Top 9 Bastelset Kinder 5 Jahre – Dětské batikovací a módní sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Shmily

#ad

Růžová + fialová, růžová +, Shmily Sada pro kutily: Dárek pro dívky 4-12 let jednorožec čepice hračka od 4 5 6 7 8 9 10 11 staré děti narozeniny koně baseballová čepice klobouk proti slunci kutilství

#ad
Shmily #ad - Tato sada baseballových čepic bude vašemu dítěti hodně zábavy a je ideálním dárkem pro děti 7-13 let. Poskytují nejen zábavu pro děti, zlepšují manuální schopnosti a koncentraci a posilují sebevědomí každého dítěte. Sada pro kutily pro děti ve věku 6 - 13 let tato diy baseballová sada čepiček se hodí pro dívky 7-11 let.

Děti mohou spolupracovat s rodiči a přáteli na vytváření vlastních uměleckých a řemeslných projektů, které mohou nejen zlepšit své řemeslné schopnosti a kreativitu, ale také posílit jejich interakci s rodiči a přáteli. Baseballové kšiltovky diamantové nálepky tipy diamantové nálepky jsou samolepicí a lze je velmi snadno nalepit a odstranit. Sada baseballových čepic s diamantovými nálepkami je perfektní hračka pro dívky 5-13 let. Klobouk můžete vždy přizpůsobit velikosti vaší hlavy.

Hračky od 4, 5, 7, což může podpořit jemnou motoriku, 6, 8 9 let, dívčího kusu. Děti si mohou čepice vytvářet podle svých vlastních představ. Dárek k narozeninám pro dívky 5-10 let tyto hračky pro kutily pro děti jsou vhodné pro dívky 6-10 let. Obsahuje dvě solidní baseballové čepice, cestách a outdoorových aktivitách a díky nim děti upoutají pozornost. Dívky mohou čepici ozdobit podle svých různých nápadů, trpělivost a pozornost věnovanou detailům.
ZnačkaShmily #ad
VýrobceShmily #ad
Výška2.95
Délka7.87
Šířka5.31

2. Xourspaty

#ad

Začátek školního roku, čepice vlastní tvorba s nálepkami na šperky, baseballová čepice sada pro, Dárky pro dívky DIY baseballová čepice, pro dívky 4 5 6 7 8 9 10 let, dárek k narozeninám, Valentýn

#ad
Xourspaty #ad - Diy baseballová čepice perfektní pro děti, listy, hvězdu, korunu, fialovou a růžovou čepici. Nálepka s různými vzory a krásnými barvami. Dýchací otvory a podšívka jsou vybaveny páskem odolným proti potu, je prodyšná, aby byla hlava chladná a pohodlná.

2 kšiltovky a 12 nálepek: obsahuje krásnou krabičku, květinu, náhrdelník, které mají holčičky rádi. Materiál: baseballová čepice je vyrobena z kvalitní bavlny, který lze nosit i v létě, šetrná k pokožce a příjemně se nosí. Obsahuje všechny prvky, měsíc, motýl, perlu, které mají svůj vlastní styl. Můžete také použít nálepku k ozdobení jakéhokoli hladkého povrchu. Geniální jako dárky k narozeninám, dárky ke dni dětí, začátek školy a mnoho dalšího.

Tato jedinečná baseballová čepice umožňuje vašemu dítěti zábavu. Ukažte své konstrukční schopnosti. Budete hrdí na to, velikonoce, že svým přátelům ukážete svou personalizovanou DIY čepici. Baseballové čepice jsou dobrým průvodcem do škol, pláží a prázdnin. Je velmi vhodné, aby děti chodily do školy nebo venku. Nalepte nálepku všude tam, kde si chcete vytvořit vlastní baseballovou čepici.
ZnačkaXourspaty #ad
VýrobceXourspaty #ad
Výška1
Délka1
Šířka1
Číslo díluDZFM2-19
ModelkaDZFM2-19

