Top 9 Gut&günstig – Destilovaná voda

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CAMES 4771-5

#ad

Dobrá & výhodná destilovaná voda 5l kanystr

#ad
CAMES 4771-5 #ad - Kanystr obsahuje 5 litrů. Entmineralisiert. Mnohostranně použitelný. Vhodný pro akvaristice. Značková kvalita.
ZnačkaCAMES 4771-5 #ad

2. Presto

#ad

Presto 383243 kokpitový sprej s vysokým leskem 600 ml

#ad
Presto #ad - Antistatický. Super pěna: pěna na bázi vody, speciálně k čištění kokpitu bez zbytků. Vysoký lesk: s obsahem silikonu / hedvábný lesk: bez silikonu. Odpuzuje nečistoty. Vynikající čisticí účinek.
ZnačkaPresto #ad
VýrobceEuropean Aerosols GmbH #ad
Výška11.14
Délka2.56
Šířka2.56
Číslo dílu383243
Modelka383243

3. EUROLUB

#ad

EUROLUB 3x odmrazovač skel rozstřikovací láhev 750 ml 813750

#ad
EUROLUB #ad - Díky škrábancům na skle vzniká nebezpečné rozptýlené světlo, které oslní řidiče ve tmě. Eurolub odmrazovač kotoučů rozmrazuje rychle zmrazené kotouče a rychle zajišťuje průhled. Odmrazovač skel rychle čistí všechny druhy námrazy na autosklech a světlometech, rozmrazuje dveřní zámky a chrání před novou tvorbou ledu. Inný zimní pomocník zbaví škrábanců ledu a zabraňuje tak poškrábání skla. Chrání před opětovným námrazou a zajišťuje jasný výhled. Rozsah dodávky: 3x eurolub 813750 odmrazovač skel 750 ml.
ZnačkaEUROLUB #ad
VýrobceEUROLUB #ad
Číslo dílu813750

4. NIGRIN

#ad

NIGRIN Auto Eiskratzer Scheibenkratzer für Winter, stufenförmige Eisbrecherzacken schwarz-rot 1 Stück, ergonomischer Softgriff

#ad
NIGRIN #ad - Made in Germany. Praktisch: der nigrin eisschaber ist handlich und platzsparend verstaubar - zum Beispiel in der Ablage der Tür. Komfortabel: der eiskratzer beinhaltet eine soft-griffeinlage aus solidem, weichem Gummi. Die groben zacken auf der Rückseite brechen auch das härteste Eis im Handumdrehen.

Damit macht er das Auto im Winter schnell fahrbereit. Sicher: der nigrin 2k eisschaber bringt sie sicher durch den Winter. Der kunststoff des Eisschabers ist weicher als Glas und kann so der Autoscheibe nichts anhaben. Der nigrin 2k eiskratzer vereint genau das. Er befreit die scheibe mit wenigen Zügen vollständig von Schnee und Eis. So ist er schnell griffbereit wenn er gebraucht wird. Stark: mit seinen stufenförmigen eisbrecherzacken auf der rückseite sagt der NIGRIN Eiskratzer besonders hartnäckigen Eisplatten den Kampf an.

Der ergonomische Softgriff bietet mehr Komfort und einen besseren Halt beim Kratzen. Sanft zur scheibe: ein guter eisschaber sollte hart zum eis aber sanft zur Scheibe sein. Das macht den Eisschaber besonders rutschfest und flexibel in der Handhabung. Für eine sichere Fahrt und klare Sicht. PrÄzise: dank seiner präzisen und äußerst harten eisschabkante befreit der eisschaber die Autoscheiben mühelos und vollständig von Schnee und Eis.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNIGRIN #ad
Výška8.27
Délka1.18
Šířka3.74
Číslo dílu114580
Modelka114580
Zárukagesetzlich

5. HCR Hygieneartikel & mehr

#ad

HCR Hygieneartikel & mehr 30 litrů destilované vody

#ad
HCR Hygieneartikel & mehr #ad - Zabraňte vzniku zbytků vápníku. Není vhodné pro infuzní a dialyzační roztoky. Menší nároky na čištění díky měkčí vodě. Pro postřik rostlin, nezanechává skvrny a zbytky vápence. Entminiralizováno podle VDE 0510 K nasazení roztoků a oplachování zkumavek. Nedoporučuje se jako pitná voda! Vhodné pro baterie, žehličky, akvária, laboratoře.
ZnačkaHCR Hygieneartikel & mehr #ad
VýrobceHCR Hygieneartikel & mehr #ad
Číslo dílu130043K

