Top 9 My Fairy Garden – Herní sady s figurkami

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. My Fairy Garden

#ad

My Fairy Garden E72779DE Magic Fairy Garden with seeds – Single

#ad
My Fairy Garden #ad - Tato kouzelná vílová zahrada slouží k studentské zábavě o svátcích, vytvořte si vlastní pohádkový svět a objevte magický svět víly Belle a myší vašeho pána.

Dobrý dárek k narozeninám nebo Vánocům. Ideální vánoční dárek – skvělý vánoční dárek. Fantastická hra: tato sada na hraní pomůže vašemu dítěti rozvinout jeho fantazii tím, že si hraje s malou vílou v jeho magickém světě. Jednoduché nastavení: tato kouzelná sada na hraní obsahuje vše, co potřebujete k vybudování malé vílové zahrady. Podporuje povědomí o životním prostředí – figurky na hraní víly jsou integrovány do přirozeného prostředí a podporují tak zacházení s přírodou.
ZnačkaMy Fairy Garden #ad
VýrobceTOMY #ad
Výška1.89
Délka10.87
Hmotnost1.25
Šířka10.39
Číslo díluE72779DE
ModelkaE72779DE
Zárukabez záruky

2. My Fairy Garden

#ad

Vícebarevná, TOMY E72776DE My Fairy Garden sada magických hraček pro děti od 4 let – květináč osázení a hraní si s figurkou víly, 1 x sada leknínů zahrada vč. semen trávy

#ad
My Fairy Garden #ad - Květináčový domek s kvetoucí střešní terasou je navíc jedinečnou dekorací pro domov – hodí se k jiným sadám pro hraní a rostliny z produktové řady "My Fairy Garden".

Rozsah dodávky: sada dětských hraček "magická leknína zahrada" od tomy od 4 let / Hra pro posílení povědomí o přírodě – vnitřní a venkovní použití / pro více podrobností viz popis výrobku. Okouzlující lekníny nechají i malé děti proměnit v velké zahradníky: zde je zapotřebí kreativita, přidejte dodané osivo a zalévejte: Podle hesla "Výsadba a hraní" si hrajte s vílou u vás doma a sledujte, aby se domov letní víla Lilly perfektně vytvořil! Plastový květináč naplňte substrátem, jak roste a prospívá. Díky interakci s stanovištěm pohádkové figurky by děti měly rozvíjet porozumění a lásku k přírodě a hravě se naučit převzít odpovědnost.
ZnačkaMy Fairy Garden #ad
VýrobceTOMY #ad
Výška13.7
Délka5.12
Šířka10.79
Číslo díluE72776DE
ModelkaE72776DE
Zárukabez záruky

3. My Fairy Garden

#ad

My Fairy Garden FH201 Hedgehog Haven Spielset, Einheitsgröße, Mehrfarbig

#ad
My Fairy Garden #ad - Säen sie die mitgelieferten rotkohlsamen und beobachten Sie, und ihren Plantimal-Freunden, der Erdfee, den Igeln, wie sie mit Tara, wachsen. Spielen sie mit tara und den hoglets im Pilzhaus, das einen Tisch und Stühle sowie drehbare Laubbetten enthält.

Enthält 30 spielteile, darunter Blattschaukeln und eine lustige Schubkarre. Jede gekaufte packung trägt zur partnerschaft von my fairy Garden mit "One Tree Planted" bei, die Welt wiederforstet, die darauf abzielt, indem ein Baum für alle fünf gekauften My Fairy Garden Packungen gepflanzt wird. Erfahren sie mehr über fairy tara im speziellen Fairy Field Guide, der auch zusätzliche Naturaktivitäten und Projekte enthält. Vorgestellt als eines der itV This Morning's Top Toys für Weihnachten 2022! .
ZnačkaMy Fairy Garden #ad
VýrobcePlayMonster UK Ltd #ad
Výška10.75
Délka12.01
Hmotnost0.97
Šířka2.36
Číslo díluFH201
ModelkaFH201

4. My Fairy Garden

#ad

Einheitsgröße, My Fairy Garden FH202 Blütenballon-Spielset, mehrfarbig

#ad
My Fairy Garden #ad - Erfahren sie mehr über fairy skye im speziellen Fairy Field Guide, der auch zusätzliche Naturaktivitäten und Projekte enthält. Der hübsche blumenförmige ballon hängt am Baumzweig oder kann für lustige Abenteuer für Skye & Snap abgenommen werden.

Jede gekaufte packung trägt zur partnerschaft von my fairy garden mit „One Tree Plantted“ bei, die darauf abzielt, die die Welt wiederfordern und für alle fünf gekauften My Fairy Garden Packs einen Baum pflanzt. Säen sie die mitgelieferten koriandersamen und beobachten Sie, wie sie mit Skye der Luftfee und ihrem Plantimalen Freund "Snap the Snapdragon" wachsen. Blasen sie die blumen auf die Zweige, um sie zu drehen.
ZnačkaMy Fairy Garden #ad
VýrobcePlayMonster UK Ltd #ad
Výška10.75
Délka12.01
Hmotnost1.01
Šířka2.36
Číslo díluFH202
ModelkaFH202

5. My Fairy Garden

#ad

Einheitsgröße, Mehrfarbig, My Fairy Garden FH101 Well of Wishes Spielset

#ad
My Fairy Garden #ad - Säen sie die mitgelieferten roten amaranthsamen und beobachten sie, und entdecken sie die geheime Überraschung im brunnen! Erfahren sie mehr über fairy kai im speziellen Fairy Field Guide, der 16 Spielfiguren enthält! Fügen sie wasser in den teich hinzu, damit Kibo schwimmen kann, wie sie mit Kai der Wasserfee und ihrem Plantimal-Freund Kibo dem Ringelblumenfisch wachsen! Erstellen sie einen magischen essbaren Garten, der auch zusätzliche Naturaktivitäten und Projekte enthält.