3. SUNtoys

#ad

Dívčí dárky 5-12 let ozdoba do vlasů dívka hračka od 5-12 let dívky kutění dívky 5-12 let dětské narozeniny kutění, SUNtoys DIY DIY sada pro kutily pro děti od 5 6 7 8 9 10 let

#ad
SUNtoys #ad - Po dokončení projektu se budete cítit hrdí a úspěšní. Dokáže uspokojit fantazii vaší malé dívky. Dárky pro 4–12leté dívkynaše výrobky jsou baleny v krásných dárkových krabičkách a lze je darovat přímo, ideální pro dívky ve věku 2–12 let. 50 ks kutilských sad pro děti tato diy sada obsahuje 6 čelenek, 2 korunek, 38 krásných přívěsků, 3 proužky dekoračních látek a 1 list nano-lepicích nálepek 50 kusů.

Dívky pomáhají při vývoji koordinace rukou a očí, jemnou motoriku a schopnosti řešit problémy při navrhování a výrobě čelenek. Sada pro kutily pro děti od 4 do 12 let módní ručně vyráběná kreativní sada s 50 kusy je nepostradatelnou hračkou na party a dívky si společně vytvoří vlastní krásné čelenky. K dostání jako dětské narozeninové oslavy, vánoční punčocháče, školní party, velikonoční vajíčka. Malé dívky mohou navrhnout mnoho stylů svých jedinečných čelenek a sponek do vlasů.

Jednoduchá a zábavná hračkatato sada je určena pro dívky ve věku 4–12 let. Je to také velmi dobrá cestovní hračka, se kterou mohou děti na cestách klidně navrhovat čelenky a sponky do vlasů. Kreativní hračkadívky se mohou nejen bavit, ale také podněcovat svou kreativitu a fantazii. Není nutné šití nebo stříhání, jednoduše nalepte krásné a roztomilé doplňky na čelenky nebo sponky do vlasů pomocí oboustranné nano-lepicí pásky, velmi jednoduše a snadno.
ZnačkaSUNtoys #ad
VýrobceSUNtoys #ad
Číslo díluWJ12487

4. Aomig

#ad

Aomig DIY baseballová čepice, samolepicí, nastavitelná baseballová čepice, klobouk proti slunci dárky pro dívky 4 5 6 7, kreativní sada pro děti dívky s 10 kusy třpytivých kamínků, baseballová čepice

#ad
Aomig #ad - Baseballová čepice má 4 větrací otvory pro dodatečnou prodyšnost a lze ji používat po celý rok pro celou řadu druhů sportu. Přezka pro přizpůsobení obvodu klobouku: sportovní čepice lze snadno a rychle přizpůsobit. Design pásku absorbující pot: pás absorbující pot je našitý pásek absorbující pot, aby se zabránilo potu.

Můžete je volně přizpůsobit svým vlastním potřebám, perfektně se hodí k většině tvarů hlavy a dodává se s 10 diamantovými nálepkami, abyste dosáhli maximálního pohodlí a úzkého tvaru. Prodyšná a lehká, je perfektním společníkem pro váš aktivní životní styl. Díky unisex designu se hodí jak pro muže, tak pro ženy, kterými si můžete klobouk ozdobit podle svých představ. Vysoce kvalitní materiál: opraná baseballová čepice je vyrobena z kvalitního polyesterového materiálu, bohatého na vrstvy, ale také odolná proti opotřebení, nejen měkká a příjemná na pokožku, nadčasový klasický praný styl.

Blokuje uv záření: noste tuto pohodlnou baseballovou čepici při outdoorových aktivitách, abyste chránili pokožku před škodlivým UV zářením a udrželi vlasy mimo obličej a oči. Perfektní pro outdoorové aktivity: sportovní venkovní čepice, hledí pro práci nebo outdoorové aktivity; jako je jízda na kole, jednoduchý a módní doplněk pro každodenní pokrývky hlavy, dovolená, míčové hry, klobouky, kempování, turistika, randění atd.
ZnačkaAomig #ad
VýrobceAomig #ad
Číslo díluC2-Pu-230915-FBA
ModelkaC2-Pu-230915-FBA

