dřezová vana cementová vana na maltu – Made in Germany – modrý anděl

#ad
BigDean #ad - Můžete je však také přestavět jako nádobu na rostliny nebo mini jezírko. Díky integrovaným rukojetím lze vany na maltu také snadno přepravovat. Detaily – délka: cca 70 cm // Šířka: cca 39 cm // výška: cca 22 cm // materiál: recyklovaný PP plast // objem: cca 45 litrů // Barva: Černá.

Mnohostranně použitelný – box na maltu s cca objem 45 litrů patří k základnímu vybavení každého stavebního dělníka a kutilů. Z recyklovaného materiálu – box na maltu byl vyroben z recyklovaného PP plastu a oceněn modrým andělem. Protože se jedná o 100% recyklovaný materiál, může mít vana mírné zabarvení.

Stohovatelná – kbelík na maltu lze skladně uložit. V této stavební vaně můžete bez problémů skladovat nebo míchat maltu, beton, nečistoty a jiné stavební a suroviny. Vyrobeno v německu – efektivní pomocník byl vyroben v Německu a je ideální pro staveniště, renovační práce, zahradu, domácnost nebo průmysl.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu776713

6. BigDean

#ad

Modrý anděl, 70 x 39 x 22 cm, BigDean Krabička na maltu 45 litrů hranatá mini jezírko stavební kbelík, dřezová vana cementová vana na maltu, Made in Germany

#ad
BigDean #ad - V této stavební vaně můžete bez problémů skladovat nebo míchat maltu, beton, nečistoty a jiné stavební a suroviny. Z recyklovaného materiálu – box na maltu byl vyroben z recyklovaného PP plastu a oceněn modrým andělem.

Mnohostranně použitelný – box na maltu s cca objem 45 litrů patří k základnímu vybavení každého stavebního dělníka a kutilů. Stohovatelná – kbelík na maltu lze skladně uložit. Protože se jedná o 100% recyklovaný materiál, může mít vana mírné zabarvení. Můžete je však také přestavět jako nádobu na rostliny nebo mini jezírko.

Díky integrovaným rukojetím lze vany na maltu také snadno přepravovat. Vyrobeno v německu – efektivní pomocník byl vyroben v Německu a je ideální pro staveniště, zahradu, renovační práce, domácnost nebo průmysl. Detaily – délka: cca 70 cm // Šířka: cca 39 cm // výška: cca 22 cm // materiál: recyklovaný PP plast // objem: cca 45 litrů // Barva: Černá.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu776560

7. KOTARBAU

#ad

KOTARBAU® Nádoba na maltu kbelík na maltu stavební kbelík obdélníkový černý 45 vana na maltu

#ad
KOTARBAU #ad - Stavebnice je praktická nádoba s objemem 45 litrů, ve které můžete připravit maltu, lepidlo na dlaždice nebo sádru na omítku. Kotarbau je evropsky uznávaná značka a znamená kvalitu, bezpečnost a především přesnost. Stavebnice má vysoké boční stěny a je z plastu, takže materiál nelepí na misku a snadno se udržuje v čistotě.

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme lídrem ve výrobě řemeslných dílů. Technické údaje – hmotnost: 1166 g, výška: 190 mm, materiál: plast, objem: 45 l, rozměry dole: 610 x 305 mm, rozměry nahoře: 700 x 385 mm, barva: černá. Vanu můžete použít také k zalévání rostlin, protože v ní můžete vodu snadno přeplnit. Kotarbau spolupracuje již léta s mnoha velkými a malými podniky. Pohodlně smíchejte všechny druhy malty a sádrovou maltu v praktickém pozemním odlitku.

Miska tiefe – stavební kbelík, na který se nemůžete při renovování vzdát. Kbelík se snadno udržuje a po práci se dá snadno čistit od zbytků materiálu. Stavebničku kotarbau můžete použít při renovačních pracích a používat ji doma i na zahradě. V hluboké 45litrové pánvi můžete připravit směsi hnojiv nebo rostlinný substrát. K míchání malty můžete dokonce použít elektrický mixér.
ZnačkaKOTARBAU #ad
VýrobceKOTARBAU #ad
Výška7.48
Délka24.02
Hmotnost2.57
Šířka15.16

8. STELLA GREEN

#ad

Truhlíky na maltu 40–90 litrů – kbelík na maltu – plastová vana – na zahradu – staveniště – domácnost – velký – XXL – černý – květináč pro vysoký květináč 45 l × 10 ks kulatý., STELLA GREEN

#ad
STELLA GREEN #ad - Kbelíky jsou neomezeně vhodné pro venkovní použití a přitom samozřejmě odolné proti zimě. Navzdory své lehkosti je plast velmi odolný a snadno se čistí. Pro profesionální použití – xxl vana na maltu z odolného PE – nejlépe vhodná jako velká zednická nádoba, jídelní sud nebo vana na suť.

S profilovanou rukojetí: velké zahradní náčiní od stella green mají zaoblenou rukojeť, která usnadňuje držení nádoby při manipulaci s těžkými břemeny, a proto je bezpečná pro vaše ruce a pohodlné používání. Zesílený okraj a dno: plastové vany od stella green mají zesílené hrany a zesílené dno, stavebního odpadu, malty, krmiva pro zvířata, takže v nich lze přepravovat i těžká břemena. Xxl plastová nádoba s litrovou stupnicí: na stěnách nádoby se nachází litrová stupnice, tak i pro práškové výrobky.

Pokud se rozhodnete pro náš výrobek, podpoříte ochranu životního prostředí. Nádoba je vhodná jak pro tekuté, bedna na zahradní odpad, psí vanu. Lehké a robustní: naše nádoby jsou vyrobeny z lehkého plastu, takže při přepravě těžkých předmětů nemusíte nést žádnou další váhu. Lze ji použít jako vanu na maltu, kbelík na zdivo, nádoba na rostliny, takže můžete obsah snadno zkontrolovat. Materiál, z něhož jsou plastové bedny vyrobeny, je bez zápachu. Hodí se pro přepravu cementu, zahradní odpady atd.
ZnačkaSTELLA GREEN #ad
VýrobceML Sp. z o.o. #ad