6. Vstarner

#ad

LOTT 24 x čistič brzd částečný čistič čističe intenzivních čističů odmašťovacích přípravků Brake Cleaner 500 ml 24 dávek

#ad
Vstarner #ad - Pro údržbu, opravy a montáž při maštění a pryskyřici. Velmi dobrý a efektivní čisticí účinek. Odstraňuje saze, tuk, prach z brzd a mastné zbytky. Vysoká snášenlivost materiálů vůči lakům, plastům, těsněním a gumám. Ideální pro čištění a odmaštění při údržbě a opravách.
ZnačkaVstarner #ad
VýrobceLOTT #ad
Číslo díluBR500M24

7. Güde

#ad

Güde AIRPOWER 180/08 kompresor

#ad
Güde #ad - Bezolejový jednoválcový pístový kompresor s řemenovým pohonem. Přihrádka na drobné části. Rukojeť pro přenášení. Připravený pro připojení s veškerým příslušenstvím. Ekologický a snadná údržba.
ZnačkaGüde #ad
VýrobceGüde GmbH & Co. KG #ad
Výška13.19
Délka12.01
Hmotnost11.9
Šířka6.1
Číslo dílu50077
Modelka50077
ZárukaZáruka 24 měsíců.

8. CINDRO

#ad

CINDRO Držák mobilního telefonu do auta, upgrade vojenské třídy s háčkovým klipem Držák mobilního telefonu otočný o 360° ventilace držák na mobil do auta s jedním tlačítkem pro iPhone Android

#ad
CINDRO #ad - Držák na mobil cindro s jedním tlačítkem lze bezpečně připevnit na větrací otvory klimatizace, aniž by se sklouzl nebo se pohyboval. Vnější plocha je ovinutá silnou silikonovou vrstvou, aby bylo zajištěno, aby byly větrací otvory perfektně chráněny.

Vynikající kompatibilita: vylepšený větrací hák je kompatibilní s 99 % horizontálních a vertikálních větracích otvorů. Nikdy nespadne: univerzální držák na mobil do auta je vyroben z inovativního dutého silikonového kaučuku, který je silnější než u jiného běžného silikonového kaučuku a telefon pevně obepíná, aby se zabránilo vyklouznutí. UpozornĚnÍ: délku klipu lze nastavit otočením nastavovacího knoflíku. Vylepšený kovový háček: materiál háčku pro držák mobilu do auta je robustní kov, že se háček držáku telefonu nerozbije.

Stabilita a trvanlivost: upínací rameno a nohy držáku mobilu mají silnou silikonovou vrstvu. 360° nastavitelný: držák mobilního telefonu do auta má otočný o 360, který může měnit horizontální a vertikální úhel podle libosti, abyste si mohli užívat nejlepší jízdní polohu. Nikdy nevypadne jako jiné výrobky, bez ohledu na to, jak nerovná je silnice. Upozornění: kulaté větrací otvory nejsou kompatibilní.
ZnačkaCINDRO #ad
VýrobceCINDRO #ad
Výška2.76
Délka4.72
Hmotnost0.01
Šířka2.76
Číslo díluB09MP8BCYP_CA NARF
ModelkaC01PRO
Záruka1 YEAR

9. East Germany OIL

#ad

East Germany OIL HLP 46 kanystr 10 litrů

#ad
East Germany OIL #ad - Poskytují optimální ochranu proti opotřebení při provozu smíšeného tření, vysokou odolnost proti stárnutí, odolnosti vůči oxidaci, spolehlivou ochranu proti korozi a dobrou snášenlivost s těsnicími materiály. Vysoká kvalita; prémiový produkt; East Germany OIL. Hydraulické oleje hlp jsou tlakové kapaliny z minerálního oleje s účinnými látkami pro zvýšení ochrany proti korozi, zatížení mazacího filmu a snížení opotřebení. Minimální požadavky stanovené v din 51524 části 2 jsou překračovány našimi hydraulickými oleji HLP.
ZnačkaEast Germany OIL #ad
VýrobceEast Germany OIL #ad
Hmotnost19.84
Číslo díluHLP46-010