5. zycBernoi

#ad

Jednorožec DIY baseballová čepice, zycBernoi Vánoční dárky, 4-12 let baseballová čepice jednorožec klobouk proti slunci drahokam s jednorožcem tetování sada pro kutily dívky

#ad
zycBernoi #ad - Vytvořte si jedinečnou baseballovou čepici pro vašeho nejlepšího přítele, narozeninám. Nastavitelný design: světlá a roztomilá baseballová čepice má design 6 větracích otvorů a nastavitelnou velikost hlavy, pohodlná a prodyšná pro dívky. Dívčí tetování s jednorožcem: 10 listů tetování s jednorožcem pro děti na vzdělávací odměny, dekorace jednorožce, party dekorace.

Více než 100 barevných designů, dárky k dětským narozeninám, narozeninové dekorace, roztomilé kreslené vzory, díky nimž budete mezi masou jedineční. Sada se perfektně hodí pro nošení na večírcích, mnoho nálepek s jednorožcem, nálepky s jednorožcem pro děti, květinou atd. Cestách a outdoorových aktivitách a díky nim děti upoutají pozornost. Je to perfektní kombinace pro děti při všech příležitostech do školy nebo outdoorových aktivit. Narozeninový dárek pro dívky 4-12 let: 1 x fialová baseballová čepice, 10 listů tetování jednorožce, super hodnota kreativního a zábavného umění a řemeslné sady pro děti ve věku 6-12 let, dárek k Halloweenu, 8 listů třpytivých drahokamů, 1 x růžová baseballová čepice, jako vánoční dárek, narozeninové dárky.

Nejlepší dárek: doprovázejte svou dívku při tvorbě naší dárkové sady, musíte ji milovat. Kreativní kreativní sada jako dárek: obsahuje dvě solidní baseballové čepice, jednu v růžové barvě a jednu ve fialové, zámkem, korunou, děti si mohou čepice vytvářet podle vlastních představ. Skvělý dárek k vánocům, která je nejteplejší a nejvýznamnější věcí na světě.
ZnačkazycBernoi #ad
VýrobcezycBernoi #ad
Číslo dílu1.0
Modelka1.0

6. Eelogoo

#ad

Malkunst für Kinder, Anziehset für Mädchen ab 5 Jahren, Eelogoo Aquarell-Malbuch für Kinder, Kunstaktivität, Kunst- und Bastelset, Bastelaktivität für Kinder

#ad
Eelogoo #ad - Fügen sie unterhaltung hinzu: lassen sie der kreativität ihres kindes mit diesem Aquarell-Malbuch freien Lauf! Dieses Buch soll den Selbstausdruck und die Erkundung fördern und bietet stundenlange unterhaltsame Zeichen- und Malaktivitäten, die es Kindern ermöglichen, einzigartige Kunstwerke zu schaffen.

Es umfasst ein aquarellbuch, ein Aquarellzyklusbuch, ein Stickerbuch und ein Aquarellmalbuch. Das perfekte geschenk für kreative Kinder, die gerne malen und modellieren und ihrer Fantasie freien Lauf lassen möchten. Machen sie sich bereit, wunderschöne kunstwerke zu schaffen! Tolles geschenk: bieten sie jungen mädchen mehr gestaltungsmöglichkeiten mit diesem Aquarell-Malbuch für Kinder. Kreativer spaß: dieses aquarell-malbuch für kinder soll die Fantasie und Kreativität der Kinder anregen.

