Top 9 Baseballschläger Schaumstoff – Kosmetika a šperky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RUBIE'S

#ad

Generique, nafukovací baseballová pálka Harley Quinn

#ad
RUBIE'S #ad - Značka: rubiE'S. Barva: Žlutá, červená. Velikost: jednotná velikost S x 92, vhodná pro většinu.
ZnačkaRUBIE'S #ad
VýrobceGenerique - #ad
Výška2.36
Délka26.38
Hmotnost0
Šířka4.92
Číslo dílu32943_NS-000-One Size
Modelka32943

2. WIDMANN

#ad

Baseballova nafukovaci palka, 82 cm, Widmann, AC5311

#ad
WIDMANN #ad - Má délku cca 82 cm a vypadá jako pravý. Součástí dodávky je nafukovací baseballová pálka se vzhledem dřeva. Oblékáte se na karneval jako hráč baseballu nebo hráčka? Pak je tento výrobek, firmy Widmann, ideálním doplňkem pro vás. Nafukovací baseballová pálka je doplňkem mnoha kostýmů a není určena jako pomůcka při plavání. Klikněte na název značky Widmann pod názvem produktu. Další krásné kostýmy a příslušenství najdete v našem značkovém obchodě.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška1.18
Délka2.76
Hmotnost0.04
Šířka2.76
Číslo díluAC5311
Modelka1857C
ZárukaBez záruky

3. Horror-Shop

#ad

Baseballová pálka s míčem 60 cm na masopust & Halloween

#ad
Horror-Shop #ad - Béžovo-hnědý povrch zbraně na hraní zajišťuje realistický vzhled, zatímco černá rukojeť díky několika nopům je příjemně a bezpečně v ruce. Dodávaný žlutý míč zve k procvičování a zdokonalování vašich schopností! Rozsah dodávky: 1x baseballová pálka s míčem na masopust a Halloween.

Materiál: pěnová hmota. Díky použití pěnové hmoty je baseballová pálka výrazně lehčí než její skutečné vzory, ale sotva méně pevná – dodávaný míč tak lze bez problémů porazit. Perfektní pro masopust, halloween, tématické party a dovolenou! Baseball pálka s míčem na masopust a halloween má délku cca 60 cm. Obsah: 1 raketa, 1 míč barva: hnědá/béžová/černá/žlutá Velikost: pálka cca 60 cm dlouhý.

S naší baseballovou raketou s míčem 60 cm pro masopust a halloween se můžete zcela charakteristicky kostýmovat jako hráč baseballu Major League nebo ji využijete jako doplněk pro svůj přestrojení jako Harley Quinn nebo jako Negan z "The Walking Dead" nebo ji zcela jednoduše použijete k hraní baseballu na loukách a na pláži.
ZnačkaHorror-Shop #ad
VýrobceHorror-Shop.com #ad
Číslo dílu28734

4. Vaguelly

#ad

Sportovní pálka s míčem, sportovní hra pro začátečníky, zahradu, pláž, outdoor, dvorek, Vaguelly Dětská baseballová pálka sada z pěnové hmoty, dovolenou na pláži

#ad
Vaguelly #ad - Správná velikost a pocit naší baseballové pálky pomáhají hráčům efektivně trénovat. Naše baseballová pálka je nespojitelná, vytvarovaná z jednoho kusu a disponuje vynikajícími výrobními technikami. Jednoduchá a efektivní tréninková baseballová pálka, kterou lze během tréninku použít k úderu baseballu. Tato baseballová pálka může zlepšit sílu, mechaniku a oko hráče pro míč a vést tak k vyšší rychlosti. Z lehkého materiálu eva s exkluzivním a dobrým zpracováním.
ZnačkaVaguelly #ad
VýrobceVaguelly #ad
Výška1.97
Délka22.83
Hmotnost0.28
Šířka1.97
Číslo díluA4HGWYGJJ301K17P1746
ModelkaA4HGWYGJJ301K17P1746

5. Original Cup

#ad

Harley Quinn baseballová pálka | prémiová kvalita | Cosplay | Ultra realistická | 80 cm | DC Suicide Squad & Birds of Prey | Film | Zbraň | Doplněk | Kostým | Halloween | OriginalCup®

#ad
Original Cup #ad - Odolný: tento díl příslušenství je nezničitelný a nepoškodí se! Reference: original cup je reference pro mimořádné produkty v evropě. Každý z našich výrobků byl našimi členy testován a schválen.

