Top 9 Blaze and The Monster Machines – Hrací auta a závodní automobily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VI AI

#ad

Crusher Truck Fahrzeuge Spielzeug Geschenke für Kinder, VI AI Nickelodeon Blaze & The Monster Machines, 6 Stück, Monster Machines Spielzeug Roller Auto

#ad
VI AI #ad - Spa脽 & aufregung 鈥� das bunte ozean-unterwasserbild und die 4 schwimmenden Meeresfreunde wurden speziell entwickelt, um die Aufmerksamkeit Ihres Babys zu erregen, damit es spielen und viel Spa脽 beim Trainieren ihrer Muskeln haben kann. Kein auslaufen: die onega spielmatte ist geruchlos und besteht aus hochwertigem und langlebigem Kunststoff, damit Ihr Baby sicher spielen kann.

Vielseitiges spielzeug 鈥� dieses spielzeug ist f眉r babys von 3 Monaten bis zu 18 Monaten geeignet. Bestes baby-spielzeug 鈥� ein wunderbares sensorisches spielzeug, das ihr baby mit klang, wenn Ihr Baby klopft, Textur und einer bunten Unterwasser-Szene stimuliert. Jedes mal, h枚rt die matte ein gem眉tliches Ger盲usch des Wassers und sieht die niedlichen Bilder im Inneren in Bewegung. Dies wird definitiv ihre Aufmerksamkeit auf sich ziehen und sie lange unterhalten.

Wir haben auch eine verst盲rkte naht entwickelt, damit Sie mit Ihrem Kleinen spielen k枚nnen, ohne sich Gedanken 眉ber Lecks oder Risse machen zu m眉ssen. Perfekt zum spielen im innen- und Au脽enbereich, auf dem Boden oder in einem Hochstuhl-Tablett. International products have separate terms, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, labeling or instructions.
ZnačkaVI AI #ad
VýrobceVI AI #ad
Výška3.23
Délka14.41
Hmotnost0.62
Šířka12.68
Číslo dílu736364101786
Modelka736364101786

2. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price GYD04, Blaze a příšery Stunt-Transporter, hračka od 3 let, vozidlo a hrací sada s autíčkem Monster Truck

#ad
Fisher-Price #ad - Transportér lze přeměnit na kaskadérskou sadu s rampou, ohnivým kruhem a garáží Gabby. Pro děti předškolního věku, od 3 let.

Nasaďte startér, aby darington proletěl ohnivým kruhem" a zasáhl cílový soud. Blaze a příšery 2 v 1 hrací sada s cool kaskadérskou akcí jako v sérii Nickelodeon. Proč má tento výrobek 'omezené balení'? intenzivně jsme pracovali na snížení množství zbytečného materiálu a vzdušného prostoru v našem dlouhodobém balení, abychom minimalizovali odpad a emise. Rampu a ohnivý prsten" lze pro ještě více výzev umístit jinak.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška10.24
Délka31.97
Hmotnost2.78
Šířka8.92
Číslo díluGYD04
ModelkaGYD04
ZárukaZáruka 2 roky

3. Baagialdic

#ad

Blaze a Monster stroje vozidla Hračka Racer – Crusher Truck Vozidla Hračky Dárky pro děti – 6 kusů

#ad
Baagialdic #ad - Akční zábava kdykoli a kdekoliv: vozidla nákladních vozidel jsou perfektní pro vaše dítě na hraní buď na vnitřní herní podložce nebo v něm. Vezměte své dítě na nové dobrodružství a přineste mu nekonečnou fantazii s těmito tříděnými autíčky na hračky nákladních vozidel.

Hodně zábavy: osy různých barev a tvarů pro zlepšení rozvoje zraku, push-and Go Auta pro rozvoj koordinace rukou a očí dítěte a trénovat jeho končetiny motorických schopností. Vhodné pro děti a vždy bezpečné: všechny naše hračky jsou vždy 100% netoxické, 100% olovo a 100% ftalátů. Co uvnitř: 6dílná sada wild wheels obsahuje 6 různých autíček na nákladní vozidla. Každý vůz je pečlivě vyroben z odolných kovových dílů z litého tlakového odlitku a všechny jsou zdobeny jako vaše vysoce létající auta, nadměrné inspirace.

Pokud z nějakého důvodu váš nákup vyžaduje servis nebo máte dotazy, nebo klikněte na tlačítko "klást otázky" pro užitečný a přátelský zákaznický servis. Pokud koupíte hračku od vi ai, můžete přímo kontaktovat amazon pro jednu nebo jednu, kupte si více než jen vysoce kvalitní pedagogickou hračku.
ZnačkaBaagialdic #ad
VýrobceBaagialdic #ad
Výška2.76
Délka9.06
Hmotnost1
Šířka8.66
Číslo díluVA-96
ModelkaVA-96

4. Blaze and the Monster Machines

#ad

Blaze Nickelodeon and the Monster Machines Vehicle, Construction

#ad
Blaze and the Monster Machines #ad - Fisher price blaze & the Monster Machines Bau-Blaze Druckguss-Auto. Lernen sie blaze und die Monster-Maschinen kennen.
ZnačkaBlaze and the Monster Machines #ad
VýrobceBlaze And The Monster Machines #ad
Výška2.76
Délka7.09
Hmotnost0.29
Šířka5.35
Číslo díluGXP-795107

5. Blaze and the Monster Machines

#ad

Blaze and the Monster Machines Chlapecký batoh vícebarevný jednotná velikost, vícebarevné

#ad
Blaze and the Monster Machines #ad - Blaze a monster stroje – batoh pro děti. Pestrý batoh se skvělým motivem blaze a jeho přátel Crusher a Pickle, proti černo-bílému károvanému vzoru a červenému pozadí. Oficiální blaze a monster stroje – licenční zboží, exkluzivně navrženo pro Character DE. Rozměry cca 35 cm x 31 cm x 11 cm. S hlavní přihrádkou se zipem, přední kapsou na zip a dvěma síťovými bočními kapsami.
ZnačkaBlaze and the Monster Machines #ad
VýrobceTrademark Collections #ad
Výška13.78
Délka4.33
Hmotnost0.55
Šířka12.2
Číslo díluBLAZE001001
Modelka1001

6. Carrera

#ad

Carrera RC 2,4 GHz Blaze and The Monster Machines, Stripes B/O

#ad
Carrera #ad - Led světla ve výfuku: pásky jsou vybaveny led světly ve výfuku, které se při jízdě rozsvítí. Ovládací prvky jsou intuitivně umístěny pro zajištění bezproblémového a zábavného zážitku z jízdy. Dálkové ovládání vhodné pro děti: dodávané dálkové ovládání bylo vyvinuto speciálně pro malé ruce.

Vysoká rychlost: dálkově ovládaný stripes-monster truck může dosáhnout působivé rychlosti až 10 km/h. Tyto malé detaily propůjčují modelu dodatečnou vizuální atraktivitu a dělají herní zážitek ještě realističtějším. Model má robustní konstrukci, která umožňuje překonat malé překážky a odolat i při trochu drsnějších jízdních podmínkách. Tato rychlost umožňuje dětem rozplakat pruhy v plném tempu po zemi a přehrávat vzrušující závody nebo úžasné kaskadérské kousky. Snadno se ovládá a umožňuje dětem od 4 let ovládat pásky Monster Truck Stripes ve všech směrech.

Vozidlo bylo vytvořeno s láskou k detailu, aby věrně reprodukovalo vzhled a vlastnosti Stripes z TV seriálu. Velké pneumatiky poskytují dobrou přilnavost a trakci, aby se pruhy bezpečně dostaly přes nerovný terén nebo překážky hraček. Věrný design: dálkově ovládaný stripes-monster truck je detailně vytvořen podle vzoru z oblíbené dětské série. Děti se mohou těšit, že mají proužky ve svém dětském pokoji a zažijí s nimi vzrušující dobrodružství.
ZnačkaCarrera #ad
VýrobceCarrera Toys GmbH #ad
Výška9.25
Délka15.16
Hmotnost2.58
Šířka8.27
Číslo dílu370180016
Modelka370180016
Záruka2 roky limitovaná záruka

7. Fisher-Price

#ad

FISHER-PRICE Nickelodeon Blaze Slam & Soar Blaze – závodní dráha nabitá akcí se 3 možnostmi startování a 3 cíli zničení, HRB31, pro děti od 3 let

#ad
Fisher-Price #ad - Blaze může zničit 3 různé cíle: proražitelnou zeď, cíl se zkříženými kostmi nebo strom se skrytými fosiliemi v podzemí.

Tato akční závodní dráha kaskadérství je inspirována sérií Nickelodeon Blaze a stroji příšer a nabízí 3 možnosti pro start, havárii a rozbíjení. Pro dodatečnou zábavu při závodu lze tuto hrací sadu propojit s jinými Blaze a závodními dráhami Monster Machines. Další kolejnice jsou k dostání samostatně. Podporuje koncepty učení stem a povzbuzuje děti předškolního věku od 3 let k přehrávání příběhů. Zaměřte a začněte již létat" Blaze směrem k překážkám.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška11.1
Délka4.13
Šířka13.03
Číslo díluHRB31
ModelkaHRB31
ZárukaZáruka 2 roky

8. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price GVG53, Blaze und die Monstermaschinen Schlammgruben Rennbahn Spielset, ab 3 Jahren, Fahrzeugspielset mit Schlamm und Schleim für Kinder im Vorschulalter

#ad
Fisher-Price #ad - Das spielset enthält die blaze und crusher Monster Trucks, 1 Behälter mit Schleim, 2 Abschussvorrichtungen und 2 Fahnen. Ein tolles geschenk für Renn-Fans im Vorschulalter ab 3 Jahren.

Verschiedene konfigurationsmöglichkeiten für die Rennbahn sorgen für temporeichen und aufregenden Spielspaß. Blaze und crusher fahren bis zur Ziellinie um die Wette bei diesem Blaze und die Monstermaschinen-Spielset mit Gruben voller Schleim. Werden sie es über die schleimigen Schlammgruben schaffen? Die abschussvorrichtungen schicken die monster Trucks ins Kopf-an-Kopf-Rennen, über die Rampen und durch die Luft.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška12
Délka12
Hmotnost0.19
Šířka36
Číslo díluGVG53
ModelkaGVG53

9. Viskee

#ad

Monster Machines Hračka Roller Auto, Hračka do auta, Hot Truck autíčko na hraní Auto Děti Dárek pro chlapce Děti od 3 let, 6 kusů Blaze Cars hračka dětská hračka 2 3 roky chlapec

#ad
Viskee #ad - A velikost auta je velmi vhodná pro děti a děti od 3 let si s těmito malými tiny trucky mohou bez problémů hrát. Dobrá manipulace skvělé hračky do auta, které jezdí zcela bez baterie. Sada autíčka: 6 rozkošných autíček na hraní, tato hračka pro děti od 2 let obsahuje závodní náklaďák se 4 skvělými trucky.

Vysoce kvalitní dinosauří auto odolné proti pádu má velmi dlouhou životnost a vydrží několik nárazů a pádů. Hračka na auto s čirou texturou má hladký povrch, žádné otřepy, žádný zvláštní zápach a nepoškozuje pokožku dětí. Bezpečné a s dlouhou životností odpovídá bezpečnostním standardům pro hračky, je vyrobeno z kvalitního abs plastu. Tým dinosaurů je jedním z nejočekávanějších dárků pro chlapce a ocenění pro vaše dítě, na dovolenou, 2 3 4 5 let.

Jednoduše se nastartujte a začnou blikat. Překvapení pro dítě – baby, vánoční dárky nebo dárky na den díkůvzdání, ať už jde o dárky k narozeninám, jste připraveni? tvůj nejočekávanější skvělý dárek pro chlapce 2 3 4 roky brzy dorazí. Nápadné barvy : s kresleným obrázkem, světlými a živými barvami může toto autíčko podněcovat představivost, kultivovat zvědavost a podpořit schopnost rozpoznávání, podporovat rozvoj vize.
ZnačkaViskee #ad
VýrobceViskee #ad
Výška0.39
Délka2.36
Hmotnost0.13
Šířka1.57
Číslo díluNED5063
ModelkaNED5063