Top 8 Villeroy & Boch Architectura Wc-sitz – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ramm

#ad

SoftClose, bílé, WC sedátko vhodné pro Villeroy & Boch Omnia Architectura

#ad
Ramm #ad - Díky protiskluzové spodní straně se závěsy nepohybují nad miskou a prkno je stabilně namontováno. Díky tomu máme možnost wc sedátko a misku důkladně vyčistit na těžko přístupných místech. Jejich použití zajišťuje, protože toaletní sedátko má antibakteriální vrstvu.

K čištění wc sedátka stačí jemné čisticí prostředky, že se WC sedátko nezmění barvu a slouží nám dlouho tak bíle jako hned po nákupu. Systém volného pádu nechává wc sedátko pomalu a tiše spadnout na misku. Aby zpomalení fungovalo, lze jej volně otevřít, je nutné WC sedátko upevnit na kolíky umístěné v bazénu. Release systÉm tlumiče nárazů mají dvě tlačítka pro rychlé vyjmutí wc sedátka z toaletního sedátka. Nová instalace trvá doslova několik sekund, musíte desku jednoduše nechat opět zaklapnout na kolíky.

Na rozdíl od toaletních sedátek z jiných materiálů např. Díky použití nastavitelných závěsů můžeme nastavit vzdálenost podle mísy. Použitý materiál zaručuje, že toaletní sedátko má dlouhou životnost, je těžké a odolné proti poškrábání. MontÁŽ jezero se dodává s montážní sadou, která obsahuje všechny prvky potřebné pro sestavení prkna. Pokud je wc sedátko uvolněné, což usnadňuje čištění. Polypropylenu víko a sedadlo se neohýbají ani nedeformují.
ZnačkaRamm #ad
VýrobceRad Pol #ad
Výška0.99
Délka17.32
Šířka14.53

2. Ramm

#ad

WC sedátko vhodné pro Villeroy & Boch Omnia Architectura, bílé, SoftClose

#ad
Ramm #ad - Použití dvou tlumičů umožňuje jemné spouštění sedadla a potahu. Díky použití nastavitelných závěsů můžeme nastavit vzdálenost podle mísy. Release systÉm tlumiče nárazů mají dvě tlačítka pro rychlé vyjmutí wc sedátka z toaletního sedátka. Tento komfort zajišťuje dva tlumiče nárazů umístěné v wc sedátku.

Díky použití duroplastu je možná nosnost sedadla až 160 kilogramů! Systém volného pádu nechává wc sedátko pomalu a tiše spadnout na misku. Polypropylenu víko a sedadlo se neohýbají ani nedeformují. Nová instalace trvá doslova sekundy, musíte jednoduše nechat desku opět zaklapnout na kolíky. MontÁŽ jezero se dodává s montážní sadou, která obsahuje všechny prvky potřebné pro sestavení prkna. Antibakteriální díky obsahu stříbrných částic si v koupelně užíváme hygienu, například tekuté mýdlo.

Materiál – duraplast. K čištění wc sedátka stačí jemné čisticí prostředky, že se WC sedátko nezmění barvu a slouží nám dlouho tak bíle jako hned po nákupu. Jejich použití zajišťuje, protože toaletní sedátko má antibakteriální vrstvu. Díky protiskluzové spodní straně se závěsy nepohybují nad miskou a prkno je stabilně namontováno. Pokud je wc sedátko uvolněné, lze jej volně otevřít, což usnadňuje čištění.
ZnačkaRamm #ad
VýrobceRad Pol #ad
Výška0.99
Délka16.73
Šířka14.37
ModelkaS101R228#O

3. Ramm

#ad

Ramm WC sedátko kompatibilní s Vy&Boch Omnia Architectura 45 cm x 38 cm, víko na WC s automatickým sklápěním Soft Close, WC sedátko z antibakteriálního duroplastu

#ad
Ramm #ad - Upevňujeme upevňovací prvky z horní strany mísy, takže nepotřebujeme žádný otvor. Antibakteriální díky obsahu stříbrných částic si v koupelně užíváme hygienu, protože toaletní sedátko má antibakteriální vrstvu. MontÁŽ jezero se dodává s montážní sadou, která obsahuje všechny prvky potřebné pro sestavení prkna.

Nová instalace trvá doslova sekundy, musíte jednoduše nechat desku opět zaklapnout na kolíky. Na rozdíl od toaletních sedátek z jiných materiálů např. Release systÉm tlumiče nárazů mají dvě tlačítka pro rychlé vyjmutí wc sedátka z toaletního sedátka. Pokud je wc sedátko uvolněné, lze jej volně otevřít, což usnadňuje čištění. Díky protiskluzové spodní straně se závěsy nepohybují nad miskou a prkno je stabilně namontováno.