Každý z našich výrobků byl našimi členy testován a schválen ke hře. Vlastnosti: vyrobeno z polyuretanové pěny a pryskyřice, s touto baseballovou pálkou se snadno a snadno manipuluje. Událost: chybí vám inspirace, festivaly, halloween, koncerty, abyste se přestrojili na party? Tento doplněk se hodí pro každý druh party jako narozeniny, integrační víkendy, Nový rok . Budeš hrát s kvalitní hrou. Harley quinn by ho rád měl. Cosplay: fanoušek filmu superhrdiny a halloweenu? Pak je tento realistický a děsivý doplněk přesně to pravé pro vás.
ZnačkaOriginal Cup #ad
VýrobceOriginal Cup #ad
Výška3.94
Délka32.28
Hmotnost0.84
Šířka3.94
Číslo díluACC-BQU-DEUX
ModelkaACC-BQU-DEUX

6. Rubie's

#ad

Rubie's Harley Quinn Suicide Squad Tvarovaná pálka Standard.

#ad
Rubie's #ad - Doplňte svůj kostým Harley Quyn s doplňky od Rubie's. Pokud jde o střih, jazyk výrobku, výrobky se prodávají ze zahraničí a mohou se lišit od místních výrobků, popis nebo pokyny.

Pro mezinárodní výrobky platí zvláštní podmínky, věkové hodnocení, např. Nabídka sahá od kompletních kostýmů maskotů až po masky a paruky, od licencovaných luxusních kostýmů až po jednoduché kostýmy pro začátečníky, od kostýmových bot až po make-up postavy a mnoho dalšího. Rozměry 22, 5 palce dlouhé x 2, 75 palce kolem dokola. Rubie's přináší zábavu a fantazii do přestrojení s největším výběrem kostýmů a doplňků. Příslušenství k kostýmu harley Quinn, nelze použít jako sportovní vybavení nebo hračku.
ZnačkaRubie's #ad
VýrobceRubie's #ad
Výška3.94
Délka15.75
Hmotnost0.18
Šířka3.94
Číslo dílu33847
Modelka33847

7. Toyvian

#ad

Toyvian Měkká dětská baseballová pálka sada hraček z pěnové hmoty, super bezpečná dětská baseballová pálka, baseballová pálka a sada míčků, baseballová sada T-ball pálka hračka

#ad
Toyvian #ad - Praktický a přenosný design zajišťuje svou oblíbenost. Vyrobeno z materiálu, dostačující pro dlouhodobé používání. Raketa je tak lehká, a míčky jsou dostatečně velké, aby je porazily. Hledáte dětskou hračku? naše zajímavá dětská baseballová sada hraček je přesně to pravé pro vás.

Je perfektní pro naučení základů houpání, základních pravidel baseballu a chytání. Měkká baseballová pálka zpracování, že vaše děti zasáhne tvrdý baseball, které zaručuje jeho oblíbenost a praktičnost. BasebalovÁ pálka, super bezpečná dětská baseballová pálka, dětská baseballová hračka. Sada dětských míčků a pálek hezký dárek k narozeninám pro vaše milé děti, že ji děti mohou držet a houpat se, bude se vám líbit. Lehká zábalová pálkalehká a kompaktní, velmi přenosná na nošení.