Mit dieser aktivität können eltern die Kreativität ihrer Kinder fördern und gleichzeitig deren Verbundenheit und Selbstvertrauen stärken. Fähigkeiten verbessern: dieses aquarell-malbuch bietet Kindern einen kreativen Raum, um ihre Modellierfähigkeiten und künstlerischen Fähigkeiten zu erkunden, und bietet gleichzeitig ein gutes Umfeld für ihre künstlerische Entwicklung. Einbeziehung der eltern: bauen sie eine dauerhafte bindung zu ihren kindern auf, während Sie gemeinsam dieses Aquarell-Malbuch im Taschenformat basteln.
ZnačkaEelogoo #ad
VýrobceEelogoo #ad
Číslo díluWVRVE45659I9T8FO8DA
Modelka1

7. OCCOUMR

#ad

OCCOUMR Dárky pro dívky DIY baseballová čepice, začátek školního roku, baseballová čepice vlastní tvorba s nálepkami s drahokamy, s 10 diamantovými nálepkami, sada pro kutily, dárek k, pro děti

#ad
OCCOUMR #ad - Součástí dodávky je 10 nálepek, které stačí na to, kolik chcete, abyste mohli navrhnout tolik jedinečných čepic, a ukázat své designové schopnosti. Mnohostranné použití: při hraní venku může sluneční klobouk chránit čelo a obličej vašeho dítěte před uv zářením. Ideální dárek: dárek pro dívky ve věku 4-12 let.

Co byste měli darovat své malé holčičce? tento barevný box je okamžitě připraven k použití. Tato jedinečná baseballová čepice přinese vašim dětem spoustu zábavy. Nálepky se štrasovými kamínky obsahují třpytivé drahokamy, sérii 10 nálepek, které holčičky milují. Nálepka je z akrylu, velmi vhodný pro děti i dospělé. Veselá a praktická čepice: podle libosti stáhněte nálepku a vytvořte si vlastní baseballovou čepici. Obvod čepice: 54-64 cm, nádherná barva, výška čepice 13 cm. Materiály: růžová baseballová čepice je vyrobena z polyesteru, šířka čepice 7 cm, velmi exkluzivní zpracování.

Baseballové čepice jsou ideální do školy, do lesa, školky, na pláž a dovolenou. Nastavitelný řemínek na zadní straně, dobrý lesk, který je příjemný na dotek a čepice má správnou velikost. Lze ji použít jako dárek k narozeninám, dárek ke dni díkůvzdání, dárek k nástupu do školy, k Velikonocům, dárek ke dni dětí, vánoční dárek, dárek k začátku školního roku a tak dále. Jsou také vhodné pro každodenní nošení a jako dekorace.
ZnačkaOCCOUMR #ad
VýrobceOCCOUMR #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost0.49
Šířka7.87

8. Wanapix

#ad

Wanapix | Personalisierter Bastelschürze mit Namen | Malschürze für Kinder in der Schule | Mit Tasche und Knöpfen | Schulanfang | 4-5 Jahre | Rot

#ad
Wanapix #ad - Band zum aufhÄngen an einem kleiderbÜgelalle unsere schulkittel sind mit einem kleinen Band versehen, das an einem Kleiderbügel in den Klassenzimmern aufgehängt werden kann.

In verschiedenen farben erhÄltlich verfügbare farben: rot, grün, rosa und Blau. Hochwertige materialien material: baumwolle und Polyester. Sie sind alle unisex, du musst nur die Farbe und den Namen für die Personalisierung auswählen. Unisex-schukittel mit diesem personalisierten schulkleid werden sie sich keine Gedanken mehr über die Suche nach dem richtigen Kleid machen müssen. Lange Ärmel mit elastischen Bündchen. Bestickter text gestickter text in der gleichen Farbe wie das Kleid, mit einer etwas dunkleren Farbe, um ihn besser lesbar zu machen. Farben nach dem Geschmack des Kindes oder nach Bedarf der Schule.
ZnačkaWanapix #ad
VýrobceWanapix #ad
Číslo dílu16704-181813
Modelka16704

9. Prime Sports

#ad

Děti box 2 2 dílná sada top & šortky Černá, 05 Till 06 let děti

#ad
Prime Sports #ad - Dětské boxerské oblečení. Erná – weisss bryndáček/top & černá Weisss šortky. Tílko vyrobeno ze síťoviny 100% polyester. Kick box oblečení. Ortky vyrobeny ze 100% saténového materiálu.
ZnačkaPrime Sports #ad
VýrobcePRIME LEATHER #ad