Tento komfort zajišťuje dva tlumiče nárazů umístěné v wc sedátku. Díky použití nastavitelných závěsů můžeme nastavit vzdálenost podle mísy. Díky použití duroplastu je možná nosnost sedadla až 160 kilogramů! Aby zpomalení fungovalo, je nutné WC sedátko upevnit na kolíky umístěné v bazénu. Díky tomu máme možnost wc sedátko a misku důkladně vyčistit na těžko přístupných místech. Jejich použití zajišťuje, že se wc sedátko nezmění barvu a slouží nám dlouho tak bíle jako hned po nákupu.
ZnačkaRamm #ad
VýrobceRad Pol #ad
Výška0.99
Délka17.72
Šířka14.96
ModelkaR00114

4. Pagette

#ad

WC sedátko pro Villeroy & Boch OMNIA ARCHITECTURA | SUBWAY | SUNBERRY | HELIOS | automatické sklápění SoftClose, závěs z ušlechtilé oceli TakeOff

#ad
Pagette #ad - Kompatibilita | wc sedátko vhodné pro různá WC Villeroy & Boch. Komfort | tiché zavírání víka díky automatickému sklápění SoftClose. Funkce takeoff pro snadné čištění WC sedátka. Barva | bílá. Kvalita | s vysoce kvalitním závěsem z ušlechtilé oceli vč. Montáž | snadné upevnění sedadla díky zásuvnému závěsu – není nutný žádný řemeslník.
ZnačkaPagette #ad
VýrobcePagette #ad

5. Grünblatt

#ad

Bílý Subway se standardním upevněním, materiál duroplast, Grünblatt WC sedátko vhodné pro Villeory & Boch Subway a odnímatelné pro čištění

#ad
Grünblatt #ad - Lesklý, těžko vznětlivý, odolný vůči světlu, bílý povrch, snadná údržba. Vysoce kvalitní softclose funguje teprve po montáži a sundávání závěsů, snadná montáž Top. Vhodné pro v&b subway 1. 0, omnia architectura, o. Novo, nehodí se k Subway 2. 0 pro Subway 2. 0 je sedadlo asin b07trxFCLB správné. Vysoce kvalitní materiál duroplast, respektujte rozměrový výkres druhý obrázek.
ZnačkaGrünblatt #ad
VýrobceGrünblatt #ad
Výška0
Délka6.82
Hmotnost6.35
Šířka5.81

6. Bullseat

#ad

Snímatelné, easyclean, záchodový poklop s přesahem, Bullseat 4.1 záchodové sedátko bílé tvar písmene D, kvalitní duroplast., spouštěcí mechanika / softcloce

#ad
Bullseat #ad - Se spouštěcí mechanikou. Nastavitelné závěsy pro individuální přizpůsobení vaší WC míse. Určeno pro běžné wc-mísy ve tvaru d, montážní otvory 12–18 cm. Barva: bílá, hmotnost: 2, materiál: kvalitní duroplast, 5 kg. Quickfix pro vyjmutí stisknutím jednoho tlačítka.
ZnačkaBullseat #ad
VýrobceBullseat #ad
Výška0.99
Délka16.14
Hmotnost5.51
Šířka6.98
ModelkaBullseat 4

7. Ramm

#ad

Náhrada 9M58S101, víko na WC s automatickým sklápěním Soft Close, Ramm WC sedátko kompatibilní s Villeroy & Boch Architectura WC sedátko z antibakteriálního duroplastu

#ad
Ramm #ad - Antibakteriální díky obsahu stříbrných částic si v koupelně užíváme hygienu, například tekuté mýdlo. Systém volného pádu záchodové prkénko pomalu a tiše spadne na misku. Pokud je wc sedátko uvolněné, což usnadňuje čištění. Nová instalace trvá doslova několik sekund, musíte desku jednoduše nechat opět zaklapnout na kolíky.

Díky protiskluzové spodní straně se závěsy nepohybují nad miskou a prkno je stabilně namontováno. Polypropylenu víko a sedadlo se neohýbají ani nedeformují. MontÁŽ jezero se dodává s montážní sadou, která obsahuje všechny prvky potřebné pro sestavení prkna. Fit přesné rozměry a skutečné fotografie prezentované v aukci vám umožňují jednoduché srovnání WC sedátka z aukce s toaletním sedátkem, které potřebujete.

Díky použití duroplastu je možná nosnost sedadla až 160 kilogramů! Aby zpomalení fungovalo, lze jej volně otevřít, je nutné WC sedátko upevnit na kolíky umístěné v bazénu. Release systÉm tlumiče nárazů mají dvě tlačítka pro rychlé vyjmutí wc sedátka z toaletního sedátka. Ramm wc sedátko pro Vy&Boch Architectura. Na rozdíl od toaletních sedátek z jiných materiálů např. Upevňujeme upevňovací prvky z horní strany mísy, takže nepotřebujeme žádný otvor.
ZnačkaRamm #ad
VýrobceRad Pol #ad
Výška0.99
Délka17.32
Šířka14.17

8. Villeroy & Boch

#ad

Villeroy & Boch Architectura Jeden kus stěny

#ad
Villeroy & Boch #ad - Vyložení 530 mm. Directflush nástěnné hluboké WC bez okraje cívky 5684R001. S funkcí quick Release a Soft Closing. Villeroy boch omnia architectura Compack, skládající se z:. Villeroy boch omnia architectura záchodové prkénko 98M9C101.
ZnačkaVilleroy & Boch #ad
VýrobceVilleroy & Boch #ad
Výška20.87
Délka12.8
Hmotnost46.3
Šířka14.57
Číslo dílu5684HR01
Modelka5684HR01