Jede gekaufte packung trägt zur partnerschaft von my fairy Garden mit "One Tree Planted" bei, die Welt wiederforstet, die darauf abzielt, indem ein Baum für alle fünf gekauften My Fairy Garden Packungen gepflanzt wird.
ZnačkaMy Fairy Garden #ad
VýrobcePlayMonster UK Ltd #ad
Výška7.99
Délka12.01
Hmotnost0.77
Šířka2.36
Číslo díluFH101
ModelkaFH101

6. My Fairy Garden

#ad

My Fairy Garden, Dveře Waldland Víly

#ad
My Fairy Garden #ad - Tuto sadu na hraní lze ideálně kombinovat s jinými produkty řady "My Fairy Garden" – pro fantastický soužití víly, jejíž přátelé a jiných dobrodruzích. Po nalezení správného místa pro tajné vílové dveře, dobrodružství nestojí díky magické lesní stužce nic v cestě.

Fee vicky je doma na lesním světle a známý svým temperamentním způsobem – miluje interakci s přírodou a zábavou & akce jsou s ní předprogramovány. Kreativní hračka pro venkovní použití: magická cesta s víly Vicky vzájemně spojuje fantazii a realitu a citlivě tak hravě uchová přirozené povědomí. Rozsah dodávky: přírodní hračka "Železná dveře waldland od tomy – hravě poznávat prostředí a nabrousit si povědomí o životnímu prostředí / 1x vílové figurky; 1x figurka víla; 1x figurka dubových veverek.
ZnačkaMy Fairy Garden #ad
VýrobceTomy Europe #ad
Výška9.41
Délka7.48
Hmotnost0.46
Šířka2.91
Číslo díluE72782DE
ModelkaE72782DE

7. Tomy

#ad

Kreativní sada pro dívky, hračky pro batolata, Muticoloured, My Fairy Garden E73341 Tomy Sada hraček Pohádkové děti od 4 let pro vlastní výsadbu. Sada na víly včetně travních semen

#ad
Tomy #ad - Celoroční relevace: s pohádkovým karavanem a zahradou pro vlastní výsadbu si můžete hrát jak uvnitř, tak venku – série My Fairy Garden obsahuje volitelně další sady s figurkami víly jako rozšíření vlastního světa.

Tato kouzelná sada víl je perfektním dárkem pro podporu nápadité hry s přírodou. Výuková hra: figurky na hraní víly jsou integrovány do přirozeného prostředí a podporují tak zacházení s přírodou – pro posílení povědomí o životním prostředí. Perfektní narozeninový nebo vánoční dárek: dárek pro děti od 4 let, ideální k narozeninám a Vánocům. Nechte rozkvétat pohádkovou zahradu pro víly. Zahradní hračky: tato sada na hraní obsahuje vše pro vytvoření vlastní malé vnitřní zahrady nebo venkovní zahrady.

Rozložte zeminu pro květiny, rozetřete semena a sledujte, jak rostou řeřicha a tráva. Tato sada obsahuje vílu swet Pea, zahradu pro vlastní osázení, travní semena a most. Zábava pro malé zahradníky: fantastická miniaturní zahrada nabízí ideální atmosféru pro pohádkové karavany – s velkým příslušenstvím pro sestavení a vlastní výrobu.
ZnačkaTomy #ad
VýrobceTOMY #ad
Výška10.43
Délka15.35
Šířka10.24
Číslo díluE73341
ModelkaE73341

8. My Fairy Garden

#ad

Fairy & Dragon Friends FG411

#ad
My Fairy Garden #ad - Hochwertige Produkte. Tragen sie den babydrachen im Drachenei, wohin Sie auch gehen. Züchten sie essbaren roten Amaranth im Ei mit den mitgelieferten Samen. Spielen sie mit fairy Elvie, Baby-Drachen und Mama-Drachen.
ZnačkaMy Fairy Garden #ad
VýrobcePlaymonster #ad
Výška6.02
Délka4.41
Hmotnost0.32
Šířka4.33
Číslo díluFG411
ModelkaFG411

9. Got 2 Glow

#ad

Got 2 Glow Fairies – Interative Feen

#ad
Got 2 Glow #ad - To say hello, open the heart shaped lid and talk to your fairy - they will always say hello back. With 30 plus virtuelle fairies to find in each jar across 4 different levels of rare and 100 plus fairies to collect in all, your days are going to fly by trying to catch them all.

The more you play with your Fairy Finder, the more fairies you'll catch. Play the mini game by guiding your fairy through the clouds to reach a new high score. Search for fairies in your bedroom, outside in the garden, in the kitchen, and even upside down. While your fairy finder is fully functional offline, you can download the Find My Fairy App, to view your entire collection and learn fun facts about every fairy you catch. Grow your collection by trading fairies with friends.

Open the heart shaped lid on your fairy finder and watch a magical light show as a virtual fairy finds its home inside your jar. There's always a fairy to find. Plus, keep an eye out for secret codes that will allow you to unlock new virtual fairies throughout the year. Fairies at your fingertips. Your new bffs bond with your fairies by saying hello, hugging, and feeding them. Zauberhafter garten. Can you collect 'em all.
ZnačkaGot 2 Glow #ad
VýrobceConcentra #ad
Výška8.62
Délka5
Hmotnost1.03
Šířka5
Číslo dílu126579
Modelka126579