S touto sadou baseballových pálek z měkké pěnové hmoty si mohou vaše malé děti hrát baseball nejen venku, ale také uvnitř doma! I v deštivých nebo zamračených dnech si můžete baseballovou hru užívat kdykoli bezpečně a kdykoli. Hračka pro děti navrženo s designem pro maximální dobu hraní. Baseballová sada zadnÍ jak chlapci, tak i dívky si s touto sadou pálek a míčů, které jsou vhodné pro děti. Nedělejte si starosti, a užijte si nyní hru baseballu se vší bezpečností.
ZnačkaToyvian #ad
VýrobceToyvian #ad
Výška1.77
Délka21.26
Hmotnost0.44
Šířka1.77
Číslo dílu21W24F32C813CGQ0E91AK6S0
Modelka21W24F32C813CGQ0E91AK6S0

8. Unomor

#ad

Indoorová sportovní hra, Unomor Pěnová baseballová pálka, outdoor, hraní, cvičení, baseballová hra, začátečníci

#ad
Unomor #ad - Měkká a bezpečná: tato sada pěnových baseballových pálek je vyrobena z měkké pěny eVA a zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte při hraní a minimalizuje riziko zranění, které je spojeno s tvrdšími míčky a pálkami. Vhodná velikost pro malé děti: pěnová raketa měří asi 21, 22 palců; s přiměřenou velikostí má tato sada s míčkem ideální velikost pro malé ruce a usnadňuje jim držení, houpání a hraní s nimi.

Lehká a vhodná pro začátečníky: lehký design těchto klubových a míčových sad pro malé děti je vhodný pro děti, které se chtějí naučit hrát. Ideální pro hraní v interiéru i exteriéru: tato sada měkkých baseballových pálek pro malé děti se hodí na hraní v interiéru při špatném počasí a také pro hraní venku a dělá z ní zábavnou aktivitu, kterou si vaše dítě může užívat v každém ročním období.

Iroké spektrum použití: naše měkké baseball a paly se vynikajÍ na hrát doma, při každodenních cvičeních, ve třídách basebalu, ve školách, v klubích na baseballové kluby a na místech uvnitř i venku a nabízí lidem praktické TTTTTTTkdykoliv si můžete užívat baseballové hry. Díky snadné manipulaci nabízí sada enormní povzbuzení pro děti, které právě začínají.
ZnačkaUnomor #ad
VýrobceUnomor #ad
Výška1.77
Délka21.26
Hmotnost0.44
Šířka1.77
Číslo díluH41RWNE645IU4UJ16SFUF
ModelkaH41RWNE645IU4UJ16SFUF

9. ifundom

#ad

Chlapce a dívky, měkké, malé děti, pěnové baseballové pálky a míčky, sportovní baseballová sada pro děti, ifundom Sada dětských baseballových pálek, bezpečné baseballové pálky

#ad
ifundom #ad - Perfektní příslušenství ke hře na party, v parku, které dítě udělá více zábavy. Dětská baseballová pálkatato baseballová sada je skvělá sada hraček pro děti každého věku. Pomáhá dětem zůstat aktivní a bavit se při hraní. Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, praktické, lehké a kvalitní.

Lehká záchytka na baseballdejte vÁm a vašim dětem šťastný čas rodičů a dětí. Děti si mohou hrát se svými přáteli nebo samy. BasebalovÁ sada pro malé dětibaseballová pálka a sada míčků pro děti, pěnové baseballové pálky a míče, zajímavá baseballová hračka. Tato baseballová sada je vyrobena z kvalitních materiálů, je praktická a má dlouhou životnost. Pěnivé baseballové míče děti si mohou tuto hračku hrát se svými přáteli doma, při hrách v přírodě atd. Sada dětských baseballových pálek, měkká, malé děti, outdoorová baseballová sada, bezpečná baseballová pálka, sportovní baseballová sada pro děti, chlapce a dívky.

Může být také skvělým dárkem pro vás. Sada hraček pro baseballovou pálku je zábavná interaktivní hračka pro rodiče a děti. BasebalovÁ sada pro malé dětitrénujte mozek, motorické schopnosti a týmové schopnosti dětí. Jedná se o velmi hračku, úderné schopnosti, koordinaci rukou a nohou, která trénuje koordinaci ruky a očí a přitom si užijete spoustu zábavy.
Značkaifundom #ad
Výrobceifundom #ad
Výška1.18
Délka21.26
Hmotnost0.43
Šířka1.97
Číslo díluI3PZ47T15LM7N314215YRB
ModelkaI3PZ47T15LM7N